דף הבית דניאל קול

דניאל קול

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת דניאל קול
 
מה זה מפעל קנאביס ומה הוא מייצר?
10/09/23 | תעשייה
מפעל קנאביס הוא מתקן מקצועי שמייצר מוצרי קנאביס בתהליך ייצור מורכב ומדויק. ישנם מפעלים שמייצרים קנאביס לשימוש רפואי, רקריאציונלי, וגם לשניים בו זמנית. במאמר זה, נשקול מהו המפעל, איך הוא עובד, ואילו מוצרים הוא יוצר.
למאמר המלא...

בניית אתר לעסקים, האם מבצעים באינטרנט שווים את זה ?
20/05/12 | פיתוח אתרים
המאמר הבא יכול לסייע לכם להחליט בנושא בניית אתר לעסק והאם כדאי לבנות אתר. בניית אתר לעסק על הקשרים עם לקוחות ותיקים. בעזרת מערכת קשרי לקוחות של האתר, שליחת מסרים והודעות על מבצעים שונים תוכלו לשמור על הקשרים העסקיים עם קליינטים קיימים.
למאמר המלא...

חנות וירטואלית - לא בטוח שאתה צריך את זה? מאמר הזה בשביל !
09/05/12 | פיתוח אתרים
כל נושא עסקי יכול להיעזר בחנות הקרויה חנות וירטואלית. כל הסקרים מלמדים כי הקנייה ברשת האינטרנט באמצעות חנות וירטואלית נמצאת בעלייה, כל יום מתווספים עוד ועוד קונים. לקוחות רבים מנהלים באופן קבוע את הקניות שלהם, ביגוד, צרכי משרד, ספרים ועוד באמצעות חנות וירטואלית ברשת.
למאמר המלא...

בניית אתרים במחיר מוזל, האם כדאי או לא ?
05/05/12 | פיתוח אתרים
אף אחד עוד לא אמר כי בניית אתרים בעלות נמוכה יעילה פחות מאשר בניית אתרים יקרים. בניית אתרים בזול מושכת קליינטים רבים ושונים, במקרים מסוימים היא מבצע זמני ולעתים גימיק פרסומי.
למאמר המלא...

בניית אתר לעסק
24/04/12 | פיתוח אתרים
בניית אתר לעסק שומרת על הקשרים עם לקוחות ותיקים. יל ידי פיתוח מודול מועדון לקוחות, הפצת SMSים והודעות על הטבות שונות ניתן לחזק ולשמור את הקשרים העסקיים עם הלקוחות הקיימים.
למאמר המלא...

בניית אתרי אינטרנט זהו ענף רחב וגדול. כל מה שצריך לדעת אודות בניית אתר.
14/08/11 | פיתוח אתרים
לכל עסק או חברה יש היום אתר אשר מציג אינפורמציה כללית לגביהם למבקרי האתר ועמיתיהם לעבודה ולמעשה לכלל רשת האינטרנט העולמית. אפילו מדובר כאן בכרטיס ביקור מרכזי ביותר לכל חברה.
למאמר המלא...

קידוד אתרים ואו קידוד אתרי אינטרנט, מה זה למעשה ?
09/08/11 | פיתוח אתרים
מדובר בהפיכת עיצוב אתר (לדוגמה JPG) לפורמט HTML. עקב הריבוי של הבראוזרים ברחבי העולם (פייר-פוקס,כרום,אינטרנט אקספלורר,ספארי) והגרסאות רבות יש צורך לקודד אותם האתרי אינטרנט כך שיתאימו ויהיו זהים בכל הבראוזרים בהתאם התקן הבינלאומי W3C.
למאמר המלא...

כתיבת קטעי קוד של JavaScript
08/03/10 | פיתוח אתרים
האם כדאי לרשום קוד JavaScript בדף אינטרנט או כדאי לרשום בקובץ חיצוני ולהצמידו בדף ? שאלה זאת מטרידה רבים אשר אינם מבינים בתחום...
למאמר המלא...

תוכניות שותפים YourAdds
08/03/10 | אינטרנט ועסקים מקוונים
שיווק אתר אינטרנט תדמיתי, זהו מהלך חובה לכל עסק שפורץ גבולות ויוצאה לרשת אינטרנטית. אתר אינטרנט הוא הפנים של החברה ולכן חובה לשדר...
למאמר המלא...

קידום אתרים במנועי חיפוש
08/03/10 | קידום אתרים
מה זה קידום אתרים במנועי חיפוש? הוא אוסף שיטות אשר נותנות למנועי חיפוש לקרוא ולהבין יותר טוב את האתר...
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI