דף הבית חינוך ולימודים לימודי תעודה ומקצוע חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
eyeweb - בניית אתרים לעסקים 12/07/11 |  צפיות: 4970

התקופה של השחרור מהצבא היא תקופה שבה כל האפשרויות פתוחות בפני החייליםהמשוחררים – הם פתאום חופשיים אחרי הרבה מאוד שנים בהן היו בכל מינימסגרות ואמרו להם מה לעשות, ופתאום כל העולם וכל האופציות פתוחות לפניהם –חלקם בוחרים לעבוד בעבודה מועדפת, חלקם בוחרים ללכת לכיוון של לימודי תואר ראשון וחלקם בוחרים בטיול גדול לחו"ל שמשלב או לא משלב עבודה בחו"ל.

חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שניםבאוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רבבשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר.זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת.

מקצועות אפשריים לחיילים משוחררים

ישנם בארץ מספר מקצועות מבוקשים יותר, אשר ההצלחה בהם היא כמעטבטוחה לבעלי המקצוע העוסקים בהם אשר לוקחים את המקצוע ברצינות, לומדים אותוכמו שצריך ומשקיעים בניסיון ובצבירת וותק.

למשל, כל התחום של תיקון מוצרי חשמל – הולך מעולה בארץ שלנו, בעיקר משום שהוא מכיל בתוכו עבודות נדרשות כל כךבישראל החמה, כמו התקנת מזגנים, תיקון מזגנים ועוד. מן הצד השני, הוא יכוללכלול גם תיקון דודי שמש – אמנם החורף שלנו קצר ולא כל כך קר, אבל אנחנויודעים טוב מאוד לאיזו היסטריה אנשים נכנסים כאשר הם נתקלים בבוקר גשום שבוהמקלחת שלהם לא מזרימה מים חמים. מיד יש טלפון לבעל מקצוע שעוסק בדודים,ולרוב הצרכן הישראלי מוכן גם לשלם די הרבה כדי שיהיה לו נעים באופן מיידי.

הרבה פונים למקצועות נוספים הנדרשים בארץ, כמו למשל הדברה, אשר גםהיא, יחד עם הקיץ המהביל של הארץ שלנו והחרקים והמזיקים אשר הוא מביא עמו,מקצוע מבוקש ביותר. גם תחומים של עבודות נגרות, כל מיני מקצועות העוסקיםבעץ – בנייה ותיקון – של פרגולות, דקים ועוד, הם תחומים שיש להם ביקוש בארץשלנו שבו להרבה בתים יש מרפסות והדיירים בהם רוצים ליהנות מהמרפסת גםבימים החמים יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il 


מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים
 
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
אם בעבר הרחוק , עסקים קטנים רבים לא יכלו אפילו לחשוב להתמודד מול חברות ותאגידי ענק בשוק הפרסום, הרי שהיום, באמצעות האינטרנט, הם בהחלט יכולים לעשות זאת ובהצלחה מרובה.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

תקנון מצוי מול תקנון מוסכם לבית משותף
התקנון המצוי הוא תקנון אשר מחייב כל בעל דירה בבית משותף, בין אם הוא מודע לקיומו של התקנון ובין אם לאו. תפקידו של התקנון המצוי – להגן על כל הצדדים הנוגעים בסוגיות מסוימות, בנוגע לרכוש הפרטי ולרכוש המשותף.

חיילים משוחררים – מה עכשיו?
התקופה של להיות חיילים משוחררים היא תקופה מעולה וכיפית, ויש תחושת שחרור גדולה מאוד, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים ותיכון וצבא – פתאום אתם באמת חופשיים. אבל יחד עם החופש הזה גם מגיע המון בלבול. יופי, אתם חופשיים ומאושרים, אבל.... מה עושים עכשיו?

5 סגולות של שמן זית כתית מעולה
שמן זית באיכות טובה טומן בחובו גם הרבה מאוד סגולות בריאותיות שוודאי תשמחו לדעת שאתם מקבלים אותן באריזה אחת יחד עם הצבע, הריח והטעם הנפלא הזה של שמן זית כתית מעולה, הנה חמש מהן לפניכם

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שנים באוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

השוואה בין שטות להסרת שיער
אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמו אדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף. אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימום שאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוג שנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנו מעדיפים להשאיר לחורף.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI