דף הבית חינוך ולימודים לימודי תעודה ומקצוע קורס ניתוח טכני - הניתוח הסתיים בהצלחה
קורס ניתוח טכני - הניתוח הסתיים בהצלחה
אסף יהלומי 24/03/13 |  צפיות: 4346

תמיד חלמתם להבין ולנתח את כל הגראפיים המסובכים האלה בבורסה? עכשיו אתם יכולים להפסיק לחלום. אם יש לכם זיקה לתחום הכלכלה, אם מעניין אתכם לצפות בתוכניות כלכליות ויש לכם גישה לזהות השקעות ולנהל אותן כהלכה, הצעד הראשון הוא לקחת קורס ניתוח טכני.

צ'ארלס דאו, שנחשב לאבי השיטה הטכנית המודרנית, הגדיר את חמשת היסודות עליהם מושתת כיום שיטת ניתוח טכני. קורס ניתוח טכני מקצועי מלמד אותך להשקיע בבורסה עם הידע והכלים הנכונים, ומאפשר לך למנוע הפסדים בעתיד. הקורס מלמד את התלמיד שיטה מסוימת לניתוח הבנת מגמות מסוימות של ערכי נכסים פיננסיים הנסחרים בשוק ההון. כלי העבודה המרכזי בשיטה הטכנית הוא הגרף, שמייצג את תנועת המחירים לאורך זמן והוא הפרמטר היחיד בשיטה הנותן מידע לגבי קנייה ומכירה. המנתח הטכני מתווה את מחירי הנכסים שאותם הוא מנתח על גבי גרפים במטרה לזהות מגמות ודפוסים שיאפשרו לו לחזות תנועות עתידיות בשוק.

הקורס בדרך כלל נמשך מספר חודשים ומתקיים ללא כל צורך בידע קודם. אז מה לומדים בקורס? בקורס, שנכלל בתוך לימודי שוק ההון הפופולאריים, מלמד אתכם עקרונות מעשיים למזעור תוחלת ההפסד הטמונה בכל ניסיון השקעה בשוק ההון. כל מנתח מתאים לעצמו את הכלים בהם הוא משתמש ואת טווחי הזמן בהם הוא סוחר בהתאם לאופיו ולניסיונו. בקורס לומדים את כל המושגים של ניתוח השוק ומשמעותם כגון: זיהוי תבניות, קווי מגמה, הימנעות מפריצת שווא, תיאורית צ'ארלס דאו, סוגי מגמות, פרמות תמיכה והתנגדות, כשל שוק, והרשימה עוד ארוכה.

אולי עכשיו המושגים הללו נשמעים לכם רחוקים ומפחידים, אך בפועל, במהלך הקורס מלמדים אתכם את כל המיומנויות ואת כל הכלים לרכישת הידע הזה בצורה מסודרת, מאורגנת ומקצועית. מומלץ גם לקחת קורס שוק ההון מקצועי ובכל להרחיב את הידע שלכם בנושא ולבוא מוכנים יותר, במידה ולא התעסקתם בעבר כלל בנושא. למרות זאת, אין כל צורך בידע קודם.

חשוב שלא לנסות ללמוד את הנושאים הללו בבית אם באמת רוצים לעסוק בהם בעתיד. מדובר בתחום שמתעסק בהשקעות, בבורסה ובכספים רבים ורק מקום מקצועי ומהימן יכול לסייע לכם להגיע אל המטרה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אסף יהלומי


 


מאמרים נוספים מאת אסף יהלומי
 
הקמת גינות
24/03/13 | גינון
קניתם בית חדש? רוצים להקים קגינה חדשה לנוי ולמשחק? זה הזמן לחשוב איך מקימים גינה מאפס בהתאם לתנאי השטח והמקום כדי להינות מגינה מושלמת. לא חייבים להשקיע הון תופעות בזה, מספיק שיש לכם זמן, חזון ואנשי מקצוע מתאימים.

קורס ניתוח טכני - הניתוח הסתיים בהצלחה
תמיד חלמתם להבין ולנתח את כל הגראפיים המסובכים האלה בבורסה? עכשיו אתם יכולים להפסיק לחלום. אם יש לכם זיקה לתחום הכלכלה, אם מעניין אתכם לצפות בתוכניות כלכליות ויש לכם גישה לזהות השקעות ולנהל אותן כהלכה, הצעד הראשון הוא לקחת קורס ניתוח טכני.

רשלנות רפואית בניתוח
נתונים שונים מראים שקרוב לארבעים אחוז מכמות התביעות על רשלנות רפואית שמוגשות לבית משפט הן על רשלנות רפואית בניתוחים. בהתחשב בכך שבעשור האחרון יש כמעט 500 תביעות מדי שנה בתחום, אנחנו למדים עד כמה רשלנות רפואית בעת ניתוח הוא נושא טעון שמוכרע לא פעם רק בבית משפט.

חלונות אלומיניום - הבלגים שולטים
24/03/13 | שיפוצים
הרעיון של חלונות בלגיים שולט מזה זמן בעולם עיצוב הבית בכל הקשור לחלונות. שליטה זו נובעת הן בזכות העיצוב הייחודי אך גם בזכות היכולות והטכניקה המיוחדת של חלונות מסוג זה, טכניקה שמאפשרת לחלונות להחזיק מעמד זמן רב.

סורגים שקופים
24/03/13 | שיפוצים
מחפשים דרך יפה לעצב את הבית ולשמור עליו מוגן ? סורגים שקופים הם הפתרון הנוח והיפה ביותר כיום, במקום שעל כל חלון יהיו סורגים כבדים, ישנים, שמעוררים תחושה לא נעימה, סורגים שקופים משתלבים היטב בכל בית ובכל מבנה ושומרים על עיצוב הבית. שלא נדבר על בטיחות והגנה. איך זה עובד?

ניהול תיקי השקעות
06/03/13 | השקעות
כמה פעמים חלמתם על בית גדול ליד הים, מכונית אדומה פתוחה בחנייה , וטיסות לחו"ל פעם בחודש? טוב , אנחנו לא מבטיחים לכם שאם תשקיעו את כספכם תצליחו להשיג את כל זה אבל בהחלט תוכלו לחסוך כסף לעתיד ולהקנות לילדים שלכם משהו...

מים מינרליים - לשתות ישר מהטבע
אחת התעשיות המפותחות והמצליחות ביותר, בשנים האחרונות, היא תעשיית המים המינראליים. יותר ויותר אנשים עוברים לשתות מים אלו, מטעמי בריאות, ונוטשים את מי הברז. העובדה שמים מינראליים עולים כסף רב, לא משפיעה, וההוכחה לכך, היא שגשוגן של החברות המייצרות ומשווקות מים מינראליים.

ביטוח משכנתא
06/03/13 | משכנתא
רגע לפני שאתם נכנסים לדירה החדשה, ושנייה לפני שהמשכנתא אצלכם ביד, זה הזמן לעבור על ביטוח משכנתא, כדי ללמוד את התחום , אתם יודעים איך זה, מי שלא לומד, נפגע.

מקלחון הזזה
06/03/13 | ריהוט
אחרי שנים בהם היינו רגילים להציב אמבטיה במקלחת כי זה נראה לנו הכי טבעי, היום אנחנו כבר יודעים שלא חייבים אמבטיה, אפשר להסתפק במקלחון, יותר פשוט, לא פחות נוח והכי חשוב, זול.

עיצוב חדרי אמבטיה
מי שביקר בארמונות או טירות עתיקות, גילה בוודאי חדרי אמבטיה מאוד שונים מאלו שהוא מכיר היום. ראשית , בעבר לא היתה אמבטיה כמו היום, שנית, שטח החדר בוודאי לא כמו היום, וגם העיצוב השתנה. אם אז הוא היה יותר אומנותי , היום הוא יותר פרקטי. זה לא בגלל שאתם גרים בדירה ולא בארמון, זו המציאות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI