יוגה צחוק - שלמה צחוק
נכתב על ידי: אורי פנג
תאריך: 30/06/11

יוגה צחוק

הצחוק מאז ומתמיד היה מצויין לבריאות. פעילות יוגה צחוק תורמת רבות למשתתפים רבים ותורמת להם מבחינה נפשית וגופנית. פעילות יוגה צחוק תורמת רבות לחשיבה אופטימית ולמעשה משתתפים רבים רואים בה כטיפול של ממש למצב הנפשי. מקור סדנאות הצחוק מגיע מהודו ולאחר מכן התפשט לכל העולם.

הצחוק מרפא

אופטימיות ושמחת חיים משפיעים רבות על ראיית העולם ובמקרים רבים לצחוק השפעה משמעותית בראיית עולם חיובית. יוגה צחוק היא שיטת יוגה שמטרתה להפיג את המתח היום יומי שנוצר אצלנו. שיטת יוגה צחוק הומצאה בהודו על ידי ד"ר קטריה מדן שהיה רופא במומביי. הרעיון שלו היה ליצור מפגשי צחוק בין חברים, לאחר מחקר רב בתחום ההשפעה שיש לרפואה משלימה על ריפוי ומניעת מחלות הוא הוא רשם מאמר בנושא "הצחוק הוא התרופה הטובה ביותר" עבור מגזין מקומי לרפואה.

השתתפות בסדנת צחוק

במהלך סדנת יוגה צחוק, שלמה צחוק יגרום לכם לצחוק מכל הלב למשך זמן רב, מבלי להרגיש שאתם עושים משהו מוזר או שטותי למדי. תמיד בסדנאות צחוק יש את העניין ההתחלתי של ביישנות במיוחד עבור משתתפים המגיעים בפעם הראשונה להשתתפות בסדנאות צחוק. תחושת הביישנות לאחר זמן קצר נעלמת ואפילו הביישנים ביותר מתחילים לצחוק בקולי קולות, הצחוק הוא ללא ספק דבר מדבר ולכן לאחר מספר דקות ניתן להבחין כי כל הקבוצה כבר צוחקת ולא רק המנחה.

אפקטיביות לצחוק

לא משנה האם מדובר בצחוק טבעי או צחוק מלאכותי, עדיין קיימת אפקטיביות רבה לגוף ולנפש בשעת פעולת יוגה צחוק. סדנאות הצחוק של שלמה צחוק מתבצעות במקצועיות ומתאימות לכל טווחי הגילאים.

יוגה צחוק

מעוניינים להשתתף ביוגה צחוק של שלמה צחוק? פנו אלינו
0508785705

 


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article17852.aspx