דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Kolmar BNH מחזקת את יכולת התחרות הגלובלית באמצעות פונקציונליות כפולה של HemoHIM
Kolmar BNH מחזקת את יכולת התחרות הגלובלית באמצעות פונקציונליות כפולה של HemoHIM
חיים נוי 23/06/24 |  צפיות: 130

Kolmar BNH מחזקת את יכולת התחרות הגלובלית באמצעות פונקציונליות כפולה של HemoHIM

סיאול, דרום קוריאה, 21 ביוני 2024, (BUSINESS WIRE)-

Kolmar BNH (KOSDAQ: 200130), יצרנית פיתוח מקורי (ODM) של מוצרי מזון פונקציונליים ובריאותיים, מחזקת את מיצובה בשוק באמצעות קבלת אישור לפונקציונליות נוספת של HemoHIM, תוסף בריאות מוכר בקוריאה.

החברה קיבלה ב-2023 אישור מטעם משרד בטיחות התרופות והמזון לשיפור תפקוד העייפות בתרכובת תמצית HemoHIM של אנג'ליקה גיגס וכדומה, הנגזרים מאנג'ליקה גיגס וממרכיבים נוספים. הישג זה חל שש שנים לאחר ההשקה של פרויקט הפיתוח לטכנולוגיית HemoHIM ברת קיימא. כתוצאה מכך, HemoHIM הושק כמוצר בריאות עם פונקציונליות כפולה במטרה לשפר את התפקוד החיסוני ולשכך את העייפות.

HemoHIM, שפותח בשנת 2006 על ידי Kolmar BNH, הוא תוסף הבריאות הראשון במדינה לשיפור המערכת החיסונית אשר קיבל אישור אינדיבידואלי. הוא כולל מרכיבים טבעיים ומקומיים כגון אנג’ליקה גיגס, קנידיום אופיצינלה ופאוניה ג’פוניקה. המוצר מופץ על ידי, וכיום הוא נחשב להצלחה גלובלית עם ייצוא ללמעלה מ-20 ארצות בהיקף מכירות של 2 טריליון וון וייצוא בסכום של למעלה מ-200 מיליון דולר. המוצר הוא משפר המערכת החיסונית הנמכר ביותר בקוריאה במשך למעלה מעשור.

Kolmar BNH אימתה את תכונת שיכוך העייפות של HemoHIM באמצעות ניסוי קליני מקיף (ניסויים בבני אדם) וכן ניסויים שאינם קליניים (ניסויים בתאים). בניסויים שכללו מבוגרים בגילאי 30 עד 59 הסובלים מעייפות, נצפה שיפור משמעותי במדדי העייפות, כולל סולם חומרת העייפות (FSS) ונוכחות של עייפות רב ממדית (MFI) לאחר צריכה של תרכובת תמצית HemoHIM המורכבת מאנג’ליקה גיגס וממרכיבים נוספים. הממצאים הללו פורסמו ב-Phytomedicine Plus, בטאון בינלאומי לתרופות טבעיות, ופטנטים על המוצר נרשמו בקוריאה וברוסיה.

Kolmar BNH ממשיכה לעמוד במחויבותה לחדשנות לאחר השקת HemoHIM, והיא מקצה למעלה מ-2% מסך המכירות השנתי שלה למו"פ. השקעה זו נעשית במטרה לשפר את פונקציונליות המוצר ולחזק את היתרון התחרותי.

HemoHIM G, הפונה לשוק הגלובלי, הינו אחת התוצאות של המסירות למו"פ. HemoHIM הושק בחודש שעבר בטאיוואן והוא מוצר חדש המיועד לייצוא, בו בוצעו התאמות קפדניות בחומרי הגלם וביחסי המרכיבים כדי לעמוד בתקנות המזון הבינלאומיות. המרכיבים העיקריים של המוצר, כגון אנג’ליקה סינסיס, ליגוסטיקום צ’ואנשיונג ופאוניה לקטיפלורה עברו נהלי מיקור מחמירים ובקרת איכות קפדנית. פרופילי הטעם והריח הותאמו להעדפותיו של הצרכן הגלובלי. ובנוסף, המוצר קיבל אישור בטיחות ברמת SCIE מטעם הבטאון האקדמי היוקרתי "Toxicological Research".

נציג Kolmar BNH ציין "Kolmar BNH שיפרה את התחרותיות של HemoHIM באמצעות מאמצים בלתי נלאים של מחקר ופיתוח. אנו מחוייבים לקדם את מוצרי המזון הפונקציונלי של K-health ברחבי העולם באמצעות חידושים מתמשכים ב-HemoHIM".

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/54084574/en

כיתוב תמונה:

HemoHIM G, המיוצר על ידי Kolmar BNH ומופץ על ידי Atomy, מכיל אנג'ליקה סינסיס, ליגוסטיקום שואנשיונג ופאוניה לקטיפלורה. המוצר הושק בטייוואן בחודש שעבר. (קרדיט צילום - Kolmar BNH)

אנשי קשר

Kolmar BNH
Jang Woo Lee
[email protected]

מקור: Kolmar BNH

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל מרחיבה את טביעת הרגל בצ'כיה
אנדרסן גלובל Andersen Global מקדמת את כיסוי הערכת השווי שלה באירופה דרך הסכם שיתוף פעולה עם הפירמה להערכת שווי עסקים המבוססת בצ'כיה (PZK) Pražská Znalecká Kancelář.

קובעי המדיניות צריכים להכיר בטיפולי בריאות למניעה עצמית #SelfCareIsHealthcare בניסיון הקמפיין להתמודד עם אתגרי הבריאות העולמיים
* טיפול עצמי מתאר את תפקידם של אנשים במניעת מחלות, קידום ושמירה על בריאותם הנפשית והגופנית, והשתתפות פעילה בטיפול הרפואי שלהם

Telenor Denmark מובילה עידן חדש בתחום החדשנות האלחוטית עם CSG
עוצמת הענן והבינה המלאכותית משפרות את חוויות הלקוח ומקדמות את הצמיחה העסקית העתידית

PDF Solutions חתמה על הסכם עם ADMATI Agencies שתשמש כנציגת המכירות שלה
PDF Solutions, Inc, ספקית מובילה של פתרונות נתונים מקיפים לאקו סיסטם של שוק המוליכים למחצה והאלקטרוניקה, הודיעה כי חתמה על הסכם רשמי עם ADMATI Agencies Ltd - אדמתי סוכנויות לפי היא תשתמש כנציגת המכירות של הפתרונות מבית PDF ברחבי ישראל.

אנשים, תשוקה וכדור הארץ: מרי קיי מפרסמת את דו"ח הקיימות לשנת 2024
Mary Kay Inc., מובילה עולמית בתחום הייעוץ והקיימות התאגידית, הכריזה היום על פרסום דו"ח הקיימות שלה לשנת 2024. הדו"ח - שבוחן השפעה לפי סביבה, חברה וכלכלה - מדגיש את מחוייבות החברה ליצירה ולטיפוח של מודל עסקי אשר מעשיר את חיי הנשים ותומך בקהילות, תוך הגנה על כדור הארץ.

.i2c Inc מכריזה על שותפות אסטרטגית עם Beyon Money Business להשקת תוכנית כרטיס תאגידי
יוזמה חדשה להשקת כרטיס תאגידי מציעה פריסה מהירה לצד אבטחה משופרת

Asahi Kasei בוחרת ב- PolymRize™ כדי לקדם מידענות של פולימרים לטובת חדשנות בת-קיימא
Matmerize, Inc., חברת סטארטאפ מובילה בתחום המידענות של הפולימרים ובינה מלאכותית של חומרים, נרגשת להודיע על התקשרות עם Asahi Kasei, חברה יפנית רב-לאומית מגוונת. Asahi Kasei פועלת בשלושה מגזרים: חומרים, בתים ושירותי בריאות, עם דגש חזק על יוזמות של קיימות ועם יעד להפוך לחברה חברה ניטרלית פחמנית עד 2050.

Corpay Cross-Border מקבלת הכרה כשותפת B2B FX הרשמית עבור AEG Presents UK באירופה
מציעה גישה לניהול סיכונים בתחום המטבע ובפתרונות תשלום בין מדינות

Advantive מרחיבה את הנוכחות הבינלאומית שלה עם רכישתPepperi , חברה מובילה בתחום המסחר המאוחד B2B
Advantive מחזקת את הפתרונות הקריטיים הקיימים שלה לביצוע משימות במטרה לשפר את היעילות ואת הפעילות עבור יצרנים ומפיצים מתמחים

DigiAsia Corp מודיעה על צמיחה של 74% בהיקף העסקאות שנה מול שנה בהתאם למסלול הצמיחה החזק שלה
החברה עוברת לרווחיות תפעולית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI