העלאת ערך הנכס עם דלתות כניסה מעוצבות
נכתב על ידי: קובי לוי
תאריך: 27/05/14

הסגנונות הרבים מקשים על הבחירה. מעצביםואדריכלים ממליצים לשלב בכל פרויקט של עיצוב או שיפוץ גם את החלפת הדלתהישנה בדלת חדשה. דלת מעוצבת היא סמל סטטוס אשר מעיד על סגנון אישי, יוקרה,רמת חיים ועוד. מלאכת עיצוב פנים הבית לא תהיה שלמה ללא דלת כניסה מעוצבתודלתות פנים תואמות.

כמו כן, דלתות כניסה מעוצבות מביאות עמן הזדמנות להעלאת שווי הנכס. הדלת המרשימה יוצרת רושם ראשוניחיובי. מתווכי דירות רבים מפצירים בלקוחותיהם להשקיע בהכנת הנכס לקראתמכירה או השכרה. נכסים אשר מתהדרים בדלתות מעוצבות וחזקות מצליחים לעוררעניין רב יותר. יש לזכור כי בטיחות היא פרמטר מאוד חשוב. דירות או בתים אשרמשלבים דלתות חוץ ישנות ורעועות קשה יהיה להשכיר. דלתות כניסה חזקותועמידות המשרות תחושת ביטחון מצליחות להעלות בצורה משמעותית את שווי הנכס.רגע לפני העמדת הנכס להשכרה או מכירה שימו לב לפרטים הקטנים אשר יוכלולהביא להבדל משמעותי בשווי הנכס.

דלת פנים היא רהיט לכל דבר

עיצוב פנים נכון הוא כזה אשר יוצר שילובהרמוני בין אלמנטים שונים. אסכולת העיצוב המודרנית יוצרת מראה אחיד תוךבחירה נכונה של רהיטים, דלתות פנים, צבע הקירות ופריטי נוי. נדגיש כי ניתןיהיה לרענן את עיצוב הבית מבלי להחליף את דלתות הפנים בחדשות, הדלתותמעוצבות בסגנון אשר תואם שלל צבעים ועיצובים. דלת איכותית תשמש אתכם במשךשנים רבות. על כן, אל תמהרו לבחור בדלתות בעלות עיצוב לא שגרתי המהוות טרנדחולף. בחירה נכונה תהיה דלתות כניסה או פנים אשר מעוצבות בסגנון סולידיבסיסי.

עצות שימושיות לבחירת הדלת המתאימה

א. חדרים ללא חלונות יוכלו לקבל אור טבעי תוך שימוש בדלתות זכוכית חלבית המאפשרות מעבר של אור טבעי בין החדרים.

ב. מראה יוקרתי ודרמטי נוצר תוך שימוש בדלתות עץ מלא כבדות. נציין כי העץ המלא מגלה עמידות למשך שנים רבות.

ג. כאשר מדובר בחדרים קטנים כדאי לתת עדיפות לדגמים בעלי צבעים בהירים.

ד. הבחירה הנכונה תהיה דלתות המשתלבות בעיצוב החדר והבית כולו.

חומרי הגלם המרכיבים את הדלת משמעותיים מאוד לקביעת איכות המתקן, עמידות ובידוד תרמי או אקוסטי. בחירה נכונה של דלתות כניסה משמעותית לאיכות החיים של דיירי הבית. שימו לב, הבחירה הנכונה תעניק לכםפרטיות, מנגנוני נעילה מתאימים, שימוש בטוח ונוחות. ישנן דלתות אשר מתאימותלחדרי שינה אל מול אחרות המיועדות לחדרי רחצה ודגמים המתאימים לשילובכדלתות כניסה בלבד. דלת מעוצבת היא הזדמנות לשיפור איכות החיים וערך הנכס.לכל בית ולכל תקציב אפשר למצוא דלתות כניסה מתאימות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43010.aspx