קורס ניתוח טכני - הניתוח הסתיים בהצלחה
נכתב על ידי: אסף יהלומי
תאריך: 24/03/13

תמיד חלמתם להבין ולנתח את כל הגראפיים המסובכים האלה בבורסה? עכשיו אתם יכולים להפסיק לחלום. אם יש לכם זיקה לתחום הכלכלה, אם מעניין אתכם לצפות בתוכניות כלכליות ויש לכם גישה לזהות השקעות ולנהל אותן כהלכה, הצעד הראשון הוא לקחת קורס ניתוח טכני.

צ'ארלס דאו, שנחשב לאבי השיטה הטכנית המודרנית, הגדיר את חמשת היסודות עליהם מושתת כיום שיטת ניתוח טכני. קורס ניתוח טכני מקצועי מלמד אותך להשקיע בבורסה עם הידע והכלים הנכונים, ומאפשר לך למנוע הפסדים בעתיד. הקורס מלמד את התלמיד שיטה מסוימת לניתוח הבנת מגמות מסוימות של ערכי נכסים פיננסיים הנסחרים בשוק ההון. כלי העבודה המרכזי בשיטה הטכנית הוא הגרף, שמייצג את תנועת המחירים לאורך זמן והוא הפרמטר היחיד בשיטה הנותן מידע לגבי קנייה ומכירה. המנתח הטכני מתווה את מחירי הנכסים שאותם הוא מנתח על גבי גרפים במטרה לזהות מגמות ודפוסים שיאפשרו לו לחזות תנועות עתידיות בשוק.

הקורס בדרך כלל נמשך מספר חודשים ומתקיים ללא כל צורך בידע קודם. אז מה לומדים בקורס? בקורס, שנכלל בתוך לימודי שוק ההון הפופולאריים, מלמד אתכם עקרונות מעשיים למזעור תוחלת ההפסד הטמונה בכל ניסיון השקעה בשוק ההון. כל מנתח מתאים לעצמו את הכלים בהם הוא משתמש ואת טווחי הזמן בהם הוא סוחר בהתאם לאופיו ולניסיונו. בקורס לומדים את כל המושגים של ניתוח השוק ומשמעותם כגון: זיהוי תבניות, קווי מגמה, הימנעות מפריצת שווא, תיאורית צ'ארלס דאו, סוגי מגמות, פרמות תמיכה והתנגדות, כשל שוק, והרשימה עוד ארוכה.

אולי עכשיו המושגים הללו נשמעים לכם רחוקים ומפחידים, אך בפועל, במהלך הקורס מלמדים אתכם את כל המיומנויות ואת כל הכלים לרכישת הידע הזה בצורה מסודרת, מאורגנת ומקצועית. מומלץ גם לקחת קורס שוק ההון מקצועי ובכל להרחיב את הידע שלכם בנושא ולבוא מוכנים יותר, במידה ולא התעסקתם בעבר כלל בנושא. למרות זאת, אין כל צורך בידע קודם.

חשוב שלא לנסות ללמוד את הנושאים הללו בבית אם באמת רוצים לעסוק בהם בעתיד. מדובר בתחום שמתעסק בהשקעות, בבורסה ובכספים רבים ורק מקום מקצועי ומהימן יכול לסייע לכם להגיע אל המטרה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37165.aspx