דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Movellus מציגה את משפחת מוצריAeonic Power™ לוויסות מתח בשבב עצמו
Movellus מציגה את משפחת מוצריAeonic Power™ לוויסות מתח בשבב עצמו
חיים נוי 19/06/24 |  צפיות: 205

Movellus מציגה את משפחת מוצריAeonic Power™ לוויסות מתח בשבב עצמו

מוצרים ראשונים פותחו עבור ליבות חישוביות הפועלות בתנאי זרם גבוה וחיבורי שבב לשבב

סאניווייל, קליפורניה, 18 ביוני 2024 (GLOBE NEWSWIRE) –

Movellus הכריזה היום על משפחת מוצרי Aeonic Power™ שמטרתה לספק מענה לצורכי אספקת כוח בשבבים של בלוקים חישוביים, בלוקים תפקודיים וחיבורים בין שבב לשבב לטובת מערכות על שבב (SoC) מורכבות. שני המוצרים הראשונים במשפחת Aeonic Power הם Aeonic Power™ HC, המאפשר מיטוב אנרגיה של ליבות דיגיטליות ובלוקים לוגיים, ו-Aeonic Power™ LN שמטרתו לפשט את אספקת הכוח עבור שבבים עם ממשק זה לזה (לדוגמה, UCIe).

Aeonic Power™ HC הוא פתרון זרם גבוה המספק כוח מקומי מבוזר, ומאפשר DVFS מדויק לטובת ליבות חישוביות, אשכולות ובלוקים לוגיים. הוא יכול לספק באמינות כוח ליבה לרכיבי עיבוד בטווח זרם רחב, לעזור ל-SoC לאזן בין ביצועים וכוח, וכתוצאה מכך לחסכון באנרגיה ברמה של עד 15%.

"אפילו עם חידושים ארכיטקטוניים המשפרים את הביצועים לוואט, עומסי העבודה של הבינה המלאכותית ושל המחשוב עתיר הביצועים גורמים לעלייה דרמטית בהספק הכולל של ה-SoC", אמר מייקל סמית', מנהל בכיר בקבוצת ה-SoC, Tenstorrent. "התעשייה מיישמת כל אפשרות זמינה כדי לייעל את השימשו בחשמל, ואנחנו מאמינים שוויסות מתח שמבוצע בתוך השבב עצמו יהיה בעל ערך רב בסיוע לצוותי הפיתוח לבצע את הצעדים הבאים במחשוב חסכוני באנרגיה על ידי קירוב ההיבט של ניהול הספק מדויק לליבות המחשוב".

Aeonic Power™ LN בנוי כדי לתמוך בחיבורים בין שבב לשבב באקו סיסטם של הצי'פלטים. פישוט חלוקת הכוח עבור חיבורי שבב לשבב באמצעות ויסות בשבב והפחתה של מסננים השראתיים מובילים לשיפורי BOM כלליים עבור שבבים.

"כוח הוא משתנה עיצובי קריטי עבור צוותי עיצוב גדולים של מערכות על שבב. כולם אמנם רוצים יותר כוח מחשוב, אבל זה מוביל לעלויות משמעותיות ברמת השבב, המערכת והדאטה סנטר", אמר קווין קרוול, אנליסט ראשי, TIRIAS Research. "ל-Movellus יש פתרון מעניין מאוד לאתגר השימוש בחשמל עם ווסתי המתח שלהם המאפשרים ניהול חשמל ברמת בלוק הסיליקון, קרוב יותר לכל ליבה. צוותי פיתוח זקוקים לכל יתרון כדי להילחם בדרישות ההולכות וגדולות לצריכת חשמל, ו-Movellus מציעה פתרון בעל ערך רב".

משפחת Movellus Aeonic Power מספקת חבילה של טלמטריה ממוקדת חשמל, המספקת תובנות חשובות לגבי רשתות אספקת החשמל של הלקוחות. תכונות אלה מסייעות לצוותי הנדסה עם גישה מונחית נתונים לתכנון רשתות חשמל ויישום אסטרטגיות מחזור חיים אופטימליות של סיליקון.

"אספקת חשמל היא מהתחומים המאתגרים ביותר כיום בתכנון של SoC", אמר מו פייסל, מנכ"ל Movellus, "לוויסות המתח בשבב עצמו יש פוטנציאל אדיר להפחתת הספק, לפישוט הפתוח ולשיפור החוסן של ה-PDN. עם זאת, עד כה רק לקומץ חברות הייתה את היכולת להתמודד עם זה באמצעות עיצובים מותאמים. Aeonic Power נוקטת גישה חדשה, ניתנת להתאמה, לוויסות מתח בשבב כדי להפוך את הפתרונות הללו לזמינים לשוק הרחב יותר".

Movellus ממשיכה לקדם סיליקון עבור ביצועים גבוהים באמצעות תשתית מיטבית לאנרגיה וביצועים בעידן הבינה המלאכותית. פלטפורמת הקניין הרוחני הדיגיטלית Aeonic™אומצה בידי לקוחות רבים, והומרה עבור תהליכי ייצור שונים, החל מ-40 ננומטר עד 3 ננומטר. יישומי הקצה נעים ממכשירי בינה מלאכותית בקצה עם הספק נמוך במיוחד ועד למחשוב ממוקד ביצועים עבור דאטה סנטר לענן ופתרונות בינה מלאכותית. ציון דרך אחרון זה מאפשר ויסות מתח מתקדם בשבב עצמו עבור SoC וצ'יפלטים עם ביצועים גבוהים.

היתרונות המרכזיים של Aeonic Power

*ארכיטקטורה מודולרית ניתנת להרחבה כדי לעמוד בדרישות עומס שונות

*ניהול צריכת חשמל מדויק למיטוב צריכת האנרגיה

*פיצוי IR סטטי

*איי כוח וירטואליים

*מיטוב של BOM

*טלמטריית כוח מתקדמת

*תהליך בר ניוד

זמינות

דגימות Aeonic Power™ HC ו-Aeonic Power ™ LN יהיו זמינות לכלל המשתמשים ברבעון השלישי של 2024. למידע נוסף על משפחת מוצרי Aeonic Power™, בקרו בכתובת www.movellus.com או בקרו אותנו ב-DAC בסן פרנסיסקו, קליפורניה (ביתן #2311) בין התאריכים 24-27 ביוני 2024, והצטרפו אלינו לפאנל בתעשייה הדן בניהול הספק של מעגלים משולבים (IC) של קילוואט בביתן הראשי (14:00 PST, יום שלישי, 25 ביוני 2024).

אודות Movellus

Movellus מספקת טכנולוגיה קריטית המשולבת במגוון יישומים, החל מהתקני AI מתקדמים ועד להצעות מחשוב מרכזי נתונים ורשתות ענן ממוקדות ביצועים. מטה הקבוצה נמצא בסאניווייל, קליפורניה, עם מרכזי מו"פ במישיגן ובטורונטו. בקרו אותנו בכתובת: www.movellus.com

Movellus, הלוגו של Movellus, Aeonic, Aeonic Generate, Aeonic Power, Elevating Silicon, Aeonic Insight ו- Intelligent Clock Networks הם בין הסימנים המסחריים של Movellus. המונח "Movellus" מתייחס ל- Movellus Circuits, Inc ו / או לחברות הבנות שלה. סימנים מסחריים אחרים הם רכושם של בעליהם בהתאמה.

למידע נוסף:

Press Contact
Aakash Jani
[email protected]
+1-503-545-6320

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל מרחיבה את טביעת הרגל בצ'כיה
אנדרסן גלובל Andersen Global מקדמת את כיסוי הערכת השווי שלה באירופה דרך הסכם שיתוף פעולה עם הפירמה להערכת שווי עסקים המבוססת בצ'כיה (PZK) Pražská Znalecká Kancelář.

קובעי המדיניות צריכים להכיר בטיפולי בריאות למניעה עצמית #SelfCareIsHealthcare בניסיון הקמפיין להתמודד עם אתגרי הבריאות העולמיים
* טיפול עצמי מתאר את תפקידם של אנשים במניעת מחלות, קידום ושמירה על בריאותם הנפשית והגופנית, והשתתפות פעילה בטיפול הרפואי שלהם

Telenor Denmark מובילה עידן חדש בתחום החדשנות האלחוטית עם CSG
עוצמת הענן והבינה המלאכותית משפרות את חוויות הלקוח ומקדמות את הצמיחה העסקית העתידית

PDF Solutions חתמה על הסכם עם ADMATI Agencies שתשמש כנציגת המכירות שלה
PDF Solutions, Inc, ספקית מובילה של פתרונות נתונים מקיפים לאקו סיסטם של שוק המוליכים למחצה והאלקטרוניקה, הודיעה כי חתמה על הסכם רשמי עם ADMATI Agencies Ltd - אדמתי סוכנויות לפי היא תשתמש כנציגת המכירות של הפתרונות מבית PDF ברחבי ישראל.

אנשים, תשוקה וכדור הארץ: מרי קיי מפרסמת את דו"ח הקיימות לשנת 2024
Mary Kay Inc., מובילה עולמית בתחום הייעוץ והקיימות התאגידית, הכריזה היום על פרסום דו"ח הקיימות שלה לשנת 2024. הדו"ח - שבוחן השפעה לפי סביבה, חברה וכלכלה - מדגיש את מחוייבות החברה ליצירה ולטיפוח של מודל עסקי אשר מעשיר את חיי הנשים ותומך בקהילות, תוך הגנה על כדור הארץ.

.i2c Inc מכריזה על שותפות אסטרטגית עם Beyon Money Business להשקת תוכנית כרטיס תאגידי
יוזמה חדשה להשקת כרטיס תאגידי מציעה פריסה מהירה לצד אבטחה משופרת

Asahi Kasei בוחרת ב- PolymRize™ כדי לקדם מידענות של פולימרים לטובת חדשנות בת-קיימא
Matmerize, Inc., חברת סטארטאפ מובילה בתחום המידענות של הפולימרים ובינה מלאכותית של חומרים, נרגשת להודיע על התקשרות עם Asahi Kasei, חברה יפנית רב-לאומית מגוונת. Asahi Kasei פועלת בשלושה מגזרים: חומרים, בתים ושירותי בריאות, עם דגש חזק על יוזמות של קיימות ועם יעד להפוך לחברה חברה ניטרלית פחמנית עד 2050.

Corpay Cross-Border מקבלת הכרה כשותפת B2B FX הרשמית עבור AEG Presents UK באירופה
מציעה גישה לניהול סיכונים בתחום המטבע ובפתרונות תשלום בין מדינות

Advantive מרחיבה את הנוכחות הבינלאומית שלה עם רכישתPepperi , חברה מובילה בתחום המסחר המאוחד B2B
Advantive מחזקת את הפתרונות הקריטיים הקיימים שלה לביצוע משימות במטרה לשפר את היעילות ואת הפעילות עבור יצרנים ומפיצים מתמחים

DigiAsia Corp מודיעה על צמיחה של 74% בהיקף העסקאות שנה מול שנה בהתאם למסלול הצמיחה החזק שלה
החברה עוברת לרווחיות תפעולית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI