אקס בוקס
נכתב על ידי: איציק דר
תאריך: 27/10/13

אקס בוקס היא קונסולת משחקים של חברת מיקרוספט. בקרוב לשתיים עשרה שנות קיומה, הפכה קונסלת אקסל בוקס לאחת מהפופולריות והאהודות ביות בקרב ילדים ומבוגרים ברחבים הארץ והעולם.

כמו קונסלות ומשחקים רבים אחרים, גם אקס בוקס עבר חידושים, שינויים ושדרוגים רבים מהגרסה האשונה שיצאה בשנת 2001 ועד עצם היום הזה. הגרסה העדכנית יותר של האקס בוקס יצאה בשנת 2005 בארצות הברית ונקראת אקס בוקס 360 – כאן חשוב לציין שגם הסוג הזה של האקס בוקס מתחלק למספר סוגים שונים ובין היתר –Xbox 360 Elite Xbox 360 Slim Xbox 360 E – חשוב לציין שישראל הושק הדגם החדש רק שבע שנים מאוחר יותר מאשר בארצות הברית.

.
כל מי שיש רשותו את קונסולת האקס בוקס יוכל להעיד על כמות המשחקים הגדולה והאטרקטיבית, אשר מוצעת לרשותו.  בין כל אותם משחקים לאקס בוקס רבים ניתן למצוא – משחקי מכות, משחקי יריות, משחקי מרוצים ועוד שפע רחב של סוגי משחקים אשר מאפשר לכל אחד למצוא את אותם המשחקים להם הוא מתחבר בצורה הטובה ביותר.

כאמור, אקס בוקס הפך כבר מזמן לשם דבר בתחום קונסולות המשחקים ובכדי ליהנות מהמשחק בצורה הטובה ביותר, חשוב להקפיד ולקנות את הקונסולה במקום אמין ומקצועי כמו גם לבחור, את הקונסולה אשר יענה בצורה הטובה ביותר אין על צרכי המשחק והן על התקציב שלו – כמובן, שכמו בכל מוצר אחר, גם כאן ככל שהדגם חדיש יותר גם המחיר שלו יהיה יקר יותר.

אקס בוקס גרם לצעירים ולמבוגרים רבים למצוא את עצמם נהנים במשך שעות רבות ממשחקים איכותיים ומהנים, כך שמי שמחפש מתנה בתקציב גבוה או שרוצה לפנק את עצמו בצ'ופר אטרקטיבי בהחלט כדאי לו לשקול לרכוש את הקונסולה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article40222.aspx