חברת ניקיון לפסח – מה צריך יותר מזה?
נכתב על ידי: דיקלה זמר
תאריך: 03/03/12

הנה הם מתקרבים ובאים, ימי טרום חג הפסח העמוסים והטרופים, הימים בהם קשה לכולנו להחליט מה קודם למה, הימים בהם כולנו יוצאים למסע ניקיונות לא פשוט – שמטרתו הסופית היא לטהר את כל שטחי הבית מכל לכלוך כזה שהוא חמץ וכזה שאינו חמץ – הכל!

ישנן בין הקוראות כאלה שבטח אין להן הרבה זמן פנוי, הן נשים עסוקות ועומסות עד מאד, נשים אשר סדר יומן אינו סובל מעודף אשר בו אין מה לעשות – תמיד הן עסוקות, עבודה ילדים סידורים ועניינים – לא חסר מה לעשות!!

יש פיתרון לחסרות הזמן – חברת ניקיון תעשה את העבודה
כל זה מביא את אותן נשים לידי כך שאת הימים של ערב פסח הן לא מסוגלות לעבור גם בשפיות וגם בהספקים – בדיוק בשבילן ישנן חברות ניקיון שזהו תפקידן! – לבוא ולנקות את כל שטחי הבית בהתאם להוראות בעלת הבית ובכך לסייע לה להשתלט על כל הבלגן והלכלוך ולאפשר לה לבוא לחג הפסח רעננה ורגועה והכי חשוב --- שפויה!

שירותי ניקיון שונים מוענקים בדידי חברות ניקיון וחשוב שנדע מהם השירותים שאנו מבקשים שיבוצעו אצלנו בבית – שכן לא כל חברה מספקת בדיוק את השירות אותו אנו מחפשים.

סוגי עקרות הבית וסוגי השירותים אותן הן מבקשות

שינן עקרות בית אשר יבקשו שאנשי חברת הניקיון יעניקו להן שירות כולל הכל – שזה אומר גם סדר, גם ניקיון, וגם אחזקת מבנים {תיקונים} – הן כביכול ישאירו את המפתחות בידי ראש צוות הניקיון שיגיע אליהן הביתה ויבקשו לחזור אליו כעבור כך וכך שעות ולמצוא אותו נוצץ, מבריק, מסודר ומתוקן.

לעומתן, ישנן עקרות בית שיעדיפו את רוב עבודות הניקיון לבצע בעצמן – ואנשי חברת הניקיון יופקדו על ביצוע ניקיון החלקים הקשים בבית כמו תנור, מקרר שפשוף דברים וכדומה – בשאר הדברים הן לא תסמוכנה כלל על אף אחד אחר שיבצע את העבודה זולת שתי ידיהן המבוילות.

וישנן את אלו הנשים אשר כלל לא יבקשו את שירותי אנשי חברת ניקיון שאינן מכירות אלא יסתייעו בעוזרת הבית הקבועה שלהן – אותה הן מכירות והיא מכירה אותן – ובכך הן בשיתוף פעולה עימה יכניסו את חג הפסח לבית נקי, נוצץ ומאוורר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article26809.aspx