חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
נכתב על ידי: eyeweb - בניית אתרים לעסקים
תאריך: 12/07/11

התקופה של השחרור מהצבא היא תקופה שבה כל האפשרויות פתוחות בפני החייליםהמשוחררים – הם פתאום חופשיים אחרי הרבה מאוד שנים בהן היו בכל מינימסגרות ואמרו להם מה לעשות, ופתאום כל העולם וכל האופציות פתוחות לפניהם –חלקם בוחרים לעבוד בעבודה מועדפת, חלקם בוחרים ללכת לכיוון של לימודי תואר ראשון וחלקם בוחרים בטיול גדול לחו"ל שמשלב או לא משלב עבודה בחו"ל.

חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שניםבאוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רבבשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר.זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת.

מקצועות אפשריים לחיילים משוחררים

ישנם בארץ מספר מקצועות מבוקשים יותר, אשר ההצלחה בהם היא כמעטבטוחה לבעלי המקצוע העוסקים בהם אשר לוקחים את המקצוע ברצינות, לומדים אותוכמו שצריך ומשקיעים בניסיון ובצבירת וותק.

למשל, כל התחום של תיקון מוצרי חשמל – הולך מעולה בארץ שלנו, בעיקר משום שהוא מכיל בתוכו עבודות נדרשות כל כךבישראל החמה, כמו התקנת מזגנים, תיקון מזגנים ועוד. מן הצד השני, הוא יכוללכלול גם תיקון דודי שמש – אמנם החורף שלנו קצר ולא כל כך קר, אבל אנחנויודעים טוב מאוד לאיזו היסטריה אנשים נכנסים כאשר הם נתקלים בבוקר גשום שבוהמקלחת שלהם לא מזרימה מים חמים. מיד יש טלפון לבעל מקצוע שעוסק בדודים,ולרוב הצרכן הישראלי מוכן גם לשלם די הרבה כדי שיהיה לו נעים באופן מיידי.

הרבה פונים למקצועות נוספים הנדרשים בארץ, כמו למשל הדברה, אשר גםהיא, יחד עם הקיץ המהביל של הארץ שלנו והחרקים והמזיקים אשר הוא מביא עמו,מקצוע מבוקש ביותר. גם תחומים של עבודות נגרות, כל מיני מקצועות העוסקיםבעץ – בנייה ותיקון – של פרגולות, דקים ועוד, הם תחומים שיש להם ביקוש בארץשלנו שבו להרבה בתים יש מרפסות והדיירים בהם רוצים ליהנות מהמרפסת גםבימים החמים יותר.


 
אודות המחבר

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article18437.aspx