דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים דאק קריק טכנולוגיות חוגגת עם אלופות החדשנות expert.ai ו-Cognizant ב- Hatch-a-Thonשל Formation '24
דאק קריק טכנולוגיות חוגגת עם אלופות החדשנות expert.ai ו-Cognizant ב- Hatch-a-Thonשל Formation '24
חיים נוי 24/05/24 |  צפיות: 163

דאק קריק טכנולוגיות חוגגת עם אלופות החדשנות expert.ai ו-Cognizant ב- Hatch-a-Thonשל Formation '24

מבין 40 נרשמות, המועמדות הסופיות בתחום שותפות הפתרונות expert.ai, Glia ו-Milliman, והמועמדות הסופיות מבין חברות האינטגרציה Cognizant, Coforge ו-Capgemini הציגו את הפתרונות החדשניים שלהן שמטרתם לפשט את תעשיית הביטוח

בוסטון, 24 במאי 2024 (GLOBE NEWSWIRE) –

Duck Creek Technologies(דאק קריק טכנולוגיות), ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד ביטוחי הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי, מכריזה בגאווה על הזוכות ב-Hatch-a-Thon השנתי שלה שנערך במסגרת Formation '24. מבין הנרשמות הרבות, שותפת הפתרונות expert.ai וחברת האינטגרציה Cognizant נבחרו כאלופות, כשהציגו את הפתרונות פורצי הדרך שלהן המוקדשים לפישוט תעשיית הביטוח.

Duck Creek Technologies הייתה עדה למגוון מרשים של משתתפים בשנה השלישית בה היא מזמינה משתתפים מחוץ לאקו סיסטם שלה ומשתתפים בכנס ל-Hatch-a-Thon. האירוע הפגיש את הצוותים הפנימיים של החברה עם קהילת המפתחים כדי להצמיח רעיונות חדשים שיפשטו עוד יותר את המורכבות בתעשיית הביטוח ויטפחו חדשנות. הוא עודד שותפות באקו סיסטם להציג רעיונות המתמקדים בשמירה על המגע האנושי בתעשייה, לבחון סינרגיה בתפעול הביטוח, ולשלב טכנולוגיות כדי להציע חוויית לקוח משופרת.

מרתון Hatch-a-Thon ראה כמות משמעותית של 40 נרשמות, וכל אחת מהחברות הוערכה מקרוב בידי ועדת 'החדשנות בכל מקום' של Duck Creek. המשתתפות הוערכו על סמך קריטריונים כמו חדשנות, השפעה של המוצר, השפעה עסקית וביצוע. שלוש מועמדות סופיות מצטיינות של שותפיות פתרונות, expert.ai, Glia ו-Milliman, ושלוש מועמדות סופיות ראויות לשבח של חברות אינטגרציה, Capgemini, Coforge ו-Cognizant, נבחרו להציג את רעיונותיהן על בימת Formation '24, שבו הייתה למשתתפים הזדמנות לחזות במצגות של המועמדות הסופיות, והם גם בחרו את הפתרון החדשני ביותר.

האלופות המוחלטות שנבחרו ב-Formation '24 Hatch-a-Thon היו expert.ai בקטגוריית שותפות הפתרונות ו-Cognizant בקטגוריית חברות האינטגרציה. צוות שותפת הפתרון הזוכה של השנה, מ-expert.ai, הציג את הפתרון פורץ הדרך שלהם, Medical Treatment Compliance, עם שאלות ותשובות בנוגע לתביעות, המסייע לצוותים לשפר את הטיפול בחולים פצועים ולהקטין את עלויות המבטחים על ידי סימון של תוכניות ספקים שאינן עומדות בהנחיות. הצוות של הזוכה מבין חברות האינטגרציה Cognizant הציג את היצירה המרשימה שלהם, Nextgen Claim Assistant, המאפשרת למתאמי אובדן ליצור תגובות מבוססות הקשר עם תובנות משמעותיות להאצת החלטות ויישוב מהיר של תביעות.

"המחויבות הבלתי מעורערת של דאק קריק להניע התקדמות ולפשט את המורכבות בתעשיית הרכוש, הנפגעים והביטוח הכללי הגלובלית משתקפת במסירותה לטיפוח חדשנות ושיתוף פעולה", אמר לואיס אמדאו (Luis Amadeo), סמנכ"ל אסטרטגיית מוצרים וחדשנות ב-Duck Creek Technologies. "באמצעות אירועים כמו Hatch-a-Thon והמערכת האקולוגית החזקה של השותפים שלנו, Duck Creek מסוגלת להניע התקדמות חדשה עבור הלקוחות שלנו".

אודות Duck Creek Technologies

דאק קריק טכנולוגיות - Duck Creek Technologies היא ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי. אנחנו הפלטפורמה שעליה בנויות מערכות ביטוח מודרניות, המאפשרות לתעשייה לנצל את כוחו של הענן כדי להפעיל פעולות זריזות, חכמות וירוקות עד. אותנטיות, מטרה ושקיפות הם הליבה של Duck Creek, ואנחנו מאמינים שביטוח צריך להיות שם עבור אנשים פרטיים ועסקים מתי, איפה ואיך הם הכי זקוקים לו. הפתרונות המובילים בשוק שלנו זמינים על בסיס עצמאי או כחבילה מלאה, וכולם זמינים דרך Duck Creek OnDemand. בקרו בכתובת www.duckcreek.com לקבלת מידע נוסף. עקבו אחר דאק קריק בערוצים החברתיים שלנו לקבלת המידע העדכני ביותר – לינקדאין ו-X.

למידע נוסף

Carley Bunch
[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מודיעה על חילופי מנכ"לים ב- 1 ביולי 2024
Nikkiso Co., Ltd. (TSE: 6376) הודיעה היום לאחר הצבעה במועצת המנהלים, כי החל מה-1 ביולי 2024, אדריאן רידג' (Adrian Ridge) יחליף את פיטר וגנר (Peter Wagner) כמנכ"ל Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group (חלק מהחטיבה התעשייתית של Nikkiso). וגנר יישאר בתפקיד מועצת המנהלים כיו"ר פעיל של Nikkiso CE&IG Group.

LTIMindtree מחזקת את נוכחותה בערב הסעודית מקימה מטה אזורי בריאד
LTIMindtree (NSE: LTIM, BSE: 540005), חברה גלובלית לייעוץ טכנולוגיה ולפתרונות דיגיטליים, הכריזה על חנוכת המרכז האזורי שלה בריאד, בירת ערב הסעודית, כחלק מהתרחבותה באזור KSA והמזרח התיכון.

ממודעות לפעולה ביום הכבד השומני העולמי
מכון הכבד העולמי מאחד את התחום בזמנים של שינויי שם וטיפולים חדשים

Myriad Genetics משתפת פעולה עם GSK כדי לשפר את הגישה לבדיקות HRD ב-9 מדינות
תוכנית בדיקות ממומנות חדשה ממנפת את בדיקות MyChoice של Myriad לחולות עם סרטן שחלות נסיובי בדרגה גבוהה

CSG קיבלה הכרה כמתאמת מסע לקוחות מובילה מטעם חברת אנליסטים ראשית
פלטפורמת מעורבות הלקוחות CSG Xponent קיבלה את הדירוג הגבוה ביותר שניתן לקבל ב-16 קריטריונים

Rosond דרום אפריקה ו- Bin Harkil ערב הסעודית מכריזות על הקמת Rosond Arabia
Rosond, חברה דרום אפריקאית מובילה המספקת פתרונות חיפוש וקידוח, ו- Bin Harkil Saudi Arabia, שם ידוע בתעשיית הכרייה והבנייה, מכריזות בגאווה על הקמת Rosond Arabia. חברת מיזם משותף חדשה זו שואפת לחולל מהפכה בתעשיית החיפוש בערב הסעודית על ידי קביעת הסטנדרטים הגבוהים ביותר בבטיחות, יעילות וחדשנות.

Quantexa מציגה לראשונה את Q Assist, חבילת טכנולוגיית בינה מלאכותית יוצרת חדשה שמודעת להקשרים
Quantexa, המובילה העולמית בפתרונות מודיעין לקבלת החלטות (DI), הציגה לראשונה על הבמה המרכזית ב-London Tech Week 2024 את Q Assist - חבילת טכנולוגיות בינה מלאכותית יוצרת עם מודעות להקשרים שמטרתה לעזור לארגונים לקבל יותר החלטות מהימנות בצוותים של עובדים בחזית ועובדי נתונים.

Zain Sudan מקימה עסק אלחוטי מחדש בזמן שיא עם CSG
Zain Sudan, חלק מקבוצת Zain, ספקית אלחוטית מובילה במזרח התיכון ובצפון אפריקה, המובילה את תחום מעורבות הלקוח באמצעות נתוני שירות משלימים ולא מובנים (USSD). לאחר השבתה שאירעה לאחרונה במרכז נתונים, Zain Sudan נותנת את אמונה ב-CSG® (נאסד"ק: CSGS) שתניע את ההתאוששות מאסון של עסקי האלחוט שלה ותשמור על תושבי סודן מחוברים, תוך שימור מיצובה המוביל בשוק.

נשיא ברזיל לולה ינאם בפסגת FII PRIORITY בריו דה ז'ניירו בארמון קופקבנה ביום רביעי
נשיא ברזיל לואיז אינסיו לולה דה סילבה ינאם בפסגת FII PRIORITY באמריקה הלטינית בריו דה ז'ניירו ב-12 ביוני, ויציין ציון דרך משמעותי בפסגה

e& מובילה כחברת ההעסקה המובילה בשוק הטלקום לפי Employer Brand Index 2024
e&, קבוצת הטכנולוגיה העולמית, השיגה את המיקום הגבוה ביותר בדו"ח מותגי המעסיקים -Employer Brand Report 2024 הראשון אי פעם של Brand Finance שהישות שלה באיחוד האמירויות דורגה כחברת ההעסקה המובילה בשוק הטלקום.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI