דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קבוצת Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases תספק כשני תריסר תחנות מימן על בסיס נוזלי בדרום קוריאה
קבוצת Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases תספק כשני תריסר תחנות מימן על בסיס נוזלי בדרום קוריאה
חיים נוי 20/06/24 |  צפיות: 172

קבוצת Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases תספק כשני תריסר תחנות מימן על בסיס נוזלי בדרום קוריאה

תדלוק אוטובוס מימן בתחנת מימן על בסיס נוזלים המצוידת בפתרון של Nikkiso בדרום קוריאה

טמקולה, קליפורניה, 20 ביוני 2024 (GLOBE NEWSWIRE) –

קבוצת Nikkiso Clean Energy &Industrial Gases, חלק מהחטיבה התעשייתית של Nikkiso Co. Ltd., הודיעה כי לאחר הפרס האחרון בו זכתה מטעם SK Plug Hyverse, לקבוצה יש חוזים לבנייה ותחזוקה של כשני תריסר תחנות תדלוק במימן מבוסס נוזל (LH2) בדרום קוריאה.

ככל שיותר אוטובוסים ומשאיות כבדות שואפים להפחית את פליטת הפחמן שלהן ועדיין לשמור על יכולת הנהיגה שלהם למרחקים ארוכים, מפעילי צי רבים, רשויות תעבורה וסוכנויות רואות במימן נוזלי פתרון לתדלוק מהיר ולנסיעות למרחקים ארוכים. הניסיון של Nikkiso בפיתוח וייצור משאבות קריוגניות במשך יותר מ-70 שנה, ושל תחנות תדלוק המבוססות על דלקים חלופיים במשך 26 שנים, מושך חברות כמו SK Plug Hyverse שרוצות שותפות כישרוניות שיעזרו להצמיח את תשתית וכלכלת המימן של דרום קוריאה.

"SK Plug Hyverse היא שותפה אדירה של Nikkiso בדרום קוריאה מכיוון שיחד אנו מביאים יכולות ואנשים יוצאי דופן לתמיכה בגישה המתקדמת של דרום קוריאה לביסוס כלכלת מימן תחרותית", אמר פיטר וגנר (Peter Wagner), מנכ"ל, Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases. " Nikkiso מעריכה את הגישה היצרנית והפרגמטית של דרום קוריאה להרחבת כלכלת המימן, ואנו מצפים להזדמנויות נוספות התומכות במאמציה".

"אין הרבה חברות שיש להן את תחנת התדלוק עם האינטגרציה הוורטיקאלית של Nikkiso שכוללת מערכות הנזלה פנימיות ומערכות שמאפשרות העמסה על נגררים, משאבות קריוגניות, צינורות מבודדים בוואקום, כלים מבודדים בוואקום, מכשירי איוד קריוגניים, בקרות תעשייתיות, שירותי אישור, התקנה ותחזוקה", אמר מייק מקי (Mike Mackey), נשיא, דלק ופתרונות, Nikkiso Clean Energy & Gases Industrial. "אנחנו בונים תחנות דלק המשתמשות בדלקים חלופיים מאז 1998 וגאים שהעבודה שאנחנו עושים תומכת בעולם נקי ובריא יותר".

מספר תחנות מימן נוזלי בדרום קוריאה כבר הוזמנו, שהצליחו לתדלק אוטובוסים זה אחר זה, תוך הגדלת התפוקה. שאר התחנות בדרום קוריאה יתחילו לעבוד במהלך 12 החודשים הקרובים.

אודות Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group

Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group (קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים) היא ספקית מובילה של ציוד, טכנולוגיות ויישומים קריוגניים לפלחי שוק של אנרגיה נקייה וגז תעשייתי. הקבוצה מעסיקה יותר מ-1,600 עובדים ב-22 מדינות ובראשה עומדת Cryogenic Industries, Inc בדרום קליפורניה, ארה"ב, שהיא חברת בת בבעלות מלאה של Nikkiso Co., Ltd (TSE: 6376)

אשת קשר לתקשורת
Lisa Adams
[email protected]
Mobile: +1 (405) 492-1689

אודות Nikkiso Co. Ltd.

מאז הקמתה בשנת 1953, Nikkisoתרמה לפתרון בעיות חברתיות על ידי חיזוי הזמנים המשתנים עם טכנולוגיות ומוצרים ראשונים בעולם ויפן. בעסקי התעשייה, Nikkiso יצרה שווקים חדשים על ידי פיתוח מוצרים בתחום האנרגיה, מוצרים הקשורים להמודיאליזה בעסקי הרפואה, ומבנים אוויריים CFRP (פלסטיק מחוזק בסיבי פחמן) בעסקי התעופה והחלל.

אודות SK Plug Hyverse

SKPH הוא מיזם משותף בין SK E&S ו- Plug Power Inc, ספקית מובילה של פתרונות מימן מוכנים לשימוש עבור כלכלת המימן הירוק העולמית, כדי להמשיך בעסקי פתרונות משולבים לאורך שרשרת הערך של מימן נקי באסיה.

תמונת יח"צ הנלווית להודעה זו זמינה בכתובת

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/d45a57fe-03f5-4e5a-a789-57e6efd5cd26/he

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל מרחיבה את טביעת הרגל בצ'כיה
אנדרסן גלובל Andersen Global מקדמת את כיסוי הערכת השווי שלה באירופה דרך הסכם שיתוף פעולה עם הפירמה להערכת שווי עסקים המבוססת בצ'כיה (PZK) Pražská Znalecká Kancelář.

קובעי המדיניות צריכים להכיר בטיפולי בריאות למניעה עצמית #SelfCareIsHealthcare בניסיון הקמפיין להתמודד עם אתגרי הבריאות העולמיים
* טיפול עצמי מתאר את תפקידם של אנשים במניעת מחלות, קידום ושמירה על בריאותם הנפשית והגופנית, והשתתפות פעילה בטיפול הרפואי שלהם

Telenor Denmark מובילה עידן חדש בתחום החדשנות האלחוטית עם CSG
עוצמת הענן והבינה המלאכותית משפרות את חוויות הלקוח ומקדמות את הצמיחה העסקית העתידית

PDF Solutions חתמה על הסכם עם ADMATI Agencies שתשמש כנציגת המכירות שלה
PDF Solutions, Inc, ספקית מובילה של פתרונות נתונים מקיפים לאקו סיסטם של שוק המוליכים למחצה והאלקטרוניקה, הודיעה כי חתמה על הסכם רשמי עם ADMATI Agencies Ltd - אדמתי סוכנויות לפי היא תשתמש כנציגת המכירות של הפתרונות מבית PDF ברחבי ישראל.

אנשים, תשוקה וכדור הארץ: מרי קיי מפרסמת את דו"ח הקיימות לשנת 2024
Mary Kay Inc., מובילה עולמית בתחום הייעוץ והקיימות התאגידית, הכריזה היום על פרסום דו"ח הקיימות שלה לשנת 2024. הדו"ח - שבוחן השפעה לפי סביבה, חברה וכלכלה - מדגיש את מחוייבות החברה ליצירה ולטיפוח של מודל עסקי אשר מעשיר את חיי הנשים ותומך בקהילות, תוך הגנה על כדור הארץ.

.i2c Inc מכריזה על שותפות אסטרטגית עם Beyon Money Business להשקת תוכנית כרטיס תאגידי
יוזמה חדשה להשקת כרטיס תאגידי מציעה פריסה מהירה לצד אבטחה משופרת

Asahi Kasei בוחרת ב- PolymRize™ כדי לקדם מידענות של פולימרים לטובת חדשנות בת-קיימא
Matmerize, Inc., חברת סטארטאפ מובילה בתחום המידענות של הפולימרים ובינה מלאכותית של חומרים, נרגשת להודיע על התקשרות עם Asahi Kasei, חברה יפנית רב-לאומית מגוונת. Asahi Kasei פועלת בשלושה מגזרים: חומרים, בתים ושירותי בריאות, עם דגש חזק על יוזמות של קיימות ועם יעד להפוך לחברה חברה ניטרלית פחמנית עד 2050.

Corpay Cross-Border מקבלת הכרה כשותפת B2B FX הרשמית עבור AEG Presents UK באירופה
מציעה גישה לניהול סיכונים בתחום המטבע ובפתרונות תשלום בין מדינות

Advantive מרחיבה את הנוכחות הבינלאומית שלה עם רכישתPepperi , חברה מובילה בתחום המסחר המאוחד B2B
Advantive מחזקת את הפתרונות הקריטיים הקיימים שלה לביצוע משימות במטרה לשפר את היעילות ואת הפעילות עבור יצרנים ומפיצים מתמחים

DigiAsia Corp מודיעה על צמיחה של 74% בהיקף העסקאות שנה מול שנה בהתאם למסלול הצמיחה החזק שלה
החברה עוברת לרווחיות תפעולית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI