דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים LTIMindtree מחזקת את נוכחותה בערב הסעודית מקימה מטה אזורי בריאד
LTIMindtree מחזקת את נוכחותה בערב הסעודית מקימה מטה אזורי בריאד
חיים נוי 13/06/24 |  צפיות: 163

LTIMindtree מחזקת את נוכחותה בערב הסעודית

מקימה מטה אזורי בריאד

ריאד, ערב הסעודית ומומבאי, הודו, 11 ביוני 2024, (BUSINESS WIRE):

LTIMindtree(NSE: LTIM, BSE: 540005), חברה גלובלית לייעוץ טכנולוגיה ולפתרונות דיגיטליים, הכריזה על חנוכת המרכז האזורי שלה בריאד, בירת ערב הסעודית, כחלק מהתרחבותה באזור KSA והמזרח התיכון.

פתיחת המשרדים חלה בהתאם לתוכנית המטה האזורי של שלטונות ממלכת ערב הסעודית, והם מהווים ציון דרך שתאפשר ל-LTIMindtree לתמוך, לנהל ולנתב את היוזמות העסקיות והאסטרטגיות של החברה באזור. כמו כן, היא תואמת לחזון הרחב יותר של ממלכת ערב הסעודית לשנת 2030, הכולל אסטרטגיה לגיוון כלכלי, לפיתוח ולצמיחה.

המשרדים החדשים, אשר שוכנים באזור בריאד הנחשב למחוז עסקי וליעד לבילויים, King Fahd Road, נחנכו ב-11 ביוני, 2024 בנוכחות ד"ר סוהיל אג’אז חאן, שגריר הודו בערב הסעודית; טארק אמין, מנכ"ל Aramco Digital; וכן ד"ר דהבשיס שטרג’י, מנכ"ל LTIMindtree.

דהבשיס שטרג’י, מנכ"ל ו-MD ב-LTIMindtree, אמר "ערב הסעודית מהווה שוק חשוב עבור עתיד ה-IT, וההתרחבות שלנו מסמלת את קיום המחויבות של החברה להבאת חדשנות לאזור זה. אנו סבורים כי החזון השאפתני של ערב הסעודי לשנת 2030 מהווה מסגרת עבודה אידיאלית למינוף המומחיות הטכנולוגית המקיפה שלנו ולטיפוח הכישרונות של הממלכה כמו גם לקידום הזירה הטכנולוגית. פתיחת המשרדים מהווה אבן דרך חשובה, היא תאפשר לנו לתמוך, לנהל ולתאם את עסקינו באזור MENA".

טארק אמין, מנכ"ל Aramco Digital, "המשרדים הם שלב משמעותי חשוב במסע המשותף שלנו לקדמה. שיתוף פעולה זה מהווה עדות לעניין הגלובלי המתגבר בערב הסעודית כמוקד לטכנולוגיה מתקדמת ולכשרונות. אני מברכים על שיתוף הפעולה אשר ישפיע על הכלכלה שלנו, ועל ההזדמנויות שהוא יוצר עבור אנשינו".

אודות LTIMindtree

LTIMindtree היא חברה גלובלית לייעוץ טכנולוגי ולפתרונות דיגיטליים, המאפשרת לארגונים בתחומים שונים לעצב מחדש מודלים עסקיים, לעודד חדשנות ולמקסם צמיחה באמצעות רתימה של טכנולוגיות דיגיטל. LTIMindtree היא שותפה לטרנספורמציה דיגיטלית עבור למעלה מ-700 לקוחות, והיא מביאה עמה מומחיות בתחום ובטכנולוגיה המעודדת התבלטות תחרותית גבוהה, חוויית לקוחות מעולה ותוצאות עסקיות טובות בעולם מתכנס. LTIMindtree - חברת Larsen & Tourbo Group - נעזרת בלמעלה מ-81,000 כישרונות ויזמים בלמעלה מ-30 ארצות ומשלבת את העוצמות המוכרות של Larsen & Tourbo Infotech ו-Mindtree כדי לתת מענה לאתגרים העסקיים המורכבים ביותר וכדי להביא לטרנספורמציה בקנה המידה הנדרש. לפרטים נוספים, ניתן לבקר בכתובת https://www.ltimindtree.com/.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/54048756/en

אנשי קשר

LTIMindtree
[email protected]

מקור: LTIMindtree

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל מרחיבה את טביעת הרגל בצ'כיה
אנדרסן גלובל Andersen Global מקדמת את כיסוי הערכת השווי שלה באירופה דרך הסכם שיתוף פעולה עם הפירמה להערכת שווי עסקים המבוססת בצ'כיה (PZK) Pražská Znalecká Kancelář.

קובעי המדיניות צריכים להכיר בטיפולי בריאות למניעה עצמית #SelfCareIsHealthcare בניסיון הקמפיין להתמודד עם אתגרי הבריאות העולמיים
* טיפול עצמי מתאר את תפקידם של אנשים במניעת מחלות, קידום ושמירה על בריאותם הנפשית והגופנית, והשתתפות פעילה בטיפול הרפואי שלהם

Telenor Denmark מובילה עידן חדש בתחום החדשנות האלחוטית עם CSG
עוצמת הענן והבינה המלאכותית משפרות את חוויות הלקוח ומקדמות את הצמיחה העסקית העתידית

PDF Solutions חתמה על הסכם עם ADMATI Agencies שתשמש כנציגת המכירות שלה
PDF Solutions, Inc, ספקית מובילה של פתרונות נתונים מקיפים לאקו סיסטם של שוק המוליכים למחצה והאלקטרוניקה, הודיעה כי חתמה על הסכם רשמי עם ADMATI Agencies Ltd - אדמתי סוכנויות לפי היא תשתמש כנציגת המכירות של הפתרונות מבית PDF ברחבי ישראל.

אנשים, תשוקה וכדור הארץ: מרי קיי מפרסמת את דו"ח הקיימות לשנת 2024
Mary Kay Inc., מובילה עולמית בתחום הייעוץ והקיימות התאגידית, הכריזה היום על פרסום דו"ח הקיימות שלה לשנת 2024. הדו"ח - שבוחן השפעה לפי סביבה, חברה וכלכלה - מדגיש את מחוייבות החברה ליצירה ולטיפוח של מודל עסקי אשר מעשיר את חיי הנשים ותומך בקהילות, תוך הגנה על כדור הארץ.

.i2c Inc מכריזה על שותפות אסטרטגית עם Beyon Money Business להשקת תוכנית כרטיס תאגידי
יוזמה חדשה להשקת כרטיס תאגידי מציעה פריסה מהירה לצד אבטחה משופרת

Asahi Kasei בוחרת ב- PolymRize™ כדי לקדם מידענות של פולימרים לטובת חדשנות בת-קיימא
Matmerize, Inc., חברת סטארטאפ מובילה בתחום המידענות של הפולימרים ובינה מלאכותית של חומרים, נרגשת להודיע על התקשרות עם Asahi Kasei, חברה יפנית רב-לאומית מגוונת. Asahi Kasei פועלת בשלושה מגזרים: חומרים, בתים ושירותי בריאות, עם דגש חזק על יוזמות של קיימות ועם יעד להפוך לחברה חברה ניטרלית פחמנית עד 2050.

Corpay Cross-Border מקבלת הכרה כשותפת B2B FX הרשמית עבור AEG Presents UK באירופה
מציעה גישה לניהול סיכונים בתחום המטבע ובפתרונות תשלום בין מדינות

Advantive מרחיבה את הנוכחות הבינלאומית שלה עם רכישתPepperi , חברה מובילה בתחום המסחר המאוחד B2B
Advantive מחזקת את הפתרונות הקריטיים הקיימים שלה לביצוע משימות במטרה לשפר את היעילות ואת הפעילות עבור יצרנים ומפיצים מתמחים

DigiAsia Corp מודיעה על צמיחה של 74% בהיקף העסקאות שנה מול שנה בהתאם למסלול הצמיחה החזק שלה
החברה עוברת לרווחיות תפעולית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI