עיצוב חדרי אמבטיה
נכתב על ידי: אסף יהלומי
תאריך: 06/03/13

מי שביקר בארמונות או טירות עתיקות, גילה בוודאי חדרי אמבטיה מאוד שונים מאלו שהוא מכיר היום. ראשית , בעבר לא היתה אמבטיה כמו היום, שנית, שטח החדר בוודאי לא כמו היום, וגם העיצוב השתנה. אם אז הוא היה יותר אומנותי , היום הוא יותר פרקטי. זה לא בגלל שאתם גרים בדירה ולא בארמון, זו המציאות.

עיצוב חדרי אמבטיה דורש הרבה מאוד תכנון ומאמץ, ולמרות שאנחנו אנשים שמבינים בתחום העיצוב (חלקנו) ויודעים מה אנחנו רוצים (רובנו), אזי שגם לשם עיצוב חדרי אמבטיה נעדיף להיעזר בשירותיהם של מעצבי פנים מקצועיים, הם יעזרו לנו בבחירת האביזרים השונים, הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פרקטית.

מה דורש עיצוב חדרי אמבטיה

עיצוב חדרי אמבטיה, בדומה לעיצוב פנים סלון, מתייחס לא רק לשטח ולחזות שלו, אלא גם לכל האבזור במקום. יש חשיבות להתאמה בין הברזים השונים, לשימוש בידיות נכונות, עשויות מהחומר הנכון וכמובן מעוצבות בצורה יפה, אם זה עיצוב מעגלי או עיצוב עתיק, ועוד. זה עוד לפני שדיברנו על העיצוב מבחינה פרקטית, איך המים יזרמו בצורה נכונה מהברז.

רוצים לקרוא עוד עד הום סטיילינג? לחצו על הלינק

הברז הוא רק דוגמא אחת, עלינו להתייחס לעיצוב של הכיורים, אמבטיה, אסור לשכוח את האסלה אם היא נמצאת בחדר אמבטיה, וכמובן בחירה נכונה של שיש. לצד עלינו לוודא שכל זה משתלב נכון מבחינת חלוקת השטח.

מי שנכנס לאמבטיה לא רוצה לגלות שעליו לדעת איפה הוא שם את הרגל שמא חס וחלילה יכניס אותה אל תוך האסלה, ומי שמצחצח שיניים לא רוצה להצטופף שמא יפגע בדלת הכניסה.

מעצבי פנים דואגים להסביר ללקוחות שלהם, שעיצוב חדרי אמבטיה הוא עניין חשוב, משתי סיבות, הראשונה, השימוש התכוף בחדר זה, השנייה, לא כל יום בונים ומעצבים חדר אמבטיה. לכן לפני שאתם מתכננים ומעצבים, תלמדו על התחום, תקראו מאמרים ורק אז תתחילו להתעסק בו ולעצב את האמבטיה שלכם. אחרת אתם עלולים לקום בוקר אחד ולגלות שמהאמבטיה הזאת, שום דבר טוב לא יצא לכם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36850.aspx