חוקר פרטי- יעזור לך במישור האישי
נכתב על ידי: להב מעודה
תאריך: 05/02/13

אם את מרגישה בשינויים כלשהם לגבי התנהלותו והתנהגותו של בעלך, כדאי מאוד שתהיי ערה להם ולא תאפשרי להם להעלם מעינייך. אל תנסי לתרץ את המצבים השונים ואל תנסי לשכנע את עצמך כי מדובר במאורע חד פעמי או כי זה שום דבר. במידה ואת חושדת, כדאי לך פשוט לבדוק ולא לחיות בחרדות מתמידות, תחושת חוסר אונים וחוסר יכולת לפעול.

אם את חשה כי חלו שינויים בשעות הגעתו של בעלך הביתה, שריח שונה נודף ממנו- מגופו או מבגדיו, שהתנהגות אחרת, שהוא בלחץ או שהוא מנהל שיחות מוזרות במשך היום, הלילה ועוד, כדאי שתפקחי את עינייך. עדיף לך לדעת את האמת. אמת זו יכולה כמובן להתפרש לשני כיוונים- האחד- תוכלי לגלות כי את טועה ומנגד ייתכן ואת צודקת. חשוב כי תזכרי שזכותך המלאה לדעת. חוקר פרטי עשוי לעזור לך מאוד במצבים כאלו.

חוקר פרטי- כי אני חושדת

משרד חקירות נותן מענה עבור מקרים שונים. ביניהם קיימים שירותי מעקבים, בדיקת האזנות סתר, חקירות אישות, חקירות פרטיות, חקירות כלכליות ועוד. במרבית המקרים יבוצעו המעקבים בעזרת ציוד טכני משוכלל כמו מצלמות סמויות, רכבים, משדרים, מכשירי הקלטה, מכשירי אודיו, מכשירי וידיאו, מכוניות ועוד. בלש פרטי יעזור לך להבין ולדעת באופן חד וחלק האם חשדותייך הינם מוצדקים או כי טעות בידייך והינך דואגת לחינם.

כיצד עלייך להתנהג לאחר יצירת הקשר עם הבלש?

למרות שמדובר בתקופה קשה מאוד יהיה עלייך לשמור על קור רוח ואיפוק. חשוב מאוד לשמור על האיפוק בכדי שלא לעורר את חשדותיו של בעלך. במידה והוא יחשוד שאת יודעת על בגידותיו, ייתכן מאוד כי ישנה את אופן הפעולה שלו ויהיה בלתי ניתן להוכיח כי הוא אכן אשם בבגידה.

ייתכן ויזדקק החוקר לעזרה. תוכלי לספק לחוקר תמונה מעודכנת של בעלך. בצורה זו יהיה לחוקר קל יותר לזהות אותו, כמו כן תוכלי לומר לחוקר באיזו מכונית נוהג בעלך, היכן הוא עובד, מתי הוא עובד, היכן הוא מבלה ועוד. לאחר שיבוצע התחקיר יספק לך המשרד את הדו"ח אשר כולל ממצאים, ראיות ותמונות . לאחר מכן תוכלי לפנות אל בית המשפט .

חוקר פרטי עשוי לעזור לנשים רבות אשר חושדות בבן זוגן. מדובר במצב קשה ביותר. במידה ואת נמצאת במצב דומה, כדאי שתזכרי כי קבלת העזרה תשחרר אותך מחוסר הידיעה. הגרוע מכל הינו לא לדעת ולהישאר בתחושת החרדה. לאחר שתגלי את האמת, תוכלי לחשוב עם עצמך ועם הקרובים לך מהו הפיתרון המתאים ביותר עבורך.


 
אודות המחבר

להב חקירות - חוקר פרטי המתמחה בחקירות כלכליות ומודיעין עסקי.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36191.aspx