דף הבית בניין ואחזקה בית חכם חברת ניקיון לפסח – מה צריך יותר מזה?
חברת ניקיון לפסח – מה צריך יותר מזה?
דיקלה זמר 03/03/12 |  צפיות: 4201

הנה הם מתקרבים ובאים, ימי טרום חג הפסח העמוסים והטרופים, הימים בהם קשה לכולנו להחליט מה קודם למה, הימים בהם כולנו יוצאים למסע ניקיונות לא פשוט – שמטרתו הסופית היא לטהר את כל שטחי הבית מכל לכלוך כזה שהוא חמץ וכזה שאינו חמץ – הכל!

ישנן בין הקוראות כאלה שבטח אין להן הרבה זמן פנוי, הן נשים עסוקות ועומסות עד מאד, נשים אשר סדר יומן אינו סובל מעודף אשר בו אין מה לעשות – תמיד הן עסוקות, עבודה ילדים סידורים ועניינים – לא חסר מה לעשות!!

יש פיתרון לחסרות הזמן – חברת ניקיון תעשה את העבודה
כל זה מביא את אותן נשים לידי כך שאת הימים של ערב פסח הן לא מסוגלות לעבור גם בשפיות וגם בהספקים – בדיוק בשבילן ישנן חברות ניקיון שזהו תפקידן! – לבוא ולנקות את כל שטחי הבית בהתאם להוראות בעלת הבית ובכך לסייע לה להשתלט על כל הבלגן והלכלוך ולאפשר לה לבוא לחג הפסח רעננה ורגועה והכי חשוב --- שפויה!

שירותי ניקיון שונים מוענקים בדידי חברות ניקיון וחשוב שנדע מהם השירותים שאנו מבקשים שיבוצעו אצלנו בבית – שכן לא כל חברה מספקת בדיוק את השירות אותו אנו מחפשים.

סוגי עקרות הבית וסוגי השירותים אותן הן מבקשות

שינן עקרות בית אשר יבקשו שאנשי חברת הניקיון יעניקו להן שירות כולל הכל – שזה אומר גם סדר, גם ניקיון, וגם אחזקת מבנים {תיקונים} – הן כביכול ישאירו את המפתחות בידי ראש צוות הניקיון שיגיע אליהן הביתה ויבקשו לחזור אליו כעבור כך וכך שעות ולמצוא אותו נוצץ, מבריק, מסודר ומתוקן.

לעומתן, ישנן עקרות בית שיעדיפו את רוב עבודות הניקיון לבצע בעצמן – ואנשי חברת הניקיון יופקדו על ביצוע ניקיון החלקים הקשים בבית כמו תנור, מקרר שפשוף דברים וכדומה – בשאר הדברים הן לא תסמוכנה כלל על אף אחד אחר שיבצע את העבודה זולת שתי ידיהן המבוילות.

וישנן את אלו הנשים אשר כלל לא יבקשו את שירותי אנשי חברת ניקיון שאינן מכירות אלא יסתייעו בעוזרת הבית הקבועה שלהן – אותה הן מכירות והיא מכירה אותן – ובכך הן בשיתוף פעולה עימה יכניסו את חג הפסח לבית נקי, נוצץ ומאוורר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דיקלה זמר


 


מאמרים נוספים מאת דיקלה זמר
 
בחירת עו"ד משפחה
20/07/16 | משפחה
עו"ד משפחה הינו עו"ד בעל התמחות בנושאים הקשורים להסדרי היחסים בין בני המשפחה מבחינה משפטית, והוא רלוונטי אלינו במגוון רחב של מקרים בחיים- ניסוח הסכם ממון, גירושין, כתיבת צוואה ועוד, ולכן חשוב לדעת כיצד לבחור עו"ד משפחה מבין המבחר הרב בשוק עורכי הדין בצורה נכונה אשר תסייע לנו עד כמה שניתן.

כך מתקינים פרקט עץ
17/01/13 | שיפוצים
אם אתם חושבים לרכוש לבית / העסק שלכם רצפת פרקט חשוב שתדעו כמה דברים חשובים:

חברת ניקיון לפסח – מה צריך יותר מזה?
03/03/12 | בית חכם
ישנן בין הקוראות כאלה שבטח אין להן הרבה זמן פנוי, הן נשים עסוקות ועומסות עד מאד, נשים אשר סדר יומן אינו סובל מעודף אשר בו אין מה לעשות – תמיד הן עסוקות, עבודה ילדים סידורים ועניינים – לא חסר מה לעשות!!

רכישת רהיטים לקראת הפסח
03/03/12 | ריהוט
חג הפסח כבר נימצא באופק, אנו יכולים לחוש את ריחו המענג, את ריח החידוש, הניקיונות, את ריח האוויר באוויר – ריח של עשייה מבורכת, ריח של יציאה מהשגרה.

משלוח מנות בפתח תקווה
03/03/12 | עיצוב
בכל פעם, כשחג נימצא בפתח והוא כבר נימצא באוויר – אנו יודעים שהנה, מוצבת לפנינו עוד הזדמנות להביע הערכתנו לאנשים היקרים לנו, יש לנו הזדמנות להביע תודתנו על הדברים הטובים שהם עשו ועושים למענינו.

שיטות לשיפור הזיכרון
10/01/12 | גיל הזהב
המח האנושי הוא איבר מדהים שטמונות בו יכולות רבות ומגוונות. הוא מכיל כמות בלתי נתפסת של מידע, שנקלט ומאוחסן בתוכו. מידע זה נאסף בכל רגע נתון ועוזר לכם להתמודד עם עולמכם. אבל מה קורה כשמתחילים לשכוח? האם המידע הולך לאיבוד? האם קיים דבר מה שמקשה עליו להישלף? על שאלות אלה ואחרות מדענים מנסים לענות כבר במשך עשורים רבים. ובכל זאת - יש מה לעשות שיגרום לשיפור הזיכרון.

חברת ניקיון – גם בחורף
בכל עונות השנה אנו נדרשים לנקות את סביבת המחיה שלנו, אם זה הבית, המשרד ובית העסק, היצור האנושי צורך דברים ומייצר לכלוך סביבותיו – אשר מצריך בסופו של יום תפעול, ניקוי וסידור. חשוב מאד לשמור על הגינה סביבתית בצורה תמידית – למען איכות החיים שלנו, למען בריאותינו.

בית אבות סיעודי - קווים לדמותו
27/10/11 | גיל הזהב
בית אבות סיעודי הינו בית לקשישים אשר מסיבות כאלה ואחרות אינם מסוגלים לטפל בעצמם, בין אם כמצב מתמשך ובין אם כמצב זמני שנגרם כתוצאה ממחלה מסוימת או מניתוח שהקשיש צריך היה לעבור. בבתים שכאלה מקבלים אותם קשישים טיפול מסור מצוות מקצועי ומיומן הדואג לכל צורכיהם, ומספק להם השגחה צמודה במשך 24 שעות ביממה.

מזרנים מובחרים לשהות נוחה בסוכה
11/10/11 | אקטואליה
חג הסוכות שוב בפתח, כמדי שנה בשנה תמיד כשמגיעים ימים אלו כולנו מתרגשים, מתכוננים, ושמחים מחדש, כל יהודי והיהודי שמח בימים אלה עד מאד, חג הסוכות הינו חג של ניחוחות, חג של הוויה יהודית אחרת, שונה,

מערכות גילוי אש - להקדים רפואה למכה
09/10/11 | בית חכם
כולנו יודעים ש"אין עשן בלי אש". לכן, אנו בטוחים שכאשר תפרוץ שריפה, אנו נדע על כך מיד מכיוון שנראה ונריח את העשן, ואולי אף נרגיש את החום המגיע מן האש. אלא שבמציאות, לא תמיד אנו נדע על קיומה של שריפה ברגעים הראשונים להתפרצותה. לעיתים רבות יעברו דקות ארוכות עד שנדע על כך, ואז כבר עלול להיות מאוחר מדי. לכן, טוב שאנו יכולים לסמוך על מערכות גילוי אש שיבצעו עבורנו את העבודה ויצילו את חיינו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI