דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Seclore מקבלת את פניו של רמין פרסט כמנהל מוצר
Seclore מקבלת את פניו של רמין פרסט כמנהל מוצר
חיים נוי 22/06/24 |  צפיות: 150

Seclore מקבלת את פניו של רמין פרסט כמנהל מוצר

פרסט מצטרף לחברה ויוביל את צמיחת תיק המוצרים של Seclore

סנטה קלרה, קליפורניה, 20 ביוני 2024, (BUSINESS WIRE):

Seclore, הספקית המובילה של אבטחת סייבר ממורכזת נתונים, הודיעה היום על מינוי רמין פרסט (Ramin Farassat) לתפקיד מנהל מוצר (CPO). פרסט יפקח על צמיחת המוצרים ועל פיתוח פלטפורמת האבטחה ממורכזת הנתונים של Seclore, תוך בניית מומנטום באבטחה ממורכזת נתונים מהדור הבא של החברה.

לפרסט ניסיון של למעלה משני עשורים בהובלת צוותי מוצרים טכניים וביצירת תיקי מוצרים בתחום ה-SaaS הארגוני לאבטחת נתונים, לפרטיות ולתאימות, לשיתוף פעולה בתוכן מבוסס ענן, ל-AI/ML, NLP, AI גנרטיבי, big data וניתוח. לפני הצטרפותו ל-Seclore, פרסט שימש כמנהל מוצר ואסטרטגיה ב-Egnyte, שם הוא הוביל את אסטרטגיית צמיחת המוצרים. לפני כן הוא כיהן במשרות ניהוליות בתחום המוצרים והאסטרטגיה ב-Cisco וב-Conviva.

"בזירת הדיגיטל המתפתחת כיום ישנה חשיבות נעלה להגנה על נתונים", אמר פרסט. אני מברך על ההזדמנות לעבוד עם צוות גלובלי ויוצא דופן זה במטרה להניע חדשנות ולספק פתרונות מתקדמים שיגנו על הנכסים החשובים ביותר של הלקוח. Seclore נמצאת במיצוב ייחודי שמאפשר לה לתת מענה לאתגרי אבטחת הנתונים השכיחים והמורכבים אשר ניצבים בפני ארגונים כיום".

"רמין מביא את המומחיות שלו בפתרון בעיות מורכבות של הלקוח, יחד עם פתרונות חדשניים ומדרגיים", אמר ווישאל גופטה, מייסד שותף ומנכ"ל Seclore. "המנהיגות המוכחת של רמין בזירת האבטחה, וכן אתיקת המסירות בעבודה הופכות אותו למועמד המושלם עבור החברה שלנו, ואני מברך על תרומתו לצמיחה המתמשכת שלנו כספקית מובילה של פתרונות אבטחה ממורכזי נתונים".

פרסט ישתייך למשרדי החברה באזור המפרץ -Bay Area במקביל להרחבת טביעת הרגל של החברה בצפון אמריקה. המומנטום המתמשך של Seclore כולל קבלת הכרה מפרסי מצוינות באבטחת סייבר ופרסי InfoSec גלובליים של מגזין הגנת הסייבר Cyber Defense Magazine במסגרת כנס RSA, קבלת דירוג 5 כוכבים מ-CRN עבור תוכנית השותפים שלה, וכן הכרזה על השקת תוכנית השירותים המקצועיים של החברה בתחילת השנה.

אודות Seclore

הגנה על הנתונים הרגישים בכל מקום בו הם נמצאים בעולם. Seclore מגינה ושולטת בנכסים דיגיטליים במטרה לסייע לארגונים לצמצם את פערי אבטחת הנתונים שלהם ולמנוע גניבת נתונים תוך הגעה לתאימות. הגישה ממורכזת הנתונים של החברה כלפי אבטחה מבטיחה גישה לנתונים רק עבור בני אדם מורשים, בתוך ומחוץ לארגון. ארגונים יכולים לקבוע מדיניות הכוללת אוטומציה, ולאפשר למשתמשים לשלוט בגישה, בתוכן אליו יש גישה ובמשך הזמן בו תוענק הגישה, כמו גם לבטל אותם. גלו מדוע ארגונים מובילים כגון American Express, Ford ו-IDFC Bank בחרו ב-Seclore להגנה ולשליטה בנכסים הדיגיטליים שלהם מבלי להקריב שיתוף פעולה ושיתוף נתונים ללא שיבושים.

אנשי קשר

איש קשר לאמצעי התקשורת:
Mentha Benek
[email protected]

מקור: Seclore

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל מרחיבה את טביעת הרגל בצ'כיה
אנדרסן גלובל Andersen Global מקדמת את כיסוי הערכת השווי שלה באירופה דרך הסכם שיתוף פעולה עם הפירמה להערכת שווי עסקים המבוססת בצ'כיה (PZK) Pražská Znalecká Kancelář.

קובעי המדיניות צריכים להכיר בטיפולי בריאות למניעה עצמית #SelfCareIsHealthcare בניסיון הקמפיין להתמודד עם אתגרי הבריאות העולמיים
* טיפול עצמי מתאר את תפקידם של אנשים במניעת מחלות, קידום ושמירה על בריאותם הנפשית והגופנית, והשתתפות פעילה בטיפול הרפואי שלהם

Telenor Denmark מובילה עידן חדש בתחום החדשנות האלחוטית עם CSG
עוצמת הענן והבינה המלאכותית משפרות את חוויות הלקוח ומקדמות את הצמיחה העסקית העתידית

PDF Solutions חתמה על הסכם עם ADMATI Agencies שתשמש כנציגת המכירות שלה
PDF Solutions, Inc, ספקית מובילה של פתרונות נתונים מקיפים לאקו סיסטם של שוק המוליכים למחצה והאלקטרוניקה, הודיעה כי חתמה על הסכם רשמי עם ADMATI Agencies Ltd - אדמתי סוכנויות לפי היא תשתמש כנציגת המכירות של הפתרונות מבית PDF ברחבי ישראל.

אנשים, תשוקה וכדור הארץ: מרי קיי מפרסמת את דו"ח הקיימות לשנת 2024
Mary Kay Inc., מובילה עולמית בתחום הייעוץ והקיימות התאגידית, הכריזה היום על פרסום דו"ח הקיימות שלה לשנת 2024. הדו"ח - שבוחן השפעה לפי סביבה, חברה וכלכלה - מדגיש את מחוייבות החברה ליצירה ולטיפוח של מודל עסקי אשר מעשיר את חיי הנשים ותומך בקהילות, תוך הגנה על כדור הארץ.

.i2c Inc מכריזה על שותפות אסטרטגית עם Beyon Money Business להשקת תוכנית כרטיס תאגידי
יוזמה חדשה להשקת כרטיס תאגידי מציעה פריסה מהירה לצד אבטחה משופרת

Asahi Kasei בוחרת ב- PolymRize™ כדי לקדם מידענות של פולימרים לטובת חדשנות בת-קיימא
Matmerize, Inc., חברת סטארטאפ מובילה בתחום המידענות של הפולימרים ובינה מלאכותית של חומרים, נרגשת להודיע על התקשרות עם Asahi Kasei, חברה יפנית רב-לאומית מגוונת. Asahi Kasei פועלת בשלושה מגזרים: חומרים, בתים ושירותי בריאות, עם דגש חזק על יוזמות של קיימות ועם יעד להפוך לחברה חברה ניטרלית פחמנית עד 2050.

Corpay Cross-Border מקבלת הכרה כשותפת B2B FX הרשמית עבור AEG Presents UK באירופה
מציעה גישה לניהול סיכונים בתחום המטבע ובפתרונות תשלום בין מדינות

Advantive מרחיבה את הנוכחות הבינלאומית שלה עם רכישתPepperi , חברה מובילה בתחום המסחר המאוחד B2B
Advantive מחזקת את הפתרונות הקריטיים הקיימים שלה לביצוע משימות במטרה לשפר את היעילות ואת הפעילות עבור יצרנים ומפיצים מתמחים

DigiAsia Corp מודיעה על צמיחה של 74% בהיקף העסקאות שנה מול שנה בהתאם למסלול הצמיחה החזק שלה
החברה עוברת לרווחיות תפעולית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI