דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Mary Kay Inc מציגה ממצאים חדשים בתחום טיפוח העור והשימוש בכלי חישוב לזיהוי רגישות העור
Mary Kay Inc מציגה ממצאים חדשים בתחום טיפוח העור והשימוש בכלי חישוב לזיהוי רגישות העור
חיים נוי 22/06/24 |  צפיות: 160

Mary Kay Inc מציגה ממצאים חדשים בתחום טיפוח העור והשימוש בכלי חישוב לזיהוי רגישות העור

דאלאס, 20 ביוני 2024, (BUSINESS WIRE):

מרי קיי Mary Kay Inc., חברה גלובלית ומובילה בתחום החדשנות של טיפוח העור, חשפה לאחרונה את התוצאות של שני מחקרים פורצי דרך: טיפול נוגד חמצון בעל יכולת לטשטש את ההשפעה הגלויה של זיהום אוויר ושל הזדקנות על עור האדם; וכן התמקדות ביישומי כלי חישוב לצורך ניבוי מדוייק של הבטיחות ושל התגובה הפוטנציאלית של עור האדם לחומרים קוסמטיים שונים. מדעני Mary Kay שיתפו את הממצאים הללו במפגש החברה לדרמטולוגיה חוקרת Society of Investigative Dermatology (SID) לשנת 2024 אשר נערך בדאלאס, טקסס. החברה היא ספונסרית אירוע ברמת כסף.

"מדעני Mary Kay נמצאים בחזית של חקר טיפוח העור, ואנו שמחים לשתף את הממצאים האחרונים שלנו עם הקהילה המדעית הרחבה יותר", אמרה ד"ר לוסי גילדאה, אחראית חדשנות ראשית, מוצרים ומדע ב-Mary Kay. השותפות המתמשכת עם החברה לדרמטולוגיה חוקרת נותנת דגש להתחייבותה של Mary Kay לקידום של מדעי טיפוח העור. החברה ממשיכה להשקיע מאמצים בשיתופי פעולה ובמימוש מחויבותה לפריצת דרך משמעותית בתחום הדרמטולוגיה, במטרה להציע לצרכנים פתרונות בטוחים ויעילים יותר לטיפוח העור.

“המחוייבות המתמשכת של Mary Kay למחקר ולפיתוח תואמת בצורה מושלמת ליעדי החברה לדרמטולוגיה חוקרת", אמרה ד"ר רבקה מינילו, מנהלת תוכנית ראשית ואחראית תקשורת ופיתוח ב-SID. "השותפות היציבה שלנו מאפשרת לנו לחקור חזיתות חדשות במדעי הדרמטולוגיה, ומקרבת אותנו לפריצות דרך שעשויות לחולל שינויים באפשרויות הטיפול וטיפוח העור.

המחקר של Mary Kay בנושא השפעות זיהום האוויר על העור, אשר נערך באמצעות שיתופי פעולה מרובים מאז שנת 2016, חשף כי תמהיל נוגדי חמצון של רסברטרול, ניאצינמיד ואוליגופפטיד-1 מגן על השומנים שבעור מפני נזקי החמצון שנגרמים על ידי חלקיקים (PM) וקרינת אולטרה סגול, ביחד ובנפרד. כמו כן, נמצא כי תמהיל זה מונע היווצרות של רדיקלים חופשיים כתוצאה מאור כחול, מה שממחיש את הפוטנציאל הטמון בו לשיכוך ההשפעות המזיקות של מספר גורמי מתח על העור.

בנוסף, Mary Kay ממנפת כלי טוקסיקולוגיה חישוביים לשיפור הערכת הבטיחות של מרכיבים בתחום הקוסמטיקה והטיפוח האישי. הגישה החדשנית כוללת שימוש בשיטות חישוביות מתקדמות לניבוי הבטיחות והרעילות הפוטנציאלית של מרכיבים כבר בשלב מוקדם, תוך צמצום משמעותי של הצורך בניסויי מעבדה מקיפים. סינון וירטואלי יאפשר לסנן תרכובות בשלב מוקדם ויבטיח עיבוד של מרכיבים בטוחים בלבד בתהליך הפיתוח. השיטה חוסכת זמן ומשאבים, ובנוסף היא עולה בקנה אחד עם סטנדרטים שקשורים באתיקה וברגולציה. השילוב של הכלים הללו על ידי Mary Kay נותן משנה תוקף למחוייבות החברה למינוף טכנולוגי מתקדם בפיתוח מוצרים, תוך הקפדה על סטנדרט הבטיחות והיעילות הגבוה ביותר עבור הצרכנים.

כמו כן, ד"ר גילדאה קיימה ב-SID פאנל משתתפים מטעם Mary Kay בנושא "תובנות בהשפעת הזיהום על בריאות העור: תגליות אחרונות ופרספקטיבות מתגבשות" בו התארחו מומחים מתחומים שונים של הדרמטולוגיה והביולוגיה המולקולרית. ברשימת המשתתפים בפנל נמנו ד"ר תומס הארמן-שטמן, ראש קבוצה ב-Leibniz Research Institute for Environmental Medicine (מכון לייבניץ לחקר רפואת הסביבה), אשר דן בקשר בין העלייה המתמשכת בטמפרטורת הסביבה לבין הזדקנות העור. ד"ר אלמה ברון, פרופסורית עמיתה לדרמטולוגיה באוניברסיטת קייס ווסטרן ריזרב (Case Western Reserve University) , הדגישה את החשיבות של נוגדי חיסון מקומיים להקלה על המתח שנגרם כתוצאה מתהליך החמצון ולשיפור בריאות העור. ד"ר הונג סון, פרופסור עמית בבית הספר לרפואה ע"ש גרוסמן באוניברסיטת ניו יורק (NYU Grossman School of Medicine), התעמק בשינויים המולקולריים בתארי העור שנחשפו למתח סביבתי, תוך הדגמת יעילותם של טיפולים נוגדי חמצון לביטול השינויים שקשורים בנזק לעור אשר נגרם כתוצאה מאור אולטרה סגול ומחשיפה לזיהום.

המימון והממצאים שהוצגו במפגש 2024 SID מייצגים את המאמצים האחרונים אותם השקיעה Mary Kay בחיזוק המחוייבות ארוכת הטווח של המותג לקידום מו"פ בתחום היופי ובריאות העור. התיק הגלובלי של Mary Kay כולל למעלה מ-1,600 פטנטים על מוצרים, טכנולוגיות ועיצובי אריזה, והחברה ממשיכה להוביל לחדשנות בתחום טיפוח העור.

אודות Mary Kay

אז. כעת. תמיד. כאחת מפורצות הדרך המקוריות, מרי קיי אש הקימה את מותג היופי החלומי שלה בטקסס בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חייהן של נשים. חלום זה פרח והפך לחברה גלובלית המעסיקה מיליוני נציגי מכירות עצמאיים ביותר מ-35 מדינות. במשך 60 שנה, ההזדמנות שמרי קיי העניקה הובילה להעצמתן של נשים באמצעות חינוך, חונכות, הסברה וחדשנות ועזרה להן להגדיר את עתידן. Mary Kay משקיעה במדע שמאחורי היופי ובייצור של מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים מן השורה הראשונה. מרי קיי מאמינה בחשיבות שימור כדור הארץ לדורות הבאים, בהגנה על נשים שחלו בסרטן ובנשים שחוו או חוות התעללות במשפחה, ובצורך לעודד בני נוער לממש את החלום שלהם. למידע נוסף בקרו באתר marykayglobal.com. מצאו אותנו בפייסבוק, אינסטגרם ולינקדאין או עקבו אחרינו ב-X (לשעבר טוויטר).

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת –

https://www.businesswire.com/news/home/54075312/en

אנשי קשר

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
‏‎972.687.5332 או [email protected]

מקור: Mary Kay Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל מרחיבה את טביעת הרגל בצ'כיה
אנדרסן גלובל Andersen Global מקדמת את כיסוי הערכת השווי שלה באירופה דרך הסכם שיתוף פעולה עם הפירמה להערכת שווי עסקים המבוססת בצ'כיה (PZK) Pražská Znalecká Kancelář.

קובעי המדיניות צריכים להכיר בטיפולי בריאות למניעה עצמית #SelfCareIsHealthcare בניסיון הקמפיין להתמודד עם אתגרי הבריאות העולמיים
* טיפול עצמי מתאר את תפקידם של אנשים במניעת מחלות, קידום ושמירה על בריאותם הנפשית והגופנית, והשתתפות פעילה בטיפול הרפואי שלהם

Telenor Denmark מובילה עידן חדש בתחום החדשנות האלחוטית עם CSG
עוצמת הענן והבינה המלאכותית משפרות את חוויות הלקוח ומקדמות את הצמיחה העסקית העתידית

PDF Solutions חתמה על הסכם עם ADMATI Agencies שתשמש כנציגת המכירות שלה
PDF Solutions, Inc, ספקית מובילה של פתרונות נתונים מקיפים לאקו סיסטם של שוק המוליכים למחצה והאלקטרוניקה, הודיעה כי חתמה על הסכם רשמי עם ADMATI Agencies Ltd - אדמתי סוכנויות לפי היא תשתמש כנציגת המכירות של הפתרונות מבית PDF ברחבי ישראל.

אנשים, תשוקה וכדור הארץ: מרי קיי מפרסמת את דו"ח הקיימות לשנת 2024
Mary Kay Inc., מובילה עולמית בתחום הייעוץ והקיימות התאגידית, הכריזה היום על פרסום דו"ח הקיימות שלה לשנת 2024. הדו"ח - שבוחן השפעה לפי סביבה, חברה וכלכלה - מדגיש את מחוייבות החברה ליצירה ולטיפוח של מודל עסקי אשר מעשיר את חיי הנשים ותומך בקהילות, תוך הגנה על כדור הארץ.

.i2c Inc מכריזה על שותפות אסטרטגית עם Beyon Money Business להשקת תוכנית כרטיס תאגידי
יוזמה חדשה להשקת כרטיס תאגידי מציעה פריסה מהירה לצד אבטחה משופרת

Asahi Kasei בוחרת ב- PolymRize™ כדי לקדם מידענות של פולימרים לטובת חדשנות בת-קיימא
Matmerize, Inc., חברת סטארטאפ מובילה בתחום המידענות של הפולימרים ובינה מלאכותית של חומרים, נרגשת להודיע על התקשרות עם Asahi Kasei, חברה יפנית רב-לאומית מגוונת. Asahi Kasei פועלת בשלושה מגזרים: חומרים, בתים ושירותי בריאות, עם דגש חזק על יוזמות של קיימות ועם יעד להפוך לחברה חברה ניטרלית פחמנית עד 2050.

Corpay Cross-Border מקבלת הכרה כשותפת B2B FX הרשמית עבור AEG Presents UK באירופה
מציעה גישה לניהול סיכונים בתחום המטבע ובפתרונות תשלום בין מדינות

Advantive מרחיבה את הנוכחות הבינלאומית שלה עם רכישתPepperi , חברה מובילה בתחום המסחר המאוחד B2B
Advantive מחזקת את הפתרונות הקריטיים הקיימים שלה לביצוע משימות במטרה לשפר את היעילות ואת הפעילות עבור יצרנים ומפיצים מתמחים

DigiAsia Corp מודיעה על צמיחה של 74% בהיקף העסקאות שנה מול שנה בהתאם למסלול הצמיחה החזק שלה
החברה עוברת לרווחיות תפעולית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI