דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים ערב הסעודית מציגה הזדמנויות מהפכניות להשקעה בכנס הבינלאומי להשקעות באירוח השנתי ה-46 שנערך ב-NYU
ערב הסעודית מציגה הזדמנויות מהפכניות להשקעה בכנס הבינלאומי להשקעות באירוח השנתי ה-46 שנערך ב-NYU
חיים נוי 07/06/24 |  צפיות: 138

ערב הסעודית מציגה הזדמנויות מהפכניות להשקעה בכנס הבינלאומי להשקעות באירוח השנתי ה-46 שנערך ב-NYU

ניו יורק, 6 ביוני 2024, (BUSINESS WIRE):

משרד התיירות הסעודי משתתף בכנס הבינלאומי להשקעות באירוח השנתי ה-46 שנערך ב-NYU, תוך שימת דגש על ההתקדמות יוצאת הדופן של ממלכת ערב הסעודית והזדמנויות ההשקעה האדירות שמציע מגזר התיירות המשגשג שלה. כינוס זה מהווה פלטפורמה ייחודית, אשר מאפשרת לערב הסעודית לחלוק את המסע המהפכני שלה לקראת הפיכתה ליעד תיירות עולמי מוביל, בד בבד עם גיוון כלכלת המדינה.

הכינוס נפתח עם נאום מרכזי של מחמוד עבדולחאדי, סגן השר לקידום יעדי תיירות. הוא דיבר על שפע ההזדמנויות שקיימות בערב הסעודית, תוך העלאת תובנות בנוגע להשקעה בתיירות לצורך פיתוח יעדים חדשים. מחמוד הדגיש כיצד יכולים המשקיעים הבינלאומיים להפיק תועלת מן ההזדמנויות שנוצרו, והבליט את מחויבותה של הממלכה להפיכתה ליעד תיירות גלובלי מוביל.

ארוחת הנטוורקינג "להשקיע בסעודיה ולשגשג בתיירות", באירוח משרד התיירות, השלימה את הנאום ואפשרה להתעמק בפוטנציאל ההשקעות של ערב הסעודית, ברוח חזון 2030. באירוע השתתפו דוברים ממשרד התיירות וממשרד ההשקעות של ערב הסעודית, אשר התמקדו בשינוי שמתחולל בשוק ובהתפתחותו, בביצועי המגזר ובהזדמנויות ההשקעה. באירוע נידונה בפירוט גם תמיכתה של הממשלה במשקיעים דרך תוכנית TIEP (Tourism Investment Enablers Program), שמתמקדת בשיפור הנוחות והעלות של עשיית עסקים במגזר התיירות ופותחת פתח לשוק זה, שטרם מוצה.

ה-TIEP מיועדת לצמצם את המכשולים בפני ההשקעה, להפחית את תעריפי הממשלה ב-22% ולספק תמריצים משמעותיים. התוכנית כוללת את יוזמת הדגל Hospitality Investment Enablers (HIE), אשר מיועדת לייצר 11.2 מיליארד דולר ארה"ב בהשקעות המגזר הפרטי וליצור 120,000 מקומות עבודה ביעדי תיירות מזוהים בעלי פוטנציאל גבוה. יוזמות אלה הופכות את ערב הסעודית ליעד אטרקטיבי ומפתה עבור משקיעים.

לדברי מחמוד עבדאלחאדי, סגן השר לקידום יעדי תיירות, "ערב הסעודית ניצבת על ספו של מהפך חסר תקדים במגזר התיירות שלה, כשהיא מציעה הזדמנויות ייחודיות למשקיעים. המחויבות שלנו ל- חזון 2030 אינה רק תוכנית לפיתוח; מדובר בהזמנה פתוחה לשותפים הגלובליים להיות חלק ממסע היסטורי. על ידי השקעה בערב הסעודית, אתם משקיעים בעתיד שבו מתלכדים החדשנות, התרבות והאירוח על מנת ליצור חוויות יוצאות דופן. תוכנית Tourism Investment Enablers ויוזמת Hospitality Investment Enablers מיועדות לספק לכם את התמיכה, התמריצים והמחסומים המצומצמים שנדרשים כדי להצליח בשוק המשגשג הזה. יחד, נוכל לבנות יעד תיירות ברמה עולמית, אשר יועיל לא רק לכלכלה שלנו אלא לקהילה הגלובלית".

כחלק מהשתתפות משרד התיירות באירוע, גלוריה גווארה מאנזו, היועצת המיוחדת הראשית במשרד התיירות של ערב הסעודית, לקחה חלק ב"שיחה ליד האח" תחת הכותרת "מגמות הנסיעות והתיירות שמניעות את השוק". במהלך הסשן נבחנו המגמות שמשקיעים בענף האירוח ובעלי עניין נוספים נדרשים לקחת בחשבון כדי לקדם את האסטרטגיות שלהם, וכן הועלו תובנות בעלות ערך בנוגע לסביבה המתפתחת של התיירות הגלובלית.

בדיון הושם דגש על ההתקדמות המשמעותית של ערב הסעודית במגזר התיירות, ובמיוחד על העובדה כי בשנת 2023 היא משכה אליה 100 מיליון מבקרים בינלאומיים והקדימה את לוחות הזמנים בשבע שנים. הצלחה זו מכשיר את הקרקע ליעד החדש של ממלכת ערב הסעודית שעומד על 150 מיליון תיירים ונותן ביטוי לקסם הגלובלי ההולך וגובר שלה.

נתון נוסף שמדגיש את הצלחתה של ערב הסעודית הוא העובדה שעלתה תשעה מקומות והיא כיום מדורגת במקום ה-41 במדד פיתוח התיירות והנסיעות של ה- World Economic Forumלשנת 2024, עדות להשפעה שנודעת להשקעותיה האסטרטגיות ולמסגרת הרגולטורית החסינה שלה. הממלכה זוכה להכרה כאחת המדינות הבטוחות ביותר לביקור במזרח התיכון, ומוסיפה למשוך אליה משקיעים בינלאומיים.

בעקבות השקעה של 800 מיליארד דולר ארה"ב במגזר התיירות שלה, ערב הסעודית יוצרת 1.6 מיליון מקומות עבודה ומוסיפה 500,000 חדרי מלון. השקעות אלה מניעות את המהפכה הכלכלית והחברתית בממלכה, תוך התמקדות בפיתוח אתרי תרבות, מרכזי ספורט, פארקי שעשועים ושמורות טבע. בנוסף, מאמציו של משרד התיירות לפשט את תהליך ה-e-visa עבור 66 מדינות מקדמים עוד יותר את זרימת התיירות הנכנסת ואת הזדמנויות ההשקעה, וכך הופכים את הממלכה לנגישה יותר למבקרים בינלאומיים.

*מקור: AETOSWire

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/54037617/en

אנשי קשר

נג'לה אלחליפה
יועצת תקשורת בכירה
[email protected]

מקור: משרד התיירות של ערב הסעודית

SAUDI MINISTRY OF TOURISM

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Adalvo מקבלת את האישור הגנרי הראשון באיחוד האירופי עבור עט הזרקה מלא מראש של לירגלוטייד
הפיתוח המוצלח של לירגלוטייד מדגיש את היכולת של Adalvo להציע סל טיפול בסוכרת מגוון ומקיף, הכולל זריקות פפטידים מורכבות כמו גם טיפולים דרך הפה באמצעות מולקולות קטנות.

הודעה למשקיעי ALT: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Altimmune, Inc. (נאסד"ק: ALT) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי ALT: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Altimmune, Inc. (נאסד"ק: ALT) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

הודעה למשקיעי AKRO: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Akero Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: AKRO) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי AKRO: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Akero Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: AKRO) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

הודעה למשקיעי ADSK: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Autodesk, Inc. (נאסד"ק: ADSK) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי ADSK: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Autodesk, Inc. (נאסד"ק: ADSK) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את משקיעי Marinus Pharmaceuticals, Inc. לקבל ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את משקיעי Marinus Pharmaceuticals, Inc. לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי החברה - MRNS

מידע למשקיעי RBLX: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את משקיעי Roblox Corporation לקבל ייעוץ
מידע למשקיעי RBLX: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את משקיעי Roblox Corporation לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – RBLX

קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מודיעה על חילופי מנכ"לים ב- 1 ביולי 2024
Nikkiso Co., Ltd. (TSE: 6376) הודיעה היום לאחר הצבעה במועצת המנהלים, כי החל מה-1 ביולי 2024, אדריאן רידג' (Adrian Ridge) יחליף את פיטר וגנר (Peter Wagner) כמנכ"ל Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group (חלק מהחטיבה התעשייתית של Nikkiso). וגנר יישאר בתפקיד מועצת המנהלים כיו"ר פעיל של Nikkiso CE&IG Group.

LTIMindtree מחזקת את נוכחותה בערב הסעודית מקימה מטה אזורי בריאד
LTIMindtree (NSE: LTIM, BSE: 540005), חברה גלובלית לייעוץ טכנולוגיה ולפתרונות דיגיטליים, הכריזה על חנוכת המרכז האזורי שלה בריאד, בירת ערב הסעודית, כחלק מהתרחבותה באזור KSA והמזרח התיכון.

ממודעות לפעולה ביום הכבד השומני העולמי
מכון הכבד העולמי מאחד את התחום בזמנים של שינויי שם וטיפולים חדשים

Myriad Genetics משתפת פעולה עם GSK כדי לשפר את הגישה לבדיקות HRD ב-9 מדינות
תוכנית בדיקות ממומנות חדשה ממנפת את בדיקות MyChoice של Myriad לחולות עם סרטן שחלות נסיובי בדרגה גבוהה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI