דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים היטאצ'י אנרג'י תשקיע 4.5 מיליארד דולר נוספים עד 2027 כדי להאיץ את ההמרה לשימוש באנרגיה הנקייה
היטאצ'י אנרג'י תשקיע 4.5 מיליארד דולר נוספים עד 2027 כדי להאיץ את ההמרה לשימוש באנרגיה הנקייה
חיים נוי 08/06/24 |  צפיות: 185

היטאצ'י אנרג'י תשקיע 4.5 מיליארד דולר נוספים עד 2027 כדי להאיץ את ההמרה לשימוש באנרגיה הנקייה

צברה הזמנות יותר מפי שלושה ליותר מ-30 מיליארד דולר מאז 2020 -- יותר מכפול השקעות חדשות בייצור, הנדסה, דיגיטל, מו"פ ושותפויות בכל השווקים העיקריים בין 2024 ל-2027 -- כ-330 מיליון דולר בהרחבת קיבולת, מודרניזציה ובנייה חדשה בשוודיה, בכל תיקי המוצרים עם 2,000 עובדים נוספים -- מרכז הטכנולוגיה והחדשנות העולמי בהודו יגדל ליותר מ-4,000 עובדים כדי לשרת יותר מ-40 מדינות

ציריך, שוויץ, 7 ביוני 2024 (GLOBE NEWSWIRE) –

היטאצ'י אנרג'י Hitachi Energy תשקיע 4.5 מיליארד דולר נוספים בייצור, הנדסה, דיגיטל, מחקר ופיתוח ושותפויות עד 2027, סכום שמכפיל את ההשקעות שביעצה החברה בתחום בשלוש השנים האחרונות. הכרזה זו מהווה השלמה להכרזה על השקעה בסך 1.5 מיליארד דולר באפריל השנה כדי להגביר את קצב ייצור השנאים העולמי.

השקעות אלו יאפשרו לחברה לעמוד בהתחייבויות של הלקוחות ובביקוש של השוק, להגדיל את יכולות המחקר והפיתוח, ההנדסה והייצור הגלובליות שלה עבור שנאים, זרם ישר במתח גבוה (HVDC) ומוצרי מתח גבוה. זה גם יתמוך בפריסה של פתרונות מבוססי-אלקטרוניקה, מיכון של רשתות ופתרונות תוכנה, כמו גם שירותים, בהתאם לתוכנית Hitachi Energy 2030. ההשקעות יעברו גם לשותפויות, שרשרת אספקה, דיגיטליזציה ומיכון, והן יאפשרו לתמוך בהגדלת הקיבולת וקיצור זמן היציאה לשוק.

החשמול מכריע להשגת יעדי 'אפס פליטת פחמן נטו', והמרת השימוש באנרגיה מצריכה פתרונות תוכנה ושירותים חדשניים, כמו גם הגדלה משמעותית בייצור טכנולוגיות קריטיות במטרה להרחיב את רשת החשמל. שילוב מוגבר של מקורות אנרגיה מתחדשים כמו שמש ורוח, לצד עמידה בדרישות החשמול של התחבורה, המבנים, התעשייה ומגזרים אחרים, מחייבים תשתית רשת מאובטחת וגמישה. לפי IEA, השימוש המוגבר בבינה מלאכותית יוצרת והכמות ההולכת וגדלה של נתונים דיגיטליים מחייבים הרחבה של דאטה סנטרים, והביקוש העולמי לחשמל בגין דאטה סנטרים ובינה מלאכותית עשוי להכפיל את עצמו לקראת 2026.

החברה גם הודיעה היום שהיא משקיעה כ-330 מיליון דולר כדי להרחיב ולחדש את מפעל הדגל שלה בלודביקה ובבניית קמפוס חדש בוואסטראס, שבדיה, עבור כל פורטפוליו ההמוצרים שלה. המפעל בלודביקה, עם למעלה מ-120 שנות חדשנות, מייצר שנאים, מוצרי מתח גבוה ומערכות HVDC, ויתרחב ביותר מ-30,000 מ"ר. זה יאפשר במיוחד יכולת ייצור חדשה של שנאים גדולים כדי לעמוד במשלוחים עבור פרויקטי HVDC מרכזיים. הקמפוס החדש בוואסטראס יעסיק 1,800 עובדים, ויהיו בו מרכז מחקר ופיתוח ומתקן ייצור חדיש עבור מיכון רשתות. כוח העבודה בשוודיה יגדל בנוסף ב-2,000 איש כדי לתמוך בהמרה המואצת של האנרגיה.

על פי דו"ח IEA באוקטובר 2023: ההתקדמות האחרונה בתחום האנרגיה הנקייה שראינו במדינות רבות היא חסרת תקדים וסיבה לאופטימיות, אך היא עלולה להיות בסכנה אם ממשלות ועסקים לא יתאחדו כדי להבטיח שרשתות החשמל בעולם מוכנות למשק האנרגיה העולמי החדש שצץ במהירות. דו"ח זה מראה מה מונח על כף המאזניים ומה צריך להיעשות. אנחנו חייבים להשקיע ברשתות היום או להתמודד עם פקקים מחר.

"החשמל יהיה עמוד השדרה של כל מערכת האנרגיה והשינוי קורה מהר יותר ממה שרבים חשבו שאפשר. מודלים עסקיים חדשים, הרמוניזציה של עיצובים, יחד עם שותפויות הם מניעים מרכזיים לעלייה בקצב השינוי", אמר קלאודיו פאצ'ין, מנכ"ל Hitachi Energy. "העולם נמצא במרוץ לשינוי מערכות אנרגיה. הטכנולוגיה אינה צוואר הבקבוק והחשמול יוצר ביקוש חסר תקדים למערכות רשת חשמל בשילוב פתרונות ושירותים דיגיטליים. כמובילי שוק, אנו מגיבים ברמה חסרת תקדים של השקעה, אנשים וחדשנות כדי לענות על ביקוש זה".

רק בחודש האחרון הוכרזו פרויקטי HVDC מרכזיים הדרושים בדחיפות כדי לענות על הביקוש הגדל במהירות בשוק. בהתבסס על מודלים עסקיים מדרגיים חדשים שפותחו על ידי Hitachi Energy, נחתמו הסכמי מסגרת עם RTE בצרפת, RWE בגרמניה, Marinus Link באוסטרליה, בנוסף לחוזה שירות עם Pattern Energy בארה"ב. החברה הודיעה גם על חיבור Sa.Co.I.3 בין איטליה לצרפת, פתרון רב-מסופים מוביל נוסף בתעשייה.

ממשלות, תעשיות וצרכנים מאיצים את המעבר מאנרגיה מאובנים לחשמל לתחבורה, חימום וקירור מבנים ותהליכים תעשייתיים. מקבלי החלטות ומפעילים זקוקים לנתוני רשת בזמן אמת לצורך תובנות ושיתוף פעולה. שנאים, ציוד מתגים, תחנות משנה, תחנות ממירים, ניהול ביצועי נכסים של Lumada ופלטפורמות נתונים תאומות דיגיטליות כמו IdentiQ™הם קריטיים למערכת אנרגיה בת קיימא, גמישה ומאובטחת יותר. החברה גם ממנפת את הסינרגיות בין Hitachi Energy ו-Hitachi Digital כדי לספק את העמדה הייחודית בכל יכולות ה-IT, ה-OT, המוצרים והשירותים כדי לתמוך בלקוחותינו לאורך כל מחזור החיים.

אודות Hitachi Energy

היטאצ'י אנרג'יHitachi Energyהיא מובילה טכנולוגית עולמית שמקדמת עתיד אנרגיה בר- קיימא לכולם. אנו מקדמים את מערכת האנרגיה העולמית כך שתהיה בת-קיימא, גמישה ובטוחה יותר, ואנו משתפים פעולה עם לקוחות ושותפים כדי לאפשר עתיד אנרגטי בר-קיימא – עבור הדורות של היום ועבור אלה שיבואו.ל- Hitachi Energy יש רקורד מוכח ובסיס מותקן שאין שני לו ביותר מ-140 מדינות והיא משרתת לקוחות במגזרי השירות, התעשייה, התחבורה, מרכזי הנתונים והתשתיות. אנו משלבים יותר מ-150 ג'יגה-וואט של חיבורי HVDC במערכת החשמל, ומסייעים ללקוחותינו לאפשר יותר שימוש בעזרת רוח ושמש. המטה שלנו נמצא בשוויץ, אנו מעסיקים יותר מ -45,000 עובדים ב -90 מדינות ומייצרים נפחים עסקיים של למעלה מ -13 מיליארד דולר.

https://www.hitachienergy.com
https://www.linkedin.com/company/hitachienergy
https://twitter.com/HitachiEnergy

אודות Hitachi, Ltd

Hitachi היטאצ'י מניעה את עסקי החדשנות החברתית, ויוצרת חברה בת קיימא עם נתונים וטכנולוגיה. היטאצ'י פותרת את הבעיות העומדות בפני הלקוחות והחברה באמצעות פתרונות Lumada הממנפים IT, OT (טכנולוגיה תפעולית) ומוצרים. היטאצ'י פועלת תחת המבנה העסקי של "מערכות ושירותים דיגיטליים" - תמיכה בטרנספורמציה הדיגיטלית של לקוחותינו; "אנרגיה ירוקה וניידות" - תרומה לחברה נטולת פחמן באמצעות מערכות אנרגיה ורכב, ו"תעשיות חיבור" - חיבור מוצרים באמצעות טכנולוגיה דיגיטלית למתן פתרונות בתעשיות שונות. מונעים על ידי דיגיטל, ירוק וחדשנות, אנו שואפים לצמיחה באמצעות שיתוף פעולה עם הלקוחות שלנו. הכנסותיה המאוחדות של החברה לשנת הכספים 2023 (שהסתיימה ב-31 במרץ 2024) הסתכמו ב-8,564.3 מיליארד ין, עם 573 חברות בנות מאוחדות וכ-270,000 עובדים ברחבי העולם. למידע נוסף על היטאצ'י, אנא בקרו באתר החברה בכתובת https://www.hitachi.com.

קובץ מצורף

Hitachi_Energy-Ludvika_Factory

למידע נוסף:

Media Relations

Hitachi Energy Ltd

[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Adalvo מקבלת את האישור הגנרי הראשון באיחוד האירופי עבור עט הזרקה מלא מראש של לירגלוטייד
הפיתוח המוצלח של לירגלוטייד מדגיש את היכולת של Adalvo להציע סל טיפול בסוכרת מגוון ומקיף, הכולל זריקות פפטידים מורכבות כמו גם טיפולים דרך הפה באמצעות מולקולות קטנות.

הודעה למשקיעי ALT: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Altimmune, Inc. (נאסד"ק: ALT) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי ALT: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Altimmune, Inc. (נאסד"ק: ALT) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

הודעה למשקיעי AKRO: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Akero Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: AKRO) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי AKRO: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Akero Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: AKRO) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

הודעה למשקיעי ADSK: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Autodesk, Inc. (נאסד"ק: ADSK) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי ADSK: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Autodesk, Inc. (נאסד"ק: ADSK) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את משקיעי Marinus Pharmaceuticals, Inc. לקבל ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את משקיעי Marinus Pharmaceuticals, Inc. לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי החברה - MRNS

מידע למשקיעי RBLX: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את משקיעי Roblox Corporation לקבל ייעוץ
מידע למשקיעי RBLX: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את משקיעי Roblox Corporation לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – RBLX

קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מודיעה על חילופי מנכ"לים ב- 1 ביולי 2024
Nikkiso Co., Ltd. (TSE: 6376) הודיעה היום לאחר הצבעה במועצת המנהלים, כי החל מה-1 ביולי 2024, אדריאן רידג' (Adrian Ridge) יחליף את פיטר וגנר (Peter Wagner) כמנכ"ל Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group (חלק מהחטיבה התעשייתית של Nikkiso). וגנר יישאר בתפקיד מועצת המנהלים כיו"ר פעיל של Nikkiso CE&IG Group.

LTIMindtree מחזקת את נוכחותה בערב הסעודית מקימה מטה אזורי בריאד
LTIMindtree (NSE: LTIM, BSE: 540005), חברה גלובלית לייעוץ טכנולוגיה ולפתרונות דיגיטליים, הכריזה על חנוכת המרכז האזורי שלה בריאד, בירת ערב הסעודית, כחלק מהתרחבותה באזור KSA והמזרח התיכון.

ממודעות לפעולה ביום הכבד השומני העולמי
מכון הכבד העולמי מאחד את התחום בזמנים של שינויי שם וטיפולים חדשים

Myriad Genetics משתפת פעולה עם GSK כדי לשפר את הגישה לבדיקות HRD ב-9 מדינות
תוכנית בדיקות ממומנות חדשה ממנפת את בדיקות MyChoice של Myriad לחולות עם סרטן שחלות נסיובי בדרגה גבוהה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI