דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים חלונות אלומיניום - הבלגים שולטים
חלונות אלומיניום - הבלגים שולטים
אסף יהלומי 24/03/13 |  צפיות: 4368

הרעיון של חלונות בלגיים שולט מזה זמן בעולם עיצוב הבית בכל הקשור לחלונות. שליטה זו נובעת הן בזכות העיצוב הייחודי אך גם בזכות היכולות והטכניקה המיוחדת של חלונות מסוג זה, טכניקה שמאפשרת לחלונות להחזיק מעמד זמן רב.

אחד הגורמים שגרם לחלונות בלגיים ליהנות מפופולאריות רבה היא היכולת לו להיות מותאם למגוון אזורים וסגנונות, למשל, מערכות הזזה , חלונות צד, מסילות, חצי צד ועוד.

אנחנו יכולים לראות סוגי חלונות אלומיניום בלגיים מעוצבים לא רק בצורות סגירה ופתיחה שונות אלא גם מבחינת פרמטרים אחרים של עיצוב, למשל, גודל, צבע, ועוד. לפרמטרים אלו יש משמעות עצומה כאשר מסתכלים על עיצוב כולל לבית או עיצוב פרטני של חדר כזה או אחר.

סוגי עיצובים בחלונות בלגיים

כפי שציינו מלבד עניין הפתיחה והסגירה של החלון, אנחנו יכולים למצוא גם עיצובי פנים בחלונות אלומיניום בלגיים, למשל, צורת החלון. חלון בלגי איננו מאופיין בצורה אחת אלא ניתן להתקין אותו בצורות שונות, למשל, קשתות, ריבועים, מלבנים ועוד. כאן זה כמובן תלוי בגודל הקיר בו הוא מותקן ובעיצוב הכולל של הבית.

נקודה נוספת היא , שחלונות בלגיים בזכותם גובהם וגודלם, יכולים ליצור אשליה של גובה מצד אחד ובכך להעניק לחדר מראה שונה ממה שנראה לעין. מצד שני, יש לחלונות מעוצבים בסגנון בלגי יתרון שהם מכניסים אור רב לחדר וכן אוורור. זה נכון במיוחד באיזורים צפופים, אז חלונות בלגיים באים לידי יתרון עצום לעומת חלונות רגילים.

מה עוד טוב בחלונות בלגיים

מלבד היתרון שבעיצוב, יש לחלונות בלגיים יתרון נוסף על פני חלונות בסגנון רגיל. תהליך ההתקנה שלהם מאוד פשוט ועומד על מספר שעות, תהליך הטיפול בהם הוא קל, מלבד ניקיון שבועי של אבק בשמשות וכתמים נדירים אין הרבה מה לטפל בהם.

החסרון של חלונות בלגיים נובע מהמשקל שלהם. מדובר בחלונות כבדים (היתרון בכך הוא הקושי לפרוץ אותם), מה שאומר שיש לוודא שהפרופיל שלהם יכול לשאת את משקלם, וכן בגלל משקלם יש קושי גדול יותר לפתוח ולסגור אותם.

לסיכום, אם אתם מעוניינים בחלונות מעוצבים ואיכותיים, גם אם כבדי משקל, חלונות בלגיים מעוצבים זה מה שאתם מחפשים. פנו עכשיו לעסקים שמתמחים בעבודות אלומיניום איכותיות למציאת חלונות אלו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אסף יהלומי


 


מאמרים נוספים מאת אסף יהלומי
 
הקמת גינות
24/03/13 | גינון
קניתם בית חדש? רוצים להקים קגינה חדשה לנוי ולמשחק? זה הזמן לחשוב איך מקימים גינה מאפס בהתאם לתנאי השטח והמקום כדי להינות מגינה מושלמת. לא חייבים להשקיע הון תופעות בזה, מספיק שיש לכם זמן, חזון ואנשי מקצוע מתאימים.

קורס ניתוח טכני - הניתוח הסתיים בהצלחה
תמיד חלמתם להבין ולנתח את כל הגראפיים המסובכים האלה בבורסה? עכשיו אתם יכולים להפסיק לחלום. אם יש לכם זיקה לתחום הכלכלה, אם מעניין אתכם לצפות בתוכניות כלכליות ויש לכם גישה לזהות השקעות ולנהל אותן כהלכה, הצעד הראשון הוא לקחת קורס ניתוח טכני.

רשלנות רפואית בניתוח
נתונים שונים מראים שקרוב לארבעים אחוז מכמות התביעות על רשלנות רפואית שמוגשות לבית משפט הן על רשלנות רפואית בניתוחים. בהתחשב בכך שבעשור האחרון יש כמעט 500 תביעות מדי שנה בתחום, אנחנו למדים עד כמה רשלנות רפואית בעת ניתוח הוא נושא טעון שמוכרע לא פעם רק בבית משפט.

חלונות אלומיניום - הבלגים שולטים
24/03/13 | שיפוצים
הרעיון של חלונות בלגיים שולט מזה זמן בעולם עיצוב הבית בכל הקשור לחלונות. שליטה זו נובעת הן בזכות העיצוב הייחודי אך גם בזכות היכולות והטכניקה המיוחדת של חלונות מסוג זה, טכניקה שמאפשרת לחלונות להחזיק מעמד זמן רב.

סורגים שקופים
24/03/13 | שיפוצים
מחפשים דרך יפה לעצב את הבית ולשמור עליו מוגן ? סורגים שקופים הם הפתרון הנוח והיפה ביותר כיום, במקום שעל כל חלון יהיו סורגים כבדים, ישנים, שמעוררים תחושה לא נעימה, סורגים שקופים משתלבים היטב בכל בית ובכל מבנה ושומרים על עיצוב הבית. שלא נדבר על בטיחות והגנה. איך זה עובד?

ניהול תיקי השקעות
06/03/13 | השקעות
כמה פעמים חלמתם על בית גדול ליד הים, מכונית אדומה פתוחה בחנייה , וטיסות לחו"ל פעם בחודש? טוב , אנחנו לא מבטיחים לכם שאם תשקיעו את כספכם תצליחו להשיג את כל זה אבל בהחלט תוכלו לחסוך כסף לעתיד ולהקנות לילדים שלכם משהו...

מים מינרליים - לשתות ישר מהטבע
אחת התעשיות המפותחות והמצליחות ביותר, בשנים האחרונות, היא תעשיית המים המינראליים. יותר ויותר אנשים עוברים לשתות מים אלו, מטעמי בריאות, ונוטשים את מי הברז. העובדה שמים מינראליים עולים כסף רב, לא משפיעה, וההוכחה לכך, היא שגשוגן של החברות המייצרות ומשווקות מים מינראליים.

ביטוח משכנתא
06/03/13 | משכנתא
רגע לפני שאתם נכנסים לדירה החדשה, ושנייה לפני שהמשכנתא אצלכם ביד, זה הזמן לעבור על ביטוח משכנתא, כדי ללמוד את התחום , אתם יודעים איך זה, מי שלא לומד, נפגע.

מקלחון הזזה
06/03/13 | ריהוט
אחרי שנים בהם היינו רגילים להציב אמבטיה במקלחת כי זה נראה לנו הכי טבעי, היום אנחנו כבר יודעים שלא חייבים אמבטיה, אפשר להסתפק במקלחון, יותר פשוט, לא פחות נוח והכי חשוב, זול.

עיצוב חדרי אמבטיה
מי שביקר בארמונות או טירות עתיקות, גילה בוודאי חדרי אמבטיה מאוד שונים מאלו שהוא מכיר היום. ראשית , בעבר לא היתה אמבטיה כמו היום, שנית, שטח החדר בוודאי לא כמו היום, וגם העיצוב השתנה. אם אז הוא היה יותר אומנותי , היום הוא יותר פרקטי. זה לא בגלל שאתם גרים בדירה ולא בארמון, זו המציאות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI