דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים AMEC מכריזה על יו"ר חדשה
AMEC מכריזה על יו"ר חדשה
חיים נוי 07/06/24 |  צפיות: 161

AMEC מכריזה על יו"ר חדשה

לונדון, 7 ביוני 2024 (GLOBE NEWSWIRE) –

האגודה הבינלאומית למדידה והערכה של תקשורת (AMEC) הכריזה על היו"ר הנכנסת החדשה של האגודה.

AMEC, הגוף המקצועי הגדול בעולם בתחום המודיעין והתובנות התקשורתיות, הודיע כי ריינה לאזרובה (Raina Lazarova), מייסדת שותפה של ארגון מודיעין התקשורת העולמי Ruepoint, תקבל את התפקיד לכהונה בת שנתיים החל ביוני 2024. כיו"ר, ריינה לאזרובה תוביל את חבר המנהלים של AMEC כדי שימשיך למלא את משימתו להגדיר ולקדם את השיטות הטובות ביותר למדידה והערכה, מחקר, אנליטיקה, נתונים ותובנות בתחום התקשורת בנוף המשתנה במהירות.

הכניסה הרשמית לתפקיד נערכה בפסגה העולמית של AMEC לתחום המדידה לשנת 2024, בסופיה 21-23 במאי, בה השתתפו באופן פיזי למעלה מ-200 אנשים, כולל אנשי תקשורת, אנשי יחסי ציבור, אנשי אקדמיה ואלה המעורבים בתעשיית המחקר והאנליטיקה.

היו"ר היוצא עסים סוד (Aseem Sood), מנכ"ל,Impact Research and Measurement Pvtאמר: "לאחר כהונה מוצלחת של שנתיים כיו"ר AMEC, אני שמח להעביר את מושכות ההנהגה לריינה לאזרובה. החזון והרעיונות החדשניים שלה הופכים אותה לאדם האידיאלי להדרכת AMEC לפרק הבא של צמיחה והצלחה. אני בטוח שתחת הנהגתה, AMEC תמשיך לשגשג ולהשיג הישגים גדולים עוד יותר. במהלך ישיבת הדירקטוריון האחרונה בסופיה, חבר המנהלים של AMEC התדיין וקבע את תחומי המיקוד המרכזיים והתוכנית האסטרטגית לשנתיים הקרובות. אמשיך להיות חבר מעורב בחבר המנהלים של AMEC, עם התמקדות מוגדרת בהובלת הפיתוח של לוח שנה לעריכה של מנהיגות מחשבתית עבור הדירקטוריון".

היו"ר הנבחרת החדשה, ריינה לזרובה, אמרה: "זהו כבוד גדול להיבחר ליו"ר מועצת המנהלים של AMEC. כגוף מוביל בתעשייה, נמשיך לקדם את היתרונות של מדידה והערכה של תקשורת, תוך מתן ערך לחברינו ולקהילת התקשורת המורחבת. הופעת הבינה המלאכותית הגנרטיבית פירושה שאנו נמצאים בתקופה מעניינת מאוד עבור מגזר התקשורת, ו- AMEC מכירה בתפקידה במתן מנהיגות מחשבתית ותמיכה למקצוע במינוף טכנולוגיות חדשות".

מנכ"לית AMEC, ג'והנה בורק (Johna Burke ) הוסיפה, "יש לנו בחירות לדירקטוריון בינלאומי מדי שנה, מה שמבטיח שהחברים מעורבים ומיוצגים כאשר אנו שוקלים את היוזמות המורכבות והחשובות בתעשייה. רק פעם בשנתיים אנו עורכים בחירות מיוחדות לתפקיד היו"ר. במהלך המעבר הזה, אנו חוגגים את המנהיגות והתרומות של עסים כיו"ר ומקבלים בברכה את ריינה שהיא מהמובילות בקהילת AMEC. ריינה כבר עובדת על שיתופי פעולה המאפשרים לחברי AMEC לנווט בין הידוע והלא ידוע במהלך השנתיים הקרובות כקולקטיב, כדי ללמוד אחד מהשני ולהפיק תועלת מהניסיון הגלובלי של האקו סיסטם הרחב ביותר בתעשיית מודיעין התקשורת".

AMEC מייצגת קהילת חברים גלובלית של למעלה מ-200 ארגונים, כולל חברות ניטור וניתוח מדיה, סוכנויות יחסי ציבור ותקשורת, בעלי מותגים וחברות מחקרי שוק. לאגודה סניפים בארבע יבשות – EMEA, אסיה פסיפיק, צפון אמריקה ואמריקה הלטינית.

AMEC שואפת לתמוך בתעשיית התקשורת העולמית עם משאבים הדרכתיים בחינם והדרכה לשיטות עבודה מומלצות כיצד לתכנן, למדוד ולהעריך ביצועים כדי להעלות את הסטנדרטים ולקדם את הערך של יחסי ציבור ותקשורת ברחבי העולם.

זהו הארגון המייסד של משאבי שיטות העבודה המומלצות המקובלים, המאומצים והמיושמים באופן בולט, כולל עקרונות ברצלונה (1.0, 2.0 ו- 3.0) ומסגרת ההערכה המשולבת (IEF) הנמצאת בשימוש גלובלי.

לקבלת מידע נוסף על AMEC, בקרו באתר https://amecorg.com.

התחברו אלינו ולמידע נוסף:

Contact us via AMEC CEO and Global Managing Director, Johna Burke – [email protected]

תמונת יח"צ הנלווית להודעה זו זמינה בכתובת:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/af364038-c24f-444b-b1fc-311ac3875883

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Adalvo מקבלת את האישור הגנרי הראשון באיחוד האירופי עבור עט הזרקה מלא מראש של לירגלוטייד
הפיתוח המוצלח של לירגלוטייד מדגיש את היכולת של Adalvo להציע סל טיפול בסוכרת מגוון ומקיף, הכולל זריקות פפטידים מורכבות כמו גם טיפולים דרך הפה באמצעות מולקולות קטנות.

הודעה למשקיעי ALT: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Altimmune, Inc. (נאסד"ק: ALT) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי ALT: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Altimmune, Inc. (נאסד"ק: ALT) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

הודעה למשקיעי AKRO: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Akero Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: AKRO) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי AKRO: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Akero Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: AKRO) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

הודעה למשקיעי ADSK: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Autodesk, Inc. (נאסד"ק: ADSK) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי ADSK: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Autodesk, Inc. (נאסד"ק: ADSK) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את משקיעי Marinus Pharmaceuticals, Inc. לקבל ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את משקיעי Marinus Pharmaceuticals, Inc. לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי החברה - MRNS

מידע למשקיעי RBLX: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את משקיעי Roblox Corporation לקבל ייעוץ
מידע למשקיעי RBLX: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את משקיעי Roblox Corporation לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – RBLX

קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מודיעה על חילופי מנכ"לים ב- 1 ביולי 2024
Nikkiso Co., Ltd. (TSE: 6376) הודיעה היום לאחר הצבעה במועצת המנהלים, כי החל מה-1 ביולי 2024, אדריאן רידג' (Adrian Ridge) יחליף את פיטר וגנר (Peter Wagner) כמנכ"ל Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group (חלק מהחטיבה התעשייתית של Nikkiso). וגנר יישאר בתפקיד מועצת המנהלים כיו"ר פעיל של Nikkiso CE&IG Group.

LTIMindtree מחזקת את נוכחותה בערב הסעודית מקימה מטה אזורי בריאד
LTIMindtree (NSE: LTIM, BSE: 540005), חברה גלובלית לייעוץ טכנולוגיה ולפתרונות דיגיטליים, הכריזה על חנוכת המרכז האזורי שלה בריאד, בירת ערב הסעודית, כחלק מהתרחבותה באזור KSA והמזרח התיכון.

ממודעות לפעולה ביום הכבד השומני העולמי
מכון הכבד העולמי מאחד את התחום בזמנים של שינויי שם וטיפולים חדשים

Myriad Genetics משתפת פעולה עם GSK כדי לשפר את הגישה לבדיקות HRD ב-9 מדינות
תוכנית בדיקות ממומנות חדשה ממנפת את בדיקות MyChoice של Myriad לחולות עם סרטן שחלות נסיובי בדרגה גבוהה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI