דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים עיצוב חדרי אמבטיה
עיצוב חדרי אמבטיה
אסף יהלומי 06/03/13 |  צפיות: 4365

מי שביקר בארמונות או טירות עתיקות, גילה בוודאי חדרי אמבטיה מאוד שונים מאלו שהוא מכיר היום. ראשית , בעבר לא היתה אמבטיה כמו היום, שנית, שטח החדר בוודאי לא כמו היום, וגם העיצוב השתנה. אם אז הוא היה יותר אומנותי , היום הוא יותר פרקטי. זה לא בגלל שאתם גרים בדירה ולא בארמון, זו המציאות.

עיצוב חדרי אמבטיה דורש הרבה מאוד תכנון ומאמץ, ולמרות שאנחנו אנשים שמבינים בתחום העיצוב (חלקנו) ויודעים מה אנחנו רוצים (רובנו), אזי שגם לשם עיצוב חדרי אמבטיה נעדיף להיעזר בשירותיהם של מעצבי פנים מקצועיים, הם יעזרו לנו בבחירת האביזרים השונים, הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פרקטית.

מה דורש עיצוב חדרי אמבטיה

עיצוב חדרי אמבטיה, בדומה לעיצוב פנים סלון, מתייחס לא רק לשטח ולחזות שלו, אלא גם לכל האבזור במקום. יש חשיבות להתאמה בין הברזים השונים, לשימוש בידיות נכונות, עשויות מהחומר הנכון וכמובן מעוצבות בצורה יפה, אם זה עיצוב מעגלי או עיצוב עתיק, ועוד. זה עוד לפני שדיברנו על העיצוב מבחינה פרקטית, איך המים יזרמו בצורה נכונה מהברז.

רוצים לקרוא עוד עד הום סטיילינג? לחצו על הלינק

הברז הוא רק דוגמא אחת, עלינו להתייחס לעיצוב של הכיורים, אמבטיה, אסור לשכוח את האסלה אם היא נמצאת בחדר אמבטיה, וכמובן בחירה נכונה של שיש. לצד עלינו לוודא שכל זה משתלב נכון מבחינת חלוקת השטח.

מי שנכנס לאמבטיה לא רוצה לגלות שעליו לדעת איפה הוא שם את הרגל שמא חס וחלילה יכניס אותה אל תוך האסלה, ומי שמצחצח שיניים לא רוצה להצטופף שמא יפגע בדלת הכניסה.

מעצבי פנים דואגים להסביר ללקוחות שלהם, שעיצוב חדרי אמבטיה הוא עניין חשוב, משתי סיבות, הראשונה, השימוש התכוף בחדר זה, השנייה, לא כל יום בונים ומעצבים חדר אמבטיה. לכן לפני שאתם מתכננים ומעצבים, תלמדו על התחום, תקראו מאמרים ורק אז תתחילו להתעסק בו ולעצב את האמבטיה שלכם. אחרת אתם עלולים לקום בוקר אחד ולגלות שמהאמבטיה הזאת, שום דבר טוב לא יצא לכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אסף יהלומי


 


מאמרים נוספים מאת אסף יהלומי
 
הקמת גינות
24/03/13 | גינון
קניתם בית חדש? רוצים להקים קגינה חדשה לנוי ולמשחק? זה הזמן לחשוב איך מקימים גינה מאפס בהתאם לתנאי השטח והמקום כדי להינות מגינה מושלמת. לא חייבים להשקיע הון תופעות בזה, מספיק שיש לכם זמן, חזון ואנשי מקצוע מתאימים.

קורס ניתוח טכני - הניתוח הסתיים בהצלחה
תמיד חלמתם להבין ולנתח את כל הגראפיים המסובכים האלה בבורסה? עכשיו אתם יכולים להפסיק לחלום. אם יש לכם זיקה לתחום הכלכלה, אם מעניין אתכם לצפות בתוכניות כלכליות ויש לכם גישה לזהות השקעות ולנהל אותן כהלכה, הצעד הראשון הוא לקחת קורס ניתוח טכני.

רשלנות רפואית בניתוח
נתונים שונים מראים שקרוב לארבעים אחוז מכמות התביעות על רשלנות רפואית שמוגשות לבית משפט הן על רשלנות רפואית בניתוחים. בהתחשב בכך שבעשור האחרון יש כמעט 500 תביעות מדי שנה בתחום, אנחנו למדים עד כמה רשלנות רפואית בעת ניתוח הוא נושא טעון שמוכרע לא פעם רק בבית משפט.

חלונות אלומיניום - הבלגים שולטים
24/03/13 | שיפוצים
הרעיון של חלונות בלגיים שולט מזה זמן בעולם עיצוב הבית בכל הקשור לחלונות. שליטה זו נובעת הן בזכות העיצוב הייחודי אך גם בזכות היכולות והטכניקה המיוחדת של חלונות מסוג זה, טכניקה שמאפשרת לחלונות להחזיק מעמד זמן רב.

סורגים שקופים
24/03/13 | שיפוצים
מחפשים דרך יפה לעצב את הבית ולשמור עליו מוגן ? סורגים שקופים הם הפתרון הנוח והיפה ביותר כיום, במקום שעל כל חלון יהיו סורגים כבדים, ישנים, שמעוררים תחושה לא נעימה, סורגים שקופים משתלבים היטב בכל בית ובכל מבנה ושומרים על עיצוב הבית. שלא נדבר על בטיחות והגנה. איך זה עובד?

ניהול תיקי השקעות
06/03/13 | השקעות
כמה פעמים חלמתם על בית גדול ליד הים, מכונית אדומה פתוחה בחנייה , וטיסות לחו"ל פעם בחודש? טוב , אנחנו לא מבטיחים לכם שאם תשקיעו את כספכם תצליחו להשיג את כל זה אבל בהחלט תוכלו לחסוך כסף לעתיד ולהקנות לילדים שלכם משהו...

מים מינרליים - לשתות ישר מהטבע
אחת התעשיות המפותחות והמצליחות ביותר, בשנים האחרונות, היא תעשיית המים המינראליים. יותר ויותר אנשים עוברים לשתות מים אלו, מטעמי בריאות, ונוטשים את מי הברז. העובדה שמים מינראליים עולים כסף רב, לא משפיעה, וההוכחה לכך, היא שגשוגן של החברות המייצרות ומשווקות מים מינראליים.

ביטוח משכנתא
06/03/13 | משכנתא
רגע לפני שאתם נכנסים לדירה החדשה, ושנייה לפני שהמשכנתא אצלכם ביד, זה הזמן לעבור על ביטוח משכנתא, כדי ללמוד את התחום , אתם יודעים איך זה, מי שלא לומד, נפגע.

מקלחון הזזה
06/03/13 | ריהוט
אחרי שנים בהם היינו רגילים להציב אמבטיה במקלחת כי זה נראה לנו הכי טבעי, היום אנחנו כבר יודעים שלא חייבים אמבטיה, אפשר להסתפק במקלחון, יותר פשוט, לא פחות נוח והכי חשוב, זול.

עיצוב חדרי אמבטיה
מי שביקר בארמונות או טירות עתיקות, גילה בוודאי חדרי אמבטיה מאוד שונים מאלו שהוא מכיר היום. ראשית , בעבר לא היתה אמבטיה כמו היום, שנית, שטח החדר בוודאי לא כמו היום, וגם העיצוב השתנה. אם אז הוא היה יותר אומנותי , היום הוא יותר פרקטי. זה לא בגלל שאתם גרים בדירה ולא בארמון, זו המציאות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI