דף הבית מיחשוב ארגוני

מאמרים בנושא מיחשוב ארגוני

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist באירופה המזרח התיכון ואפריקה
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist EMEA. במסגרת תפקידו יהיה הסה אחראי על מכירת פתרון ה-Distributed Cloud, פתרון הSAAS - והסקיוריטי של F5 , בשיתוף עם אנשי מכירות ושותפים עסקיים של F5 ברוב מדינות EMEA על מנת לאתר, למצב ולמקד את פתרון הענן של F5 ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.
למאמר המלא...

Comm-IT ממשיכה לצמוח ולגייס את הטובים בתחומם
לימור רזניק מונתה לסמנכ"לית השיווק של החברה ותהיה אחראית על הפעילות השיווקית בישראל וארה"ב
למאמר המלא...

חישובים שחוסכים כסף לעסק
החישוב הוא די פשוט ואומר כי ככל שהקופה תהיה יותר מתוחכמת וניתנת להתאמה, כך העסק יכול להרוויח יותר ואין עסק שלא רוצה להרוויח כמה שיותר...
למאמר המלא...

הגמישות שמציעה הפקת חשבוניות באינטרנט
26/11/14 |  מאת: Simbla | מיחשוב ארגוני
היתרונות הטמונים בהפקת חשבוניות באינטנרט
למאמר המלא...

כיצד תסרקו בעצמכם את המסמכים והקלסרים במשרד?
אין זה משנה אם אתם מתכננים לבצע סריקת מסמכים בעצמכם או שהזמנתם חברה לסריקת מסמכים שתעשה זאת במקומכם, תהליך הסריקה מורכב ממספר שלבים וכדאי להכיר אותם לפני שתתחילו בעבודה המעשית.
למאמר המלא...

למה כל עסק חייב שירותי מחשוב?
ההתפתחות בנושא המחשוב בעולם כולו הביאה למצב שבכל עסק היום יש לפחות מחשב אחד, אם מדבר בצלמי וידאו, או במספרה היום כל אדם משתמש במחשב לצורכי העסק שלו.
למאמר המלא...

אורן טייך מונה לסמנכ"ל התפעול בחברת Emind
אורן טייך מונה לסמנכ"ל התפעול בחברת Emind
למאמר המלא...

פורטל ארגוני מעמיק את התקשורת בין ההנהלה לעובדים
פורטל ארגוני הנו אתר של ארגון, אשר פתוח הן לעובדי החברה והן למנהלים בה, והוא משמש לתקשורת ביניהם, ולהעברה של מידע מסוגים שונים. במאמר הבא נדבר על הפגישה בין האדם בארגון הממונה על הנושא של פורטל ארגוני לבין מנהל חברת בניית האתרים אשר עתידה לבנות אותו, ועל המאפיינים אשר מאפיינים את פגישה זו.
למאמר המלא...

פורטל ארגוני – מגוון יתרונות
פורטל ארגוני הוא אתר פנימי של ארגון שמכיל בתוכו ממשקים רבים, שנבחרים על ידי בעלי החברה או המנהלים הבכירים בה, בהתאם לאופי של ארגונם. אתר פורטל ארגוני הנו מערכת סגורה אשר פתוחה רק לעובדי הארגון, וניתן להיכנס אליה באמצעות הקלדה של שם משתמש וססמה. במאמר הבא נדבר על היתרונות של פורטל ארגוני עבור כל ארגון שמעוניין להתייעל, ולשפר את הקשר בין ההנהלה לעובדים בו.
למאמר המלא...

היתרונות בהקמת פורטל ארגוני
פורטל ארגוני הוא אתר פנימי של חברות ושל ארגונים, אשר פתוח למנהלים בהם ולעובדיהם. הפורטל הארגוני משמש להעברת מידע פנימי בין הארגון לעובדים בו, והוא בעצם צינור תקשורת אשר מקשר ביניהם. פורטל ארגוני מומלץ לכל ארגון שמעוניין להעמיק את הקשר בין המנהלים בו לבין עובדיו, ובנוסף ברווחת העובדים וגיבושם. ככל שמדובר בארגון גדול יותר, כך גדלה התועלת מהפורטל. במאמר הבא נדבר על היתרונות הרבים אשר צומחים לארגון מהקמת פורטל ארגוני.
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI