דף הבית בניין ואחזקה נדל"ן העלאת ערך הנכס עם דלתות כניסה מעוצבות
העלאת ערך הנכס עם דלתות כניסה מעוצבות
קובי לוי 27/05/14 |  צפיות: 3833

הסגנונות הרבים מקשים על הבחירה. מעצביםואדריכלים ממליצים לשלב בכל פרויקט של עיצוב או שיפוץ גם את החלפת הדלתהישנה בדלת חדשה. דלת מעוצבת היא סמל סטטוס אשר מעיד על סגנון אישי, יוקרה,רמת חיים ועוד. מלאכת עיצוב פנים הבית לא תהיה שלמה ללא דלת כניסה מעוצבתודלתות פנים תואמות.

כמו כן, דלתות כניסה מעוצבות מביאות עמן הזדמנות להעלאת שווי הנכס. הדלת המרשימה יוצרת רושם ראשוניחיובי. מתווכי דירות רבים מפצירים בלקוחותיהם להשקיע בהכנת הנכס לקראתמכירה או השכרה. נכסים אשר מתהדרים בדלתות מעוצבות וחזקות מצליחים לעוררעניין רב יותר. יש לזכור כי בטיחות היא פרמטר מאוד חשוב. דירות או בתים אשרמשלבים דלתות חוץ ישנות ורעועות קשה יהיה להשכיר. דלתות כניסה חזקותועמידות המשרות תחושת ביטחון מצליחות להעלות בצורה משמעותית את שווי הנכס.רגע לפני העמדת הנכס להשכרה או מכירה שימו לב לפרטים הקטנים אשר יוכלולהביא להבדל משמעותי בשווי הנכס.

דלת פנים היא רהיט לכל דבר

עיצוב פנים נכון הוא כזה אשר יוצר שילובהרמוני בין אלמנטים שונים. אסכולת העיצוב המודרנית יוצרת מראה אחיד תוךבחירה נכונה של רהיטים, דלתות פנים, צבע הקירות ופריטי נוי. נדגיש כי ניתןיהיה לרענן את עיצוב הבית מבלי להחליף את דלתות הפנים בחדשות, הדלתותמעוצבות בסגנון אשר תואם שלל צבעים ועיצובים. דלת איכותית תשמש אתכם במשךשנים רבות. על כן, אל תמהרו לבחור בדלתות בעלות עיצוב לא שגרתי המהוות טרנדחולף. בחירה נכונה תהיה דלתות כניסה או פנים אשר מעוצבות בסגנון סולידיבסיסי.

עצות שימושיות לבחירת הדלת המתאימה

א. חדרים ללא חלונות יוכלו לקבל אור טבעי תוך שימוש בדלתות זכוכית חלבית המאפשרות מעבר של אור טבעי בין החדרים.

ב. מראה יוקרתי ודרמטי נוצר תוך שימוש בדלתות עץ מלא כבדות. נציין כי העץ המלא מגלה עמידות למשך שנים רבות.

ג. כאשר מדובר בחדרים קטנים כדאי לתת עדיפות לדגמים בעלי צבעים בהירים.

ד. הבחירה הנכונה תהיה דלתות המשתלבות בעיצוב החדר והבית כולו.

חומרי הגלם המרכיבים את הדלת משמעותיים מאוד לקביעת איכות המתקן, עמידות ובידוד תרמי או אקוסטי. בחירה נכונה של דלתות כניסה משמעותית לאיכות החיים של דיירי הבית. שימו לב, הבחירה הנכונה תעניק לכםפרטיות, מנגנוני נעילה מתאימים, שימוש בטוח ונוחות. ישנן דלתות אשר מתאימותלחדרי שינה אל מול אחרות המיועדות לחדרי רחצה ודגמים המתאימים לשילובכדלתות כניסה בלבד. דלת מעוצבת היא הזדמנות לשיפור איכות החיים וערך הנכס.לכל בית ולכל תקציב אפשר למצוא דלתות כניסה מתאימות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 קובי לוי


 


מאמרים נוספים מאת קובי לוי
 
ניקיון חדרי שינה ע"י חברת ניקיון
26/10/15 | ריהוט
חברות ניקיון מקצועיות מספקות שירות של ניקיון בתים וניקיון דירות, כאשר חלק עיקרי בתהליך הניקיון כולל ניקיון חדרי השינה. חדר השינה צריך להיות נקי במיוחד, וזאת לאור העובדה שאנו מבלים בו לא מעט שעות במהלך היום, וכמובן את כל שעות שנת הלילה. הצטברות של לכלוך ואבק בחדר השינה יכולה ממש לגרום לנזק בריאותי, ולכן מומלץ מאוד לבצע ניקיון חדרי שינה ע"י חברת ניקיון מקצועית.

איטום גגות – הקדמת תרופה למכה
09/06/15 | שיפוצים
אחד הדברים שחשוב להקפיד עליהם לפני כניסה לבית או בשיפוץ בית קיים הוא איטום איכותי של הגג. בחירת חומר האיטום תלויה בחומר שממנו עשוי הגג. חברה מקצועית משתמשת רק בחומרים בעלי תו תקן איכות מחמיר ומחייב. כל בדק בית מחייב גם בדק גגו. אם וכאשר מנוי וגמור אתכם - לחשוב לבצע חידוש איטום אל על סף תחילת הגשמים כדי שהגשם לא יזיק לשכבת האיטום. די בחריץ קטן או בסדק דק על מנת לאפשר למים לחדור מבעד לאיטום, לכן נדרשת עבודה יסודית וקפדנית של אנשי מקצוע מנוסים בכל סוגי האיטום.

סכיני גילוח לעור חלק ועדין מתמיד
גברים ונשים כאחד (וכאחת) משתמשים בסכיני גילוח- מי יותר ומי פחות. יש המסתפקים בסכיני גילוח חד פעמיים ויש המשתמשים בהם בשל שמירתם הקפדנית אל תנאי היגיינה מיטביים.

קידום ממומן – שולטים על מספר ההקלקות
אתר נחשב לאפקטיבי ברגע שיש בו תנועה של גולשים. כדי שתיווצר תנועה כזו יש לקדם אותו ברשימת התוצאות של מנועי החיפוש, בעיקר בגוגל. האתר לא יהיה פלטפורמה שיווקית אפקטיבית אם תהיה בו תנועה דלילה של גולשים ומכאן הצורך בקידום. הדרכים הנפוצות ביותר לקידום אתרים הן קידום אורגני וקידום ממומן.

מי נחשב למנעולן מקצועי ומתי באמת לא תוכלו להסתדר ללא שירותיו
מנעולן הוא בעל מקצוע שמוסמך מטעם משטרת ישראל לטפל בכל מה שקשור למנעולים וזה כולל שכפול מפתחות, החלפת צילינדרים, פריצת מנעולים שבורים וטיפול בכספות.

דלתות מעוצבות לעסקים – עיצוב נכון לתדמית נכונה
לא תהיה לכם עוד הזדמנות ליצור רושם ראשוני חיובי על הלקוחות והספקים המגיעים אל בית העסק. עיצוב המקום מהווה חלק בלתי נפרד מתדמיתו, בהתאם לכך, יש לבחון היטב את כל הפרטים הקטנים ולתת התייחסות מתאימה גם לבחירת דלת הכניסה.

העלאת ערך הנכס עם דלתות כניסה מעוצבות
27/05/14 | נדל"ן
ענף הדלתות התעורר לעידן חדש, אם בעבר לא נהוג היה ליחס כל חשיבות לדלת הכניסה או דלתות הפנים של הבית, כיום כבר אפשר למצוא מבחר גדול של דלתות כניסה מעוצבות.

מה לומדים כדי להיות מנעולן
במאמר זה נלמד מה נידרש ממנעולן ללמוד על מנת להיות מנעולן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI