7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
נכתב על ידי: eyeweb - בניית אתרים לעסקים
תאריך: 12/07/11

כולנו נתקלים מעת לעת בשכנה שמספרת לנו על שיפוץ שהיא עשתה בחדר האמבטיהוהיא כל כך מרוצה מבעל המקצוע אשר לקחה לצורך העבודה הזו, כולה קורנת אושרואומרת שבחים על בעל המקצוע שהחליף לה את המקלחון. חצי שעה אחריה אנחנופוגשים את השכנה מהצד השני של הקומה והיא מספרת לנו על בעל מקצוע שהגיע כדילתקן לה מכונת כביסה ולקח ממנה המון כסף ולא פתר את הבעיה.

כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולימוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודבריםשכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבותשריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישישלנו:

1. אמינות – נראה לנו שזה התנאי הראשון. אתםמזמינים בעל מקצוע הביתה, הוא נכנס אליכם הביתה ונמצא קרוב לכל הדבריםוהאנשים הכי חשובים לכם. חשוב שבעל המקצוע יהיה אמין ואפשר יהיה לסמוךעליו. איך יודעים שאפשר לסמוך על בעל המקצוע? בסעיפים הבאיםאפשרויות להגדיל את האמינות של בעל המקצוע, ואם הם לא רלוונטיים עבורכם,הזמינו בעל מקצוע מוכר ששמו מפורסם ורצוי שישתייך לחברה או גוף אחר שמרכז בעלי מקצוע.

2. המלצות – זו בעצם הדרך הטובה ביותר לדעת עלאמינות בעל המקצוע, ועל כל הסעיפים הבאים שיהיו בהמשך. כאשר אתם מקבליםהמלצה מאותה שכנה מתחילת הכתבה, אשר בעל המקצוע אשר הא המליצה עליו עבראיתה ועשה להם את שיפוץ הדירה, אתם יכולים להיות הרבה יותר שקטים ורגועים.

3. מקצועיות – גם כאן ההמלצות יבואו לעזרתכם, ואםאין המלצות (או גם אם יש) – בקשו מבעל המקצוע לראות עבודות קודמות שלו אםמדובר בעבודות גדולות ויקרות שאתם רוצים לראות  האם שיטת העבודה שלו מוצאתחן בעיניכם ולשביעות רצונכם.

4. וותק – גם עניין הוותק חשוב ואל תתביישו לשאולאת בעל המקצוע כמה שנים הוא עוסק במקצוע. כמובן שישנם גם בעלי מקצועצעירים וטובים, אך בעל מקצוע ותיק בדרך כלל יודע את העבודה טוב יותר.

5. מחירים – כמובן, חשוב. אין הרבה מה להגיד עלהמחירים – אנחנו תמיד מנסים לקבל את מקסימום השירות והעבודה בסכוםהמינימאלי, וזה לגיטימי. כן חשוב שתזכרו שני דברים – אחד, שלא תמיד הכי יקרהוא הכי טוב והכי זול הוא הכי גרוע. לפעמים יש הפתעות לכאן ולכאן, אזשהמחיר לא יהיה החלק היחיד בהחלטה שלכם. בנוסף, תמיד תזמינו בעל מקצועבהתאם לתקציב שלכם. זה נשמע לכם ברור, תאמינו לנו – יש כאלו ששוכחים את זה.

6. כימיה – כן, כמו עם בני זוג או חברים – חשוב שגם עם בעל המקצוע תהיה כימיה, שתבינו אחד את השני ושתרגישו נוח עם האדם שמסתובב לכם בבית.

7. סקר שוק – כמו בכל תחום אחר, גם בבחירת בעל מקצוע, אל תלכו על בעל המקצוע הראשון (כן, גם לא על טכנאי מכונות הכביסה של השכנה השלישית שדווקא הייתה מאוד מרוצה, בניגוד לשכנה השנייה), אלאתעצרו לרגע, תסתכלו שוב על ששת הסעיפים הקודמים, תבדקו קצת, ואז תחליטו.בהצלחה!


 
אודות המחבר

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article18342.aspx