דף הבית רפואה ובריאות בריאות גיל הזהב תיקון שיניים עקומות
תיקון שיניים עקומות
גלית רובני 14/11/12 |  צפיות: 4849

בימינו יש לבחירתנו כל כך הרבה קליניקות לטיפולי שיניים. שיציעו לכם פתרונות לכל צרה. אבל לפני בחירת המרפאה שתטפל בנו חובה להקפיד לבדוק מספר דברים שיכולים לסייע להצלחתו של הטיפול וגם להוזיל את העלויות.

מה יהיה מחירה של פלטה לשיניים? איך בכלל בוחרים מרפאת שיניים ומה חובה לבדוק שמוכרחים לעשות טיפול לשיניים לבנות? ההמלצות החשובות במאמר שלפניכם עם עצות לטיפול יעיל מהיר וזול..

בחירת מרפאה: אין זה חשוב איזה טיפול אתם צריכים, אם מדובר בעקירות שיניים או תיקון שיניים עקומות, הדבר הראשון הוא לחפש חוות דעת וביקורות על אופי טיפולו של הרופא. ודאו שלרופא שיניים יש רישיון מתאים, קראו המלצות וחוות דעת גם ברחבי האינטרנט ורק אחרי הבדיקות הנ"ל, צלצלו ותאמו תור לייעוץ.

זקוקים להשתלות? אחד מהטיפולים הנפוצים והמפותחים הוא השתלות דנטאליות. כדאי לבחור ברופא המציע למטופל לסיים עם ההשתלות בכמה שעות, באופן זה תוכלו לסיים את הטיפול עם הכאבים הנלווים ביום אחד, ותוך שבוע ואפילו פחות תוכלו ליהנות מפה חדש. הציעו לכם מחיר יקר? אסור לשכוח לקבל יותר מהצעת מחיר אחת ולבדוק בנוגע לפריסת תשלומים הוגנת ונוחה עבורכם!.

מעוניינים בשיניים לבנות? כיום פותחו הרבה טיפולים להלבנת שיניים אך לא כל טיפולי ההלבנה עוזרים, בשל כך עליכם לברר אודות השיטה, לשמוע המלצות ממטופלים שעברו את ההלבנה ולראות את התוצאות בשטח שנעשו בקליניקה. כמו כן, תדאגו לבקש את תוצאות הטיפול המובטחות בכתב.

מצב בריאות השיניים שלכם חמור ? אין אחד שמסוגל לסבול כאבי שיניים נוראיים ואם נודה באמת אין כמעט אחד שלא פוחד מרופא השיניים. אבל כיום על מנת לחסוך כאב מיותר, עדיף ואף מומלץ לגמור עם כל הטיפול במכה וביום אחד, לבקש גז צחוק או לבקש הרדמה כללית. אם גם אתם שמשקשקים מטיפולי שיניים כדאי שתבדקו על טיפולים כאלה.

מחיר הטיפול- למרות שיש ברחבי הארץ כמות אדירה ומבחר של רופאי שיניים המחירים עדיין יקרים מאוד, טיפול שורש יכול לעלות 200 ₪ עד 2000 ₪, כתר חרסינה עולה 3000 ₪ ויכול להגיע גם ל - 6000 ₪ הלבנת שיניים יכולה להתחיל במאות שקלים ולהגיע לאלפים. מחיר טיפול תחת הרדמה מתחיל ב 2000 שקל לשעה. לפני שאתם קובעים לכם תור חשוב לעשות סקר שוק מקיף. בהצלחה!.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 גלית רובני


 


מאמרים נוספים מאת גלית רובני
 
תיקון שיניים עקומות
פתרונות לכל צרה. אבל לפני בחירת המרפאה שתטפל בנו חובה להקפיד לבדוק מספר דברים שיכולים לסייע להצלחתו של הטיפול

לעבור הזרקות לפנים
אם אתם מעוניינים לעשות טיפול בעזרת בוטוקס למצח או לשפתיים, מומלץ לעבור

עיצוב מזנון גבס
11/11/12 | שיפוצים
להיראות כמו ארמון מפואר ויפהפה, איך זה אפשרי? עם צבע, היום נגישותם של שלל גוונים שקיימים בתחום וטכניקות הצביעה

מחפשים מתקיני דודי שמש?
אם ביצעתם קנייה של דוד או שהחליפו לכם חלק, בקשו שיתנו לכם תעודת אחריות על העבודה

צריכים מומחה ליישור שיניים?
קטסטרופלי? אין אחד שאוהב כאבים והרי זה ידוע כי אין כמעט אחד שלא פוחד מטיפולי שיניים. אבל היום בכדי לחסוך כאבים חוזרים ונשנים, כדאי לעבור ביום אחד את כל הטיפולים

מחירי ביטוח חובה משווים וחוסכים
אופציה נוספת למצוא מחירי ביטוח חובה . ישירות בחברה ידועה ומוכרת. הפלוס: המחיר יותר זול אך החיסרון: השירות פחות יעיל וגם ברגע האמת אם תקלעו לבעיה, הטיפול

חינוך כלבים לעשיית צרכים
08/11/12 | חיות מחמד
משפחה אולי יש להם המלצה על מומחה לאילוף אם התשובה חיובית, בדקו גם ברשת בירור קצר משתלם בסוף. ממש בדומה בתחומים אחרים גם כאן כדאי להשוות

התקנת מקלחון עגול
08/11/12 | שיפוצים
מחומרים אחרים, יש בזכוכית איכויות שונות בסוג החומר. לפני שתבצעו הזמנה או קונים

לימודי הנדסת אלקטרוניקה
להיות טוב יותר גם ברמה המקצועית והאישית וכיום זה פתוח ונגיש לכל מי ששואף להתקדם בחיים, ולכן שאתם מעוניינים ללמוד חשוב להשיג את בתי הספר הטובים שיש

מעניין אתכם לימודי הנדסאי מכונות?
למשל? במאמר הבא כל המידע, הטיפים וההמלצות אשר יעזרו לכם להתחיל ללמוד ולהצליח
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI