חלונות אלומיניום - הבלגים שולטים
נכתב על ידי: אסף יהלומי
תאריך: 24/03/13

הרעיון של חלונות בלגיים שולט מזה זמן בעולם עיצוב הבית בכל הקשור לחלונות. שליטה זו נובעת הן בזכות העיצוב הייחודי אך גם בזכות היכולות והטכניקה המיוחדת של חלונות מסוג זה, טכניקה שמאפשרת לחלונות להחזיק מעמד זמן רב.

אחד הגורמים שגרם לחלונות בלגיים ליהנות מפופולאריות רבה היא היכולת לו להיות מותאם למגוון אזורים וסגנונות, למשל, מערכות הזזה , חלונות צד, מסילות, חצי צד ועוד.

אנחנו יכולים לראות סוגי חלונות אלומיניום בלגיים מעוצבים לא רק בצורות סגירה ופתיחה שונות אלא גם מבחינת פרמטרים אחרים של עיצוב, למשל, גודל, צבע, ועוד. לפרמטרים אלו יש משמעות עצומה כאשר מסתכלים על עיצוב כולל לבית או עיצוב פרטני של חדר כזה או אחר.

סוגי עיצובים בחלונות בלגיים

כפי שציינו מלבד עניין הפתיחה והסגירה של החלון, אנחנו יכולים למצוא גם עיצובי פנים בחלונות אלומיניום בלגיים, למשל, צורת החלון. חלון בלגי איננו מאופיין בצורה אחת אלא ניתן להתקין אותו בצורות שונות, למשל, קשתות, ריבועים, מלבנים ועוד. כאן זה כמובן תלוי בגודל הקיר בו הוא מותקן ובעיצוב הכולל של הבית.

נקודה נוספת היא , שחלונות בלגיים בזכותם גובהם וגודלם, יכולים ליצור אשליה של גובה מצד אחד ובכך להעניק לחדר מראה שונה ממה שנראה לעין. מצד שני, יש לחלונות מעוצבים בסגנון בלגי יתרון שהם מכניסים אור רב לחדר וכן אוורור. זה נכון במיוחד באיזורים צפופים, אז חלונות בלגיים באים לידי יתרון עצום לעומת חלונות רגילים.

מה עוד טוב בחלונות בלגיים

מלבד היתרון שבעיצוב, יש לחלונות בלגיים יתרון נוסף על פני חלונות בסגנון רגיל. תהליך ההתקנה שלהם מאוד פשוט ועומד על מספר שעות, תהליך הטיפול בהם הוא קל, מלבד ניקיון שבועי של אבק בשמשות וכתמים נדירים אין הרבה מה לטפל בהם.

החסרון של חלונות בלגיים נובע מהמשקל שלהם. מדובר בחלונות כבדים (היתרון בכך הוא הקושי לפרוץ אותם), מה שאומר שיש לוודא שהפרופיל שלהם יכול לשאת את משקלם, וכן בגלל משקלם יש קושי גדול יותר לפתוח ולסגור אותם.

לסיכום, אם אתם מעוניינים בחלונות מעוצבים ואיכותיים, גם אם כבדי משקל, חלונות בלגיים מעוצבים זה מה שאתם מחפשים. פנו עכשיו לעסקים שמתמחים בעבודות אלומיניום איכותיות למציאת חלונות אלו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37163.aspx