דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים HCL Group ופלטפורמת UpLink מודיעות כי ניתן להגיש בקשות להשתתפות באתגר החדשנות הגלובלי השלישי, Aquapreneur
HCL Group ופלטפורמת UpLink מודיעות כי ניתן להגיש בקשות להשתתפות באתגר החדשנות הגלובלי השלישי, Aquapreneur
חיים נוי 22/05/24 |  צפיות: 153

HCL Group ופלטפורמת UpLink מודיעות כי ניתן להגיש בקשות להשתתפות באתגר החדשנות הגלובלי השלישי, Aquapreneur

נוידה, הודו ובאלי, אינדונזיה, 21 במאי 2024, (BUSINESS WIRE):

HCL Group, קונגלומרט גלובלי, ופלטפורמת UpLink, הפלטפורמה הפתוחה לחדשנות של הפורום הכלכלי העולמי, הודיעו על פתיחת ההרשמה לאתגר השלישי ביוזמת החדשנות Aquapreneur, שיקרא "מתמודדים עם אתגר זיהום המים". הכרזה זו נעשתה במהלך המפגש העשירי של פורום המים העולמי שנערך בבאלי, אינדונזיה. המועד האחרון להגשת בקשות הוא 31 באוגוסט, 2024. הזוכים יוכרזו בחודש ינואר 2025, ואלה מבניהם שידורגו בעשרת המקומות הראשונים יקבלו מענק כספי כולל בסך של 1.75 מיליון פרנק שווייצרי. ניתן למצוא מידע מפורט ואת דרישות הזכאות בלינק זה.

תאריכים חשובים

21 במאי עד 31 באוגוסט 2024

תקופת הגשת הבקשות

1 בספטמבר עד 1 בנובמבר 2024

הליך הסקירה והבחירה

ינואר 2025

הכרזה על החדשנים שדורגו בראש הרשימה.

אתגר החדשנות מבקש להעצים את אלה המביאים את השינוי, את החלוצים פורצי הדרך בתחומי הטכנולוגיה, האסטרטגיה והגישות לשימור, ניהול והגנה על משאבי המים. חברת HCL התחייבה לסכום של 15 מיליון דולר לאורך חמש שנים עד 2027 לחיזוק יזמים המתמקדים במיזמים הקשורים במים. האתגר יתמקד במפגש הדרכים של איכות המים והשפעתם על הסביבה, עם היבטי מפתח, כגון:

1. מניעת זיהום מים במקור - בקרת מקור המכוונת למזער חדירת מזהמים למקור עצמו. הפתרונות יכולים לכוון לטיפול במזהמים ממקור תעשייתי או חקלאי, מי גשמים וכיוצא באלה, ויכולים לכלול רשתות ניטור וחישה בזמן אמת, מסננים מתקדמים ופתרונות מבוססי-טבע.

2. ניטור וטיפול בשפכים תעשייתיים באתר עצמו - מים הם רכיב ליבה בתהליכים תעשייתיים רבים, החל מייצור, ניקוי וסניטציה וכלה בכרייה וקירור. פתרונות טכנולוגיים מציעים דרכים לנטר את איכות המים ולהפחית את זיהום המים, למזער את ההשפעה על הסביבה ולנוע לקראת תעשייה עם אפס פליטת נוזלים נטו.

3. מיטוב מערכות טיפול שפכים ותשתית המים הציבורית העירונית - שדרוגים בתשתית הטיפול בשפכים הם יקרים והעלויות רק מאמירות. היעד בתחום זה הוא טווח רחב של פתרונות טכנולוגיים שיביאו ערך מוסף באמצעות שיפור ביעילות, הפחתה בעלויות והבטחת ציות.

4. הצעת פתרונות לאיכות המים למשק הבית - ההתכנסות של מודעות סביבתית, שיקולי עלות, הלחצים שמפעילים הרגולטורים, ודאגה לבריאות מניעה את הפופולריות הגואה של פתרונות אישיים לאיכות המים בקרב יחידים ומשקי בית כאחד. פתרונות טכנולוגיים כאלה יכולים לכלול בדיקות למי שתייה, טיהור מים בנקודת השימוש, ואפליקציות למיקור המונים של מידע על איכות המים.

במועד השקת האתגר אמר סונדאר מאהאליגם, נשיא תחום אסטרטגיה בתאגיד HCL כי "אנחנו בחברת HCL מבינים את כוחה של החדשנות, ואנחנו, באמצעות השותפות שלנו עם UpLink, מעצימים Aquapreneurs לסלם את הפתרונות שלהם ולהניע השפעה בעלת משמעות. שתי המהדורות הראשונות של יוזמת החדשנות Aquapreneurs זכו להצלחה ראויה לציון, והיזמים שלקחו בהן חלק הציגו פתרונות שטיפלו באתגרי מים קריטיים. Aquapreneurs שהשתתפו באתגר הראשון גייסו מענקים בשווי 54.5 מיליון דולר ומימון הון סיכון מאז הצטרפותם לעוקבה. זה מתקף את יעילות היוזמה בטיפוח ותמיכה ברעיונות חדשניים המטפלים באתגרי מים קריטיים. לכן אנחנו נרגשים ושמחים להכריז על האתגר השלישי, ומטרתנו היא להתקשר עם רשת רחבה יותר של Aquapreneurs בעולם כולו."

ג’ון דאטון, ראש הפלטפורמה UpLink בפורום הכלכלי העולמי, הוסיף, "אנחנו ב-UpLink מאמינים שחדשנות ושיתוף פעולה הם המפתח להתגברות על אתגרי המים המורכבים העומדים בפני כוכב הלכת שלנו. UpLink וחברת HCL יתחברו לרוח, למיינד, של היזמים המבריקים ביותר הפועלים בתחום זה כדי לסייע במזעור הבעיה של אבדן מים מתוקים על ידי חיבור יזמים אלה למשאבים חיוניים, מומחים ומימון. אתגר ההתמודדות עם זיהום המים יבטיח שרוב הפתרונות הסילומיים יופנו כדי להבטיח שמשאב חיוני זה ימשיך להיות זמין לכל באופן מקיים."

הקריטריונים להערכה ובחירה באתגר השלישי יכללו את אלה:

1. כדאיות עסקית

א. מדגים מודל עסקי מקיים פיננסית עם גישת הכנסות ברורה.

ב. מציג הסטורית מימון ופוטנציאל השקעה.

ג. מזהה ומנהל סיכונים חיצוניים ביעילות.

ד. מיישר קו עם דרישות השוק המקומי והגלובלי.

ה. מוצג במסגרת ישות חוקית ותכנית תפעולית לקיימות פיננסית.

2. מחויבות ליצירת השפעה

א. מציג השפעה מקיימת המביאה תועלת לסקטורים מרובים, לרבות לחברה ולסביבה.

ב. מיישר קו עם יעדי האג’נדה בתחום המים לטווח הארוך.

ג. משתמש במסגרת חסונה למדידה ואימות ההשפעה המוצעת.

ד. עוקב בשקיפות אחר מדדי הביצועים ועומד בסטנדרטים רלוונטיים.

3. חדשנות הפתרון ויכולת שכפול

א. מציע היבטים ייחודיים באמצעות שירות/מוצר, תמחור, שותפויות או מודל עסקי.

ב. מספק ראיות להיתכנות הקונספט ולהדירותו לרוחב הקשרים שונים.

התמעטות המים והעלייה בזיהום ממשיכים להוות איום משמעותי לקהילות ולמערכות אקולוגיות בעולם כולו, ויוזמת החדשנות Aquapreneur מבקשת לרתום את כוחה של החדשנות ליצירת פתרונות מקיימים. משתתפים נבחרים יקבלו מנטורים, תמיכה במימון, גישה לרשתות, נראות באמצעי התקשורת, ומשאבים אחרים לסילום היוזמות שלהם ומקסום ההשפעה שלהם.

על HCL

HCL נוסדה בשנת 1976 והיא אחת מחברות ההזנק המקוריות בהודו בתחום ה-IT. החברה חלוצה בתחום המחשוב המודרני, עם פריצות דרך רבות לזכותה, לרבות הצגת מחשב מבוסס מיקרו-מעבד 8-ביט בשנת 1978, זמן רב לפני עמיתיה בעולם. כיום, HCL נוכחת לרוחב מגזרים שונים הכוללים טכנולוגיה, בריאות ופתרונות לניהול טאלנט, והיא כוללת שלוש חברות - HCL Infosystems, HCLTech וכן HCL Healthcare. למיזם הכנסות בסך של יותר -13.3 מיליארד דולר בשנה והוא מעסיק 227,481 עובדים ופועל בשישים מדינות. למידע נוסף ראו בכתובת www.hcl.com

אודות UpLink

UpLink היא הפלטפורמה הפתוחה לחדשנות של הפורום הכלכלי העולמי המוקדשת ליצירת ‘מהפכת יזמות’ לתמיכה בשינוי מערכתי חיובי עבור בני האדם וכוכב הלכת כאחד. UpLink הושקה בוועידה השנתית של הפורום בדאבוס בחודש ינואר 2020 עם תמיכה מהפירמות Salesforce ו- Deloitte והפכה לסביבה אקולוגית משגשגת ליזמים, משקיעים ומומחים המשתפים פעולה בנושאי חדשנות להשגת יעדי הפיתוח המקיים של האומות המאוחדות.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/54005541/en

למידע נוסף:

לקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות: ד"ר פוג'ה ארורה |[email protected]

מקור: HCL Group

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
שפרו כישורים ושחקו אותה בעסקי הגיימינג שלכם: Xsolla משיקה את פלטפורמת ההדרכה מבוססת-הגיימינג Xsolla Academy Online
Xsolla, חברה גלובלית לעסקי גיימינג, גאה להציג את פלטפורמת Xsolla Academy Online )‏XAO) שלה. מאז שנת 2005 מחזקת Xsolla את תעשיית משחקי הווידאו בכך שהיא מסייעת למפתחים ולמפרסמים לממן, להשיק, למכור ולעשות כסף ממשחקי הווידאו שלהם בכל רחבי העולם.

בומברדייה מציבה את דגם מטוס המנהלים צ'לנג'ר 3500 באולביה, איטליה, לצפייה של לקוחות במהלך הקיץ
*נוחות יוצאת דופן, ביצועים יוצאי דופן ואמינות מהימנה הופכים את הצ'לנג'ר 3500 לבחירה מובילה בתחום התעופה העסקית

Kolmar Korea משתפת פעולה עם Amazon כדי לתמוך בהתרחבות הגלובלית של חברות K-beauty
מארחת את "יום המוכר של K-Beauty" עם חברת המסחר האלקטרוני הגדולה בעולם ומקדמת גלובלית את החדשנות של K-Beauty

CSL Behring מכריזה על שני חולים ראשונים שטופלו ב- HEMGENIX® (etranacogene dezaparvovec) טיפול גנטי להמופיליה B באירופה
מובילת הביוטכנולוגיה העולמית CSL Behring (ASX: CSL) הודיעה היום כי שני חולי המופיליה B טופלו בטיפול הגנטי HEMGENIX® (etranacogene dezaparvovec) במרכזים לטיפול בהמופיליה בצרפת.

Capital.com חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם TradingView כדי להציע ללקוחות כלי גרפים משופרים כאינפורמציה עבור המסחר שלהם
Capital.com, פלטפורמת המסחר הגלובלית בעלת הצמיחה הגבוהה וקבוצת הפינטק שמחזורי המסחר שלה חצו את קו ה-1 טריליון דולר ב-2023, הודיעה על הקמת שותפות עם TradingView, הספקית המובילה בעולם של כלי רישום ואנליטיקה.

פלטפורמת NIQ Activate זמינה כעת ב- Microsoft Azure Marketplace
לקוחות Microsoft Azure ברחבי העולם מקבלים כעת גישה ל-NIQ Activate כדי לנצל את המדרגיות, האמינות והזריזות של Azure בהנעת פיתוח אפליקציות ועיצוב אסטרטגיות עסקיות

Apparel Group משיקה את קמפיין 'זמן-קיץ' 2024 בהשתתפות יותר מ-36 מהמותגים שלה
Apparel Group, קונגלומרט קמעונאות ולייף סטייל מוביל, נרגשת להכריז על השקת קמפיין הקיץ החדש שלה המציג קולקציות קיץ של יותר מ-36 מותגי Apparel Group.

אדריאן רידג' מונה למנכ"ל קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים
החל מ-1 ביולי 2024, אדריאן רידג' (Adrian Ridge) הוא מנכ"ל Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group, חלק מהחטיבה התעשייתית של Nikkiso Co. Ltd. רידג' מחליף את פיטר וגנר (Peter Wagner), שנשאר בתפקיד דירקטוריון כיו"ר פעיל של Nikkiso CE&IG Group.

Presidio Investors מקבלים בברכה את מרדית' מוס כשותפת התפעול החדשה
Presidio Investors שמחה להכריז כי מרדית' מוס הצטרפה אל שורותיה כשותפת התפעול החדשה של החברה. מרדית' מביאה עמה ניסיון עשיר בתחום הפינטק, הכולל תפקידי ניהול משמעותיים כגון מנכ"לית Finomial, מנהלת SEI ויו"ר מועצת המנהלים של Alliant National Title Insurance Company.

Pearl Pipelines מבית EIG משלימה את תוכנית המימון מחדש של חובות בכירים בשווי של כ-11 מיליארד דולר
דבר המביא את סך ההון המושקע עבור אחזקותיה ב-49% ב- Aramco Oil Pipelines לכ-13 מיליארד דולר; השקעה זרה ישירה עבור ממלכת ערב הסעודית עם כ-65% מההון המושקע מחוץ לממלכה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI