דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר 7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
eyeweb - בניית אתרים לעסקים 12/07/11 |  צפיות: 4949

כולנו נתקלים מעת לעת בשכנה שמספרת לנו על שיפוץ שהיא עשתה בחדר האמבטיהוהיא כל כך מרוצה מבעל המקצוע אשר לקחה לצורך העבודה הזו, כולה קורנת אושרואומרת שבחים על בעל המקצוע שהחליף לה את המקלחון. חצי שעה אחריה אנחנופוגשים את השכנה מהצד השני של הקומה והיא מספרת לנו על בעל מקצוע שהגיע כדילתקן לה מכונת כביסה ולקח ממנה המון כסף ולא פתר את הבעיה.

כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולימוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודבריםשכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבותשריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישישלנו:

1. אמינות – נראה לנו שזה התנאי הראשון. אתםמזמינים בעל מקצוע הביתה, הוא נכנס אליכם הביתה ונמצא קרוב לכל הדבריםוהאנשים הכי חשובים לכם. חשוב שבעל המקצוע יהיה אמין ואפשר יהיה לסמוךעליו. איך יודעים שאפשר לסמוך על בעל המקצוע? בסעיפים הבאיםאפשרויות להגדיל את האמינות של בעל המקצוע, ואם הם לא רלוונטיים עבורכם,הזמינו בעל מקצוע מוכר ששמו מפורסם ורצוי שישתייך לחברה או גוף אחר שמרכז בעלי מקצוע.

2. המלצות – זו בעצם הדרך הטובה ביותר לדעת עלאמינות בעל המקצוע, ועל כל הסעיפים הבאים שיהיו בהמשך. כאשר אתם מקבליםהמלצה מאותה שכנה מתחילת הכתבה, אשר בעל המקצוע אשר הא המליצה עליו עבראיתה ועשה להם את שיפוץ הדירה, אתם יכולים להיות הרבה יותר שקטים ורגועים.

3. מקצועיות – גם כאן ההמלצות יבואו לעזרתכם, ואםאין המלצות (או גם אם יש) – בקשו מבעל המקצוע לראות עבודות קודמות שלו אםמדובר בעבודות גדולות ויקרות שאתם רוצים לראות  האם שיטת העבודה שלו מוצאתחן בעיניכם ולשביעות רצונכם.

4. וותק – גם עניין הוותק חשוב ואל תתביישו לשאולאת בעל המקצוע כמה שנים הוא עוסק במקצוע. כמובן שישנם גם בעלי מקצועצעירים וטובים, אך בעל מקצוע ותיק בדרך כלל יודע את העבודה טוב יותר.

5. מחירים – כמובן, חשוב. אין הרבה מה להגיד עלהמחירים – אנחנו תמיד מנסים לקבל את מקסימום השירות והעבודה בסכוםהמינימאלי, וזה לגיטימי. כן חשוב שתזכרו שני דברים – אחד, שלא תמיד הכי יקרהוא הכי טוב והכי זול הוא הכי גרוע. לפעמים יש הפתעות לכאן ולכאן, אזשהמחיר לא יהיה החלק היחיד בהחלטה שלכם. בנוסף, תמיד תזמינו בעל מקצועבהתאם לתקציב שלכם. זה נשמע לכם ברור, תאמינו לנו – יש כאלו ששוכחים את זה.

6. כימיה – כן, כמו עם בני זוג או חברים – חשוב שגם עם בעל המקצוע תהיה כימיה, שתבינו אחד את השני ושתרגישו נוח עם האדם שמסתובב לכם בבית.

7. סקר שוק – כמו בכל תחום אחר, גם בבחירת בעל מקצוע, אל תלכו על בעל המקצוע הראשון (כן, גם לא על טכנאי מכונות הכביסה של השכנה השלישית שדווקא הייתה מאוד מרוצה, בניגוד לשכנה השנייה), אלאתעצרו לרגע, תסתכלו שוב על ששת הסעיפים הקודמים, תבדקו קצת, ואז תחליטו.בהצלחה!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il 


מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים
 
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
אם בעבר הרחוק , עסקים קטנים רבים לא יכלו אפילו לחשוב להתמודד מול חברות ותאגידי ענק בשוק הפרסום, הרי שהיום, באמצעות האינטרנט, הם בהחלט יכולים לעשות זאת ובהצלחה מרובה.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

תקנון מצוי מול תקנון מוסכם לבית משותף
התקנון המצוי הוא תקנון אשר מחייב כל בעל דירה בבית משותף, בין אם הוא מודע לקיומו של התקנון ובין אם לאו. תפקידו של התקנון המצוי – להגן על כל הצדדים הנוגעים בסוגיות מסוימות, בנוגע לרכוש הפרטי ולרכוש המשותף.

חיילים משוחררים – מה עכשיו?
התקופה של להיות חיילים משוחררים היא תקופה מעולה וכיפית, ויש תחושת שחרור גדולה מאוד, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים ותיכון וצבא – פתאום אתם באמת חופשיים. אבל יחד עם החופש הזה גם מגיע המון בלבול. יופי, אתם חופשיים ומאושרים, אבל.... מה עושים עכשיו?

5 סגולות של שמן זית כתית מעולה
שמן זית באיכות טובה טומן בחובו גם הרבה מאוד סגולות בריאותיות שוודאי תשמחו לדעת שאתם מקבלים אותן באריזה אחת יחד עם הצבע, הריח והטעם הנפלא הזה של שמן זית כתית מעולה, הנה חמש מהן לפניכם

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שנים באוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

השוואה בין שטות להסרת שיער
אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמו אדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף. אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימום שאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוג שנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנו מעדיפים להשאיר לחורף.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI