דף הבית בידור ופנאי הומור וסטנד-אפ יוגה צחוק - שלמה צחוק
יוגה צחוק - שלמה צחוק
אורי פנג 30/06/11 |  צפיות: 14390

יוגה צחוק

הצחוק מאז ומתמיד היה מצויין לבריאות. פעילות יוגה צחוק תורמת רבות למשתתפים רבים ותורמת להם מבחינה נפשית וגופנית. פעילות יוגה צחוק תורמת רבות לחשיבה אופטימית ולמעשה משתתפים רבים רואים בה כטיפול של ממש למצב הנפשי. מקור סדנאות הצחוק מגיע מהודו ולאחר מכן התפשט לכל העולם.

הצחוק מרפא

אופטימיות ושמחת חיים משפיעים רבות על ראיית העולם ובמקרים רבים לצחוק השפעה משמעותית בראיית עולם חיובית. יוגה צחוק היא שיטת יוגה שמטרתה להפיג את המתח היום יומי שנוצר אצלנו. שיטת יוגה צחוק הומצאה בהודו על ידי ד"ר קטריה מדן שהיה רופא במומביי. הרעיון שלו היה ליצור מפגשי צחוק בין חברים, לאחר מחקר רב בתחום ההשפעה שיש לרפואה משלימה על ריפוי ומניעת מחלות הוא הוא רשם מאמר בנושא "הצחוק הוא התרופה הטובה ביותר" עבור מגזין מקומי לרפואה.

השתתפות בסדנת צחוק

במהלך סדנת יוגה צחוק, שלמה צחוק יגרום לכם לצחוק מכל הלב למשך זמן רב, מבלי להרגיש שאתם עושים משהו מוזר או שטותי למדי. תמיד בסדנאות צחוק יש את העניין ההתחלתי של ביישנות במיוחד עבור משתתפים המגיעים בפעם הראשונה להשתתפות בסדנאות צחוק. תחושת הביישנות לאחר זמן קצר נעלמת ואפילו הביישנים ביותר מתחילים לצחוק בקולי קולות, הצחוק הוא ללא ספק דבר מדבר ולכן לאחר מספר דקות ניתן להבחין כי כל הקבוצה כבר צוחקת ולא רק המנחה.

אפקטיביות לצחוק

לא משנה האם מדובר בצחוק טבעי או צחוק מלאכותי, עדיין קיימת אפקטיביות רבה לגוף ולנפש בשעת פעולת יוגה צחוק. סדנאות הצחוק של שלמה צחוק מתבצעות במקצועיות ומתאימות לכל טווחי הגילאים.

יוגה צחוק

מעוניינים להשתתף ביוגה צחוק של שלמה צחוק? פנו אלינו
0508785705

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי פנג


 


מאמרים נוספים מאת אורי פנג
 
דיירקט סחר - שימור לקוחות
26/06/13 | צרכנות
אחת הסיבות להצלחתה של חברת דיירקט סחר היא בכך שחברה זו יודעת לשמר את לקוחותיה מעבר להיותה חברת צרכנות מובילה הדואגת בראש ובראשונה לצרכן.

דיירקט סחר - זכויות הצרכן
חברת דיירקט סחר דואגת לצרכן בצורה הטובה ביותר ויוצרת תחרותיות במשק על ידי הורדת מחירים

דיירקט סחר - מגוון מוצרי צריכה
29/05/13 | צרכנות
חברת דיירקט סחר פועל למען הלקוח בכל מחיר על מנת ליצור עבורו הנאה משירותיות טובה.

דיירקט סחר - התמיכה בלקוח
08/05/13 | קניות
חברת דיירקט סחר פועלת רבות למען הצרכן ומעניקה לו יחס אישי בכל רכישה. מעבר לכך החברה מציעה מגוון רחב של מוצרי איכות שונים עבורך כצרכן.

סדנת צחוק לאירועים
מתכנן אירוע? ערב גיבוש? תוכל תמיד להינות מסדנת צחוק של שלמה צחוק ולשלבה באירוע שלך בצורה מעולה. סדנת צחוק המשולבת עם יוגה צחוק תתרום לך רבות לרוגע הנפשי.

קסמה של דיירקט סחר
15/04/13 | צרכנות
קיימות חברות רבות המשווקות מוצרים ביתיים. חברת דיירקט סחר נחשבת לחברה המובילה בתחום זה ובמאמר זה אפרט מדוע. מהו למעשה קסמה של דיירקט סחר?

סדנאות צחוק - שלמה צחוק
שלמה צחוק מעביר סדנאות צחוק באירועים רבים ויוצר עבורך שינוי חיובי בנפש. סדנת צחוק נחשבת למבוקשת מאוד בשנים האחרונות בשל העובדה שהיא מטיבה עם הנפש.

שערים חשמליים ומחסומים
שערים חשמליים ומחסומים הפכו עם השנים מעבר לאביזר הגנתי גם לאביזר דקורטיבי. הדבר תקף לאביזרי הגנה רבים כמו דלתות מתרוממות, תריסים וסורגי גלילה לחנויות ומפעלים ושערי כנף.

טפט - ישראל סקנדינביה
חברת ישראל סקנדינביה משקיעה רבות בהתקנת אריגי פיברגלס איכותיים עבורך. ממש כמו הטפט האריג מוסיף דקורציה לעיצוב פנים ומעבר לכך תורם רבות לתמיכה בו.

קידום אתרים באינטרנט - אופק חדש
במאמר זה אסביר על חשיבותו של שירות קידום אתרים באינטרנט בשילוב עם כתיבת מאמרים. עולם האינטרנט יצר למעשה אפשרויות שיווק רבות של בתי עסק שונים כאשר המרכזית מבינהן היא קידום אתרים באינטרנט.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI