דף הבית יעל הסו

יעל הסו

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: יעל הסו : ייעוץ ופיתוח עסקי סין, תרגום סינית מוסמך
אתר אינטרנט:  www.yaelhsu.com
טלפון: 0502264220
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

יעל הסו - מומחית סינית לפיתוח עסקי בסין ומזרח אסיה, מלווה חברות הייטק ותעשיה בישראל משנת 2005.בגיל 29 מונתה למנהלת בכירה בחברת הענק Teco הסינית כאשר בתחום אחריותה שווקי סין, טיוואן ויפן.

לאחר עליתה לארץ, מספק משרדה של יעל הסו את מכלול השרותים הדרושים לפעילותעסקית בסין, מימוש הזדמנויות עסקיות, והרחבת שיתוף פעולה עסקי עם חברותמובילות בסין. השרותים ניתנים בסינית שפת אם וברמה מקצועית בינלאומית. ביןהפרויקטים שאותם ליוותה יעל הסו ניתן למנות את הפרטת נמל אילת, פיתוח שוקהסלולאר עם ספקים מסין, יישום טכנולוגיות של חברות הייטק ישראליות בסין ומזרח אסיה ותחומים רבים נוספים.

שרותים עסקיים בסינית שפת אם: תרגום לסינית, שיווק במדיה הסינית ופתיחת ערוצי שיווק בסין, ניהול רשתות חברתיותבסין, עדכון חברות ישראליות במנועי החיפוש בסין, פתיחת חברות ומשרדיםבסין, ייעוץ לפעילות עסקית בסין, ראיית חשבון ומיסוי בסין, ליווי תהליכימיזוג ורכישה, ליווי פרויקטים בסין ומזרח אסיה בתחומי תעשייה, הייטק ומסחר,פתיחת מפעלים בסין, גיוס חברות השקעה/משקיעים מסין, השקעות נדל"ן ועוד.

שירותי תרגום לסינית-מסינית ברמה בינלאומית: שירות זה החל עוד בחו"ל עבור שגרירות ישראל. התרגומים מתבצעים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ובמחיר נוח ואטרקטיבי לכל נפש. יעלהסו בוגרת האקדמיה של סין לבלשנות Linguistics ותרגום בהצטיינות, הינהמתורגמנית סינית מוסמכת המבצעת פרויקטי תרגום עבור משרד האוצר, החוץוהתיירות הישראלי,חברותההייטק ותעשייה, יבואנים ויצואנים ועוד. יעל הסו מבצעת תיקוני תרגום והגההמקצועיים למסמכים ואתרים שתורגמו באופן שגוי לסינית - מסינית, עד כה בוצעו תיקונים למסמכים ואתרים רבים בארץ.
מאמרים נוספים מאת יעל הסו
 
כיצד חברות הייטק ותעשייה מישראל מאבדות את המטרה בסין $$$ | עסקי בסין - יעל הסו
16/09/14 | ייעוץ עסקי
מה מפריד חברות הייטק ותעשייה בישראל מחוזים עסקיים של מאות מליוני דולרים בסין? התשובה נעוצה ביזמות והטכנולוגיה הישראלית אשר עדיין לא הצליחה לשים את האצבע על הגורם המכריע והחשוב ביותר שמעכב את צמיחתן.

חברות טכנולוגיה ותעשייה,עסקים ויצואנים רבים מישראל אינם משתמשים ב- "גלגלים". החברות מפתחות "מכונית פרארי" ומנסות למכור אותה עם בלוקים של איטונג - זה לא עובד בסין. אם עדיין לא ירדתם לסוף דעתי זוהי בדיוק הבעייה....
למאמר המלא...

ה - "מתורגמן לסינית" שסוגר עסקאות עם חברות מסין - עסקי סין
27/08/14 | יזמות עסקית
הבנת התרבות העסקית בסין, סינית שפת אם ונסיון עסקי הם יתרון אדיר להצלחה עסקית בסין המאמר הבא ממחיש זאת היטב...
למאמר המלא...

כיצד חברות הייטק ותעשייה מישראל "נעקצות" בסין | עסקי סין - יעל הסו
27/08/14 | ייעוץ עסקי
יותר מדי חברות ואנשי עסקים מישראל מפסידים את כספם בסין, התופעה אינה חדשה אולם דרכי התחבולה והתחכום עולים מדרגה מדי שנה ובהתאם רמות ההפסדים. רבים מהחברות מלקקות את הפצעים בשקט, אחרות מבקשות עזרה מגורמים רשמיים שספק רב אם ביכולתם לעזור, ואילו האחרונות פונות לייעוץ עסקי מקצועי במטרה להציל את כספם....
למאמר המלא...

ליווי עסקי בסין - הדרך הנכונה לליווי עסקי בסין | יעל הסו
27/08/14 | ייעוץ עסקי
מהו ליווי עסקי נכון בסין שחוסך לחברות ועסקים מישראל $$$ ו - ¥¥¥ רבים ...
למאמר המלא...

יעל הסו | מדוע חברות ישראליות אינן מצליחות כמצופה בסין
24/07/13 | יזמות עסקית
המאמר מציין את נקודות חולשה במשאים ומתנים של חברות ישראליות מול הגורמים העסקיים בסין ומזרח אסיה, ומספק מספר עצות מעשיות לדרך צלחה ובטוחה.
למאמר המלא...

יעל הסו | תרגום סינית מקצועי - תבלין להצלחה עסקית ?!
24/07/13 | יזמות עסקית
המאמר מציין את הקשר ההדוק בין הצלחה עסקית עם חברות בסין ומזרח אסיה לשירותי התרגום והתרבות העסקית המתבקשת מהגורמים המעורבים.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI