דף הבית חוק ומשפט חקירות חוקר פרטי- יעזור לך במישור האישי
חוקר פרטי- יעזור לך במישור האישי
להב מעודה 05/02/13 |  צפיות: 4138

אם את מרגישה בשינויים כלשהם לגבי התנהלותו והתנהגותו של בעלך, כדאי מאוד שתהיי ערה להם ולא תאפשרי להם להעלם מעינייך. אל תנסי לתרץ את המצבים השונים ואל תנסי לשכנע את עצמך כי מדובר במאורע חד פעמי או כי זה שום דבר. במידה ואת חושדת, כדאי לך פשוט לבדוק ולא לחיות בחרדות מתמידות, תחושת חוסר אונים וחוסר יכולת לפעול.

אם את חשה כי חלו שינויים בשעות הגעתו של בעלך הביתה, שריח שונה נודף ממנו- מגופו או מבגדיו, שהתנהגות אחרת, שהוא בלחץ או שהוא מנהל שיחות מוזרות במשך היום, הלילה ועוד, כדאי שתפקחי את עינייך. עדיף לך לדעת את האמת. אמת זו יכולה כמובן להתפרש לשני כיוונים- האחד- תוכלי לגלות כי את טועה ומנגד ייתכן ואת צודקת. חשוב כי תזכרי שזכותך המלאה לדעת. חוקר פרטי עשוי לעזור לך מאוד במצבים כאלו.

חוקר פרטי- כי אני חושדת

משרד חקירות נותן מענה עבור מקרים שונים. ביניהם קיימים שירותי מעקבים, בדיקת האזנות סתר, חקירות אישות, חקירות פרטיות, חקירות כלכליות ועוד. במרבית המקרים יבוצעו המעקבים בעזרת ציוד טכני משוכלל כמו מצלמות סמויות, רכבים, משדרים, מכשירי הקלטה, מכשירי אודיו, מכשירי וידיאו, מכוניות ועוד. בלש פרטי יעזור לך להבין ולדעת באופן חד וחלק האם חשדותייך הינם מוצדקים או כי טעות בידייך והינך דואגת לחינם.

כיצד עלייך להתנהג לאחר יצירת הקשר עם הבלש?

למרות שמדובר בתקופה קשה מאוד יהיה עלייך לשמור על קור רוח ואיפוק. חשוב מאוד לשמור על האיפוק בכדי שלא לעורר את חשדותיו של בעלך. במידה והוא יחשוד שאת יודעת על בגידותיו, ייתכן מאוד כי ישנה את אופן הפעולה שלו ויהיה בלתי ניתן להוכיח כי הוא אכן אשם בבגידה.

ייתכן ויזדקק החוקר לעזרה. תוכלי לספק לחוקר תמונה מעודכנת של בעלך. בצורה זו יהיה לחוקר קל יותר לזהות אותו, כמו כן תוכלי לומר לחוקר באיזו מכונית נוהג בעלך, היכן הוא עובד, מתי הוא עובד, היכן הוא מבלה ועוד. לאחר שיבוצע התחקיר יספק לך המשרד את הדו"ח אשר כולל ממצאים, ראיות ותמונות . לאחר מכן תוכלי לפנות אל בית המשפט .

חוקר פרטי עשוי לעזור לנשים רבות אשר חושדות בבן זוגן. מדובר במצב קשה ביותר. במידה ואת נמצאת במצב דומה, כדאי שתזכרי כי קבלת העזרה תשחרר אותך מחוסר הידיעה. הגרוע מכל הינו לא לדעת ולהישאר בתחושת החרדה. לאחר שתגלי את האמת, תוכלי לחשוב עם עצמך ועם הקרובים לך מהו הפיתרון המתאים ביותר עבורך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 להב מעודה

להב חקירות - חוקר פרטי המתמחה בחקירות כלכליות ומודיעין עסקי. 


מאמרים נוספים מאת להב מעודה
 
חוקר פרטי בתביעות ביטוח
19/05/13 | חקירות
חברות ביטוח הן בראש ובראשונה גופים כלכליים שפועלים למטרת רווח. החברות משלמות את תגמולי הביטוח רק לאחר בדיקות חבות מדוקדקות.

חוקר פרטי- עולם לאמיצים בלבד
08/04/13 | חקירות
חוקר פרטי- חושב שאתה מתאים? בניגוד למה שחושבים רבים ולמה שמופיע בסרטים, בכדי להיות חוקר פרטי יש ללמוד ולעבוד קשה.

חקירות כלכליות- מידע פנימי
05/02/13 | חקירות
חקירות כלכליות- לא קלים הם חיי החוקר על קיר משרדו של ג'ורג' ריצד המשפט "הצדק מנצח" בצבעי אדום, לבן ושחור. ג'ורג' האמין בכל ליבו כי בעזרת מערכת מתוכננת ומשומנת אשר מכילה תוכנית מסודרת, פעולות, טקטיקות, עובדים מיומנים, מחושבים, מנוסים ואמצעים טכנולוגיים חדישים, ניתן יהיה לטפל בכל אירוע ולהחזיר חובות לכל בעלי העסקים הפרטיים או החברות.

חוקר פרטי- יעזור לך במישור האישי
05/02/13 | חקירות
חוקר פרטי- כי אני רוצה לדעת את יושבת על הכורסא לעת ערב ומרגישה אחרת. כמו זמן מה שאת מרגישה שינויים באוויר ומנסה להתעלם מהם. את לא יכולה לטאטא את האבק מתחת לשולחן. נשבר לך.

מהם החצ"קונים?
חצ'קונים הוא השם הפופולארי והמוכר לפצעי הבגרות. מדובר בפצעונים מוגלתיים בעלי ראש לבן הצצים מעל עור הפנים.

יתרון שבסיוע במודיעין עסקי
17/10/12 | חקירות
הרבה שאלים מהו מודיעין עסקי. בזירה העסקית קיים קושי לשרוד ללא ההתחקות אחר המתחרים בזירה העסקית, במצב של קרב על כל פלח שוק.

חוקר פרטי – חקירות אישות
25/06/12 | חקירות
אין ספק כי כל אחד מאתנו רוצה להיות סמוך ובטוח שבן/בת הזוג שומרים לנו אמונים, שהבית שבנינו יציב, שהארוס/ה אכן נאמנים לנו גם לפני החופה ושאנו יכולים להיות שקטים ורגועים בחיינו הזוגיים. לצערנו, המציאות מלמדת אותנו שהדר לא תמיד כך, שבני/בנות זוג עלולים לבגוד, להסתיר ולהעלים מידע. במקרא בו מתעורר חשד, הדרך הטובה ביותר לאמת או להפריח אותו היא על ידי חקירת אישות. חקירת אישות תתבצע על ידי חוקר פרטי מקצועי שיאסוף אינפורמציה רלוונטית, יבחן את החשדות ויאיר את האמת.

חקירות כלכליות – רב הנסתר על הגלוי
"רב הנסתר על הגלוי...", פתגם זה תקף להרבה מאוד תחומים בחיינו ולעיתים רבות נדמה לנו שכמה שאנו יודעים יותר, אנו בעצם גם יודעים פחות. וכיצד כל זאת מתקשר אל חקירות כלכליות? לעיתים אנשים שחייבים לנו כספים, אנשים פרטיים או גורמים עסקיים מתחמקים מהנושים שלהם בטענה שאין הם יכולים לשלם את הכספים מסיבות אלו ואחרות. איך נדע אם אמת היא?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI