דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אתרי משחקים אקס בוקס
אקס בוקס
איציק דר 27/10/13 |  צפיות: 12976

אקס בוקס היא קונסולת משחקים של חברת מיקרוספט. בקרוב לשתיים עשרה שנות קיומה, הפכה קונסלת אקסל בוקס לאחת מהפופולריות והאהודות ביות בקרב ילדים ומבוגרים ברחבים הארץ והעולם.

כמו קונסלות ומשחקים רבים אחרים, גם אקס בוקס עבר חידושים, שינויים ושדרוגים רבים מהגרסה האשונה שיצאה בשנת 2001 ועד עצם היום הזה. הגרסה העדכנית יותר של האקס בוקס יצאה בשנת 2005 בארצות הברית ונקראת אקס בוקס 360 – כאן חשוב לציין שגם הסוג הזה של האקס בוקס מתחלק למספר סוגים שונים ובין היתר –Xbox 360 Elite Xbox 360 Slim Xbox 360 E – חשוב לציין שישראל הושק הדגם החדש רק שבע שנים מאוחר יותר מאשר בארצות הברית.

.
כל מי שיש רשותו את קונסולת האקס בוקס יוכל להעיד על כמות המשחקים הגדולה והאטרקטיבית, אשר מוצעת לרשותו.  בין כל אותם משחקים לאקס בוקס רבים ניתן למצוא – משחקי מכות, משחקי יריות, משחקי מרוצים ועוד שפע רחב של סוגי משחקים אשר מאפשר לכל אחד למצוא את אותם המשחקים להם הוא מתחבר בצורה הטובה ביותר.

כאמור, אקס בוקס הפך כבר מזמן לשם דבר בתחום קונסולות המשחקים ובכדי ליהנות מהמשחק בצורה הטובה ביותר, חשוב להקפיד ולקנות את הקונסולה במקום אמין ומקצועי כמו גם לבחור, את הקונסולה אשר יענה בצורה הטובה ביותר אין על צרכי המשחק והן על התקציב שלו – כמובן, שכמו בכל מוצר אחר, גם כאן ככל שהדגם חדיש יותר גם המחיר שלו יהיה יקר יותר.

אקס בוקס גרם לצעירים ולמבוגרים רבים למצוא את עצמם נהנים במשך שעות רבות ממשחקים איכותיים ומהנים, כך שמי שמחפש מתנה בתקציב גבוה או שרוצה לפנק את עצמו בצ'ופר אטרקטיבי בהחלט כדאי לו לשקול לרכוש את הקונסולה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI