דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אחסון הגיבוי השכבתי של ExaGrid נבחר ל"פתרון גיבוי הנתונים של השנה" בתוכנית Data Breakthrough Awards השנתית החמישית
אחסון הגיבוי השכבתי של ExaGrid נבחר ל"פתרון גיבוי הנתונים של השנה" בתוכנית Data Breakthrough Awards השנתית החמישית
חיים נוי 18/04/24 |  צפיות: 183

אחסון הגיבוי השכבתי של ExaGrid נבחר ל"פתרון גיבוי הנתונים של השנה" בתוכנית Data Breakthrough Awards השנתית החמישית

תוכנית פרסים בינלאומית יוקרתית מכריזה על מוצרים וחברות מצטיינים בטכנולוגיית הנתונים

מרלבורו, מסצ'וסטס, 17 באפריל 2024, --( BUSINESS WIRE)

ExaGrid®, הספקית של פתרון הגיבוי השכבתי היחיד בענף עם נעילת שמירה מבוססת זמן הכוללת שכבה שאינה פונה לרשת (יצירת מרווח אוויר שכבתי), מחיקות מושהות ואובייקטים שאינם ניתנים לשינוי לשחזור מתוכנות כופר, הודיעה היום כי אחסון הגיבוי השכבתי שלה נבחר לזוכה בפרס "פתרון גיבוי הנתונים של השנה" בתוכנית השנתית החמישית שלData Breakthrough Awards(פרסי פריצת הדרך בנתונים) הנערכת על ידי Data Breakthrough, ארגון מודיעין שוק עצמאי שמכיר בחברות, בטכנולוגיות ובמוצרים המובילים בשוק טכנולוגיות הנתונים העולמי כיום.

פריצת הדרך של אחסון הגיבוי השכבתי של ExaGrid מספק אבטחה מקיפה, שחזור מתוכנות כופרה, אפשרויות מרובות להתאוששות מאסון ועוד. הפתרון כותב גיבויים ישירות לאזור הנחיתה של מטמון הדיסק, נמנע מעיבוד מוטבע ומבטיח את הרמה הגבוהה ביותר של ביצועי גיבוי, וכתוצאה מכך חלון גיבוי קצר. מניעת כפילויות אדפטיבית (Adaptive Deduplication) מבצעת מניעת כפילויות ושכפול במקביל לגיבויים לנקודת שחזור חזקה (RPO). מכיוון שהנתונים עוברים ביטול כפילות לשכבת המאגר (Repository Tier), ניתן גם לשכפל אותם לאתר שני של מרכז נתונים או לענן הציבורי לצורך התאוששות מאסון (DR). ExaGrid מציעה את גישת אחסון הגיבוי הדו-שכבתי היחידה עם אבטחה מקיפה.

הארכיטקטורה של ExaGrid, הניתנת להרחבה מדרגית, כוללת מכשירים מלאים ומבטיחה חלון גיבוי באורך קבוע ככל שהנתונים גדלים. המכשירים מכילים דיסק, כוח עיבוד, זיכרון ורוחב פס, ואליהם ניתן להוסיף מכשירים נוספים. המערכת מתרחבת באופן לינארי ושומרת על חלון גיבוי באורך קבוע, והלקוחות משלמים רק על מה שהם צריכים. הנתונים משוכפלים לשכבת המאגר שאינה פונה לרשת, עם איזון עומסים אוטומטי ומניעת כפילויות גלובליים בכל המאגרים.

בנוסף, ExaGrid הוסיפה לאחרונה שלושה דגמי מכשירים חדשים לקו המוצרים שלה: EX54, EX84 ו-EX189, המציעים את קיבולת האחסון הגדולה ביותר במערכת הניתנת להרחבה מדרגית עבור כל אחסון גיבוי בשוק, והודיעה כי כל המכשירים של ExaGrid זמינים בדגמי 2U, המציעים יעילות בשימוש בשטח הארון.

"אנו אסירי תודה על ההכרה שקבילנו מהתעשייה בתוכנית Data Breakthrough Awards לשנת 2024. כשהבנו שאף ספק לא בונה אחסון שמייעל את הגיבוי, בנינו את אחסון הגיבוי השכבתי שלנו במיוחד כדי לשפר את ביצועי הגיבוי ושחזור הביצועים ולאפשר הרחבה מדרגית ככל שהנתונים גדלים", אמר ביל אנדרוז, נשיא ומנכ"ל ExaGrid. "כלכלת הגיבוי חשובה לא פחות מביצועיו. אנו גאים להיות ספק אחסון הגיבוי העצמאי הגדול ביותר, ואנו נמשיך לחדש את הפתרון שלנו במטרה לעמוד בכל האתגרים שעמם מתמודדים ארגונים בכל הנוגע לגיבויים".

Data Breakthrough Awards השנתית היא תוכנית הפרסים המובילה להכרה במחדשים, במנהיגים ובבעלי חזון בתחום הנתונים מרחבי העולם במגוון קטגוריות, לרבות DataOps, Data Analytics (ניתוח נתונים), בינה מלאכותית (AI), בינה עסקית, פרטיות נתונים, אחסון נתונים ועוד רבים אחרים. תוכנית ה- Data Breakthrough Awards השנתית החמישית משכה אלפי מועמדים מרחבי העולם.

"אחסון הגיבוי של ExaGrid מספק ביצועי גיבוי ושחזור מהירים, תכונות אבטחה מקיפות, שכבה שאינה פונה לרשת וארכיטקטורה הניתנת להרחבה מדרגית, יחד עם תמיכת הלקוחות המובילה בתעשייה. ארגונים מתמודדים עם כמות מדהימה של בעיות בכל הנוגע לגיבוי, ביניהן מניעת כפילויות, שלעתים קרובות כל כך משפיעה לרעה על ביצועי הגיבוי והשחזור", אמר סטיב ג'והנסון, מנכ"ל, Data Breakthrough. "הארכיטקטורה הייחודית של ExaGrid, החדשנות המתמדת שלה, והמסירות שלה להציע את פתרון אחסון הגיבוי הטוב ביותר, מייחדת את אחסון הגיבוי השכבתי של ExaGrid; אנו נרגשים להעניק להם את התואר "פתרון גיבוי הנתונים של השנה!" שלנו לשנת 2024."

אודות ExaGrid

ExaGrid מספקת אחסון גיבוי מדורג עם אזור נחיתה ייחודי מבוסס מטמון כוננים, מאגר החזקה לטווח ארוך וארכיטקטורת התרחבות. אזור הנחיתה של ExaGrid מספק את הגיבויים, השחזורים ואת אתחולי המכונות וירטואליות המהירים ביותר. מאגר ההחזקה מציע את העלות הנמוכה ביותר לשמירה לטווח ארוך. ארכיטקטורת ההתרחבות של ExaGrid כוללת התקנים מלאים ומבטיחה חלון גיבוי באורך קבוע ככל שהנתונים גדלים, ומבטלת שדרוגים יקרים והתיישנות מוצרים. ExaGrid מציעה את גישת אחסון הגיבוי הדו-שכבתי היחידה עם שכבה שאינה מחבורת לרשת, מחיקות מושהות ואובייקטים בלתי ניתנים לשינוי להתאוששות מהתקפות של תוכנות כופר.

ל-ExaGrid מהנדסי מערכי מכירות וטרום-מכירה פיזיים במדינות הבאות: ארגנטינה, אוסטרליה, בנלוקס, ברזיל, קנדה, צ'ילה, חבר העמים, קולומביה, צ'כיה, צרפת, גרמניה, הונג קונג, הודו, ישראל, איטליה, יפן, מקסיקו , המדינות הנורדיות, פולין, פורטוגל, קטאר, ערב הסעודית, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, ספרד, טורקיה, איחוד האמירויות הערביות, בריטניה, ארצות הברית ואזורים נוספים.

בקרו אותנו בכתובת exagrid.com או התחברו אלינו בלינקדאין. ראו מה יש ללקוחות שלנו לומר על חוויות ExaGrid שלהם ולמדו מדוע הם מקדישים כעת הרבה פחות זמן לגיבוי בסיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו. ExaGrid גאה בדירוג NPS 81+ שלה!

ExaGrid הוא סימן מסחרי רשום של ExaGrid Systems, Inc.. כל הסימנים המסחריים האחרים הם רכושם של בעליהם בהתאמה.

אודות Data Breakthrough

התוכנית Data Breakthrough Awards, שמהווה חלק מארגון Tech Breakthrough, ספק עולמי מוביל של בינת שוק ופלטפורמות הכרה לחדשנות ומנהיגות טכנולוגית, מוקדשת לחדשנות ולשיבוש השוק בטכנולוגיות, שירותים, חברות ומוצרים בנושא נתונים. התוכנית Data Breakthrough Awards העולמית מספקת פורום להכרה ציבורית סביב הישגים ופתרונות של חברות נתונים בקטגוריות הכוללות ניתוח נתונים, ניהול, תשתית וחומרה, אחסון, בינה עסקית ועוד. למידע נוסף בקרו ב-DataBreakthroughAwards.com.

Tech Breakthrough LLC אינה תומכת באף ספק, מוצר או שירות המתוארים בתוכניות ההכרה שלנו, ואינה מייעצת למשתמשי טכנולוגיה לבחור רק את אותם ספקים שזכו בפרס. ההכרה ב-Tech Breakthrough LLC מורכבת מחוות הדעת של ארגון Tech Breakthrough LLC, ואין לפרש אותה כהצהרות עובדתיות. Tech Breakthrough LLC מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, ביחס לתוכנית הכרה זו, לרבות כל אחריות בנוגע לסחירות או להתאמה למטרה מסוימת.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת:

https://www.businesswire.com/news/home/53932724/en

אנשי קשר

מרי דומניצ'לי
ExaGrid
[email protected]

מקור: ExaGrid

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
חדשנות כדי להשפיע: Dentsu חושפת מיתוג גלובלי חדש המתבסס על מורשת של 120 שנה
Dentsu, עם הפנים אל הלקוחות, הודיעה על השקת המיתוג הגלובלי החדש שלה, "חדשנות כדי להשפיע" (Innovating to Impact) שמהווה ציון דרך משמעותי בהיסטוריה בת ה-120 שנים פלוס של החברה. מיתוג השיווק והחדירה לשוק החדש עוטף את המחויבות של Dentsu להניע צמיחה באמצעות חדשנות, תוך מינוף כלל החוזקות היצירתיות ממירות השוק - יצירתיות, מדיה, נתונים וטכנולוגיה.

Tealium חושפת אינטגרציה של CDP עם ה-API של Snowpipe Streaming מבית Snowflake
אינטגרציה זו משלבת את העוצמות של Snowflake Data Cloud ו-Tealium CDP כדי להאיץ את חוויית הלקוח לאורך כל המסע שלו

הודעה על הצעת הסדר ותוכנית הקצאה הכוללת רוכשי מניות רגילות של Perrigo מ-21 באפריל 2015 עד 2 במאי 2017 ובעלי מניות רגילות של Perrigo מיום 12 בנובמבר 2015
הודעה מסכמת על (I) הסדר מוצע ותכנית הקצאה; (2) דיון בפשרה; ו- (3) בקשה לשכר טרחת עורך דין והוצאות התדיינות משפטית

איתיחאד מודיעה על תוצאותיה הכספיות לשנת 2023 כולה
שנת טרנספורמציה - ערוכה היטב לצמיחה עתידית

תרו תפרסם את תוצאות השנה המלאה ב-20 במאי 2024
‎ Taro Pharmaceutical Industries Ltd. תרו תעשיות פרמצבטיות (NYSE:TARO) הודיעה היום שהיא מתכננת לפרסם את התוצאות הפיננסיות השנתיות שלה לשנה שהסתיימה ב-31 במרץ 2024, בתום סגירת השוק ביום שני, 20 במאי 2024.

אנדרסן גלובל משיקה פירמת חברים בבלגיה
אנדרסן גלובל Andersen Global משיקה את Andersen בבלגיה עם הפיכתה של Seeds of Law, חברה שמשתפת איתה פעולה משנת 2022, לחברה הראשונה במדינה שמאמצת את מותג Andersen.

ACT Abu Dhabi פתוח כעת לעסקים
Arabian Chemical Terminals LLC באבו דאבי (ACTAD) גאה להכריז על תחילת הפעילות בטרמינל אחסון מיכלי הכימיקליים החדש בנמל ח'ליפה, אבו דאבי, איחוד האמירויות הערביות. הטרמינל הוא חוות מיכלי כימיקלים מסחרית ראשונה מסוגה באמירויות.

Workvivo של Zoom נבחרה לשותפת ההגירה הנבחרת עבור Workplace from Meta
Workvivo של Zoom נבחרה לשותפת ההגירה המועדפת היחידה של Meta עבור לקוחותיה לאורך תהליך הפסקת השירות Workplace from Meta.

MidOcean Energy של EIG ממנה את ארמנד לומנס למנהל כספים ראשי
MidOcean Energy ("MidOcean"), חברה שממוקדת בגז טבעי נוזלי (LNG), שהוקמה ומנוהלת על ידי EIG, משקיעה מוסדית מובילה במגזרי האנרגיה והתשתיות העולמיים, הודיעה היום על מינוי של ארמנד לומנס למנהל כספים ראשי (CFO).

שפתונים ורודים ואגודלים ירוקים: .Mary Kay Inc חוגגת 60 שנה של יופי בר-קיימא באירוע מיוחד של נטיעת עץ בלואיסוויל
מרי קיי .Mary Kay Inc, חברה מובילה בתחום הקיימות הגלובלית, מחזקת את השורשים שלה בלואיסוויל. ב-10 במאי הצטרפה החברה ל-Arbor Day Foundation ול-Keep Lewisville Beautiful כמארחת של אירוע נטיעה ב-Railroad Park לציון יום "אימא טבע" ויום האם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI