תיקון שיניים עקומות
נכתב על ידי: גלית רובני
תאריך: 14/11/12

בימינו יש לבחירתנו כל כך הרבה קליניקות לטיפולי שיניים. שיציעו לכם פתרונות לכל צרה. אבל לפני בחירת המרפאה שתטפל בנו חובה להקפיד לבדוק מספר דברים שיכולים לסייע להצלחתו של הטיפול וגם להוזיל את העלויות.

מה יהיה מחירה של פלטה לשיניים? איך בכלל בוחרים מרפאת שיניים ומה חובה לבדוק שמוכרחים לעשות טיפול לשיניים לבנות? ההמלצות החשובות במאמר שלפניכם עם עצות לטיפול יעיל מהיר וזול..

בחירת מרפאה: אין זה חשוב איזה טיפול אתם צריכים, אם מדובר בעקירות שיניים או תיקון שיניים עקומות, הדבר הראשון הוא לחפש חוות דעת וביקורות על אופי טיפולו של הרופא. ודאו שלרופא שיניים יש רישיון מתאים, קראו המלצות וחוות דעת גם ברחבי האינטרנט ורק אחרי הבדיקות הנ"ל, צלצלו ותאמו תור לייעוץ.

זקוקים להשתלות? אחד מהטיפולים הנפוצים והמפותחים הוא השתלות דנטאליות. כדאי לבחור ברופא המציע למטופל לסיים עם ההשתלות בכמה שעות, באופן זה תוכלו לסיים את הטיפול עם הכאבים הנלווים ביום אחד, ותוך שבוע ואפילו פחות תוכלו ליהנות מפה חדש. הציעו לכם מחיר יקר? אסור לשכוח לקבל יותר מהצעת מחיר אחת ולבדוק בנוגע לפריסת תשלומים הוגנת ונוחה עבורכם!.

מעוניינים בשיניים לבנות? כיום פותחו הרבה טיפולים להלבנת שיניים אך לא כל טיפולי ההלבנה עוזרים, בשל כך עליכם לברר אודות השיטה, לשמוע המלצות ממטופלים שעברו את ההלבנה ולראות את התוצאות בשטח שנעשו בקליניקה. כמו כן, תדאגו לבקש את תוצאות הטיפול המובטחות בכתב.

מצב בריאות השיניים שלכם חמור ? אין אחד שמסוגל לסבול כאבי שיניים נוראיים ואם נודה באמת אין כמעט אחד שלא פוחד מרופא השיניים. אבל כיום על מנת לחסוך כאב מיותר, עדיף ואף מומלץ לגמור עם כל הטיפול במכה וביום אחד, לבקש גז צחוק או לבקש הרדמה כללית. אם גם אתם שמשקשקים מטיפולי שיניים כדאי שתבדקו על טיפולים כאלה.

מחיר הטיפול- למרות שיש ברחבי הארץ כמות אדירה ומבחר של רופאי שיניים המחירים עדיין יקרים מאוד, טיפול שורש יכול לעלות 200 ₪ עד 2000 ₪, כתר חרסינה עולה 3000 ₪ ויכול להגיע גם ל - 6000 ₪ הלבנת שיניים יכולה להתחיל במאות שקלים ולהגיע לאלפים. מחיר טיפול תחת הרדמה מתחיל ב 2000 שקל לשעה. לפני שאתם קובעים לכם תור חשוב לעשות סקר שוק מקיף. בהצלחה!.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article34340.aspx