דף הבית רותי

רותי

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: בני-ברוך
אתר אינטרנט:  www.kab.co.il/
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

 
מאמרים נוספים מאת רותי
 
צרות מִבַּית – צרות מן החוץ
15/11/08 | דמוקרטיה ושלטון
מפעילים עלינו לחץ ולא נותנים לנו מנוח. למה זה מגיע לנו? כדאי שנתחיל לבחון את עצמנו פנימה, בנו טמון השינוי עמוק של הגישה
מאת: אורן לוי
למאמר המלא...

הדיבר החמישי
15/11/08 | אימון לחינוך
ספר הזוהר מגלה לנו את המשמעות הרוחנית של הציווי "כבד את אביך ואת אמך": כל מי שרוצה לעלות למדרגה גבוהה יותר, צריך לכבד, כלומר לחקור ולהכיר את חשיבותה של המדרגה העליונה שנקראת "אבא ואמא"
מאת: גלעד שדמון
למאמר המלא...

שנו את חייכם, לא את שמכם
15/11/08 | אימון לרוחניות
אנשים רבים מאמינים ששינוי שמם יהפוך את חייהם למאושרים ומלאי משמעות. אך האם זה נכון? על פי תורת הקבלה האותנטית התשובה היא לא!
מאת: אורן לוי
למאמר המלא...

הרהורים על המשבר
15/11/08 | קבלה
מתוך הבלוג של הרב מיכאל לייטמן
הגלובליזציה היא גילוי הרמה החדשה של הקשר בינינו. קשר זה צריך להיות בריא, אך אנו רואים שהוא מביא ליותר ויותר בעיות. מדוע זה קורה?
למאמר המלא...

להתראות דיכאון, שלום אהבה
15/11/08 | בריאות הנפש
זה כבר לא דבר נדיר. זה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו. פתאום, יום אחד, הכול הופך 'גדול עלינו', ואנחנו פשוט לא יודעים איך להתמודד עם זה. החיים היו יפים כל כך, אבל הכול, מסתבר, היה רק לכאורה. לפי נתונים שפרסם לאחרונה הקולג' המלכותי של הפסיכיאטרים בבריטניה, אחת מכל חמש נשים ואחד מכל עשרה גברים עתידים לסבול מדיכאון בשלב מסוים בחייהם. נא להכיר: הדיכאון – המגפה הנוכחית של העולם המערבי. במקום שבו לפסיכיאטרים נגמרות שובות, לקבלה יש פתרון . מאת: אלי וינוקור
למאמר המלא...

מתמכרים לסם החיים
05/11/08 | התמכרויות
בכתבה הקרובה לא נספר לכם על נרקומנים שמזריקים הרואין בסמטאות אפלות. גם לא נדבר על איזו "בעיית סמים" אמורפית, או נפנה אצבע מאשימה לעבר הנוער "המקולקל", כפי שנוהגים לעשות רשויות הסמים או גופי החינוך המנותקים מן המציאות. כך יישאר לנו מקום לספר לכם על כל מה שתמיד סיקרן אתכם בנושא הסמים הקלים, מהזווית שמעולם לא הזדמן לכם לשמוע
מאת: זאב סוביק
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI