תקשור עם נשמות – חוויה שתשנה את חייכם
נכתב על ידי: מאיר בן מרום
תאריך: 14/10/15

תקשור עם נשמות – חוויה מעולם אחר

תקשור עם נשמות הוא מצב שבו המתקשר המומחה בכך מתחבר עם נשמות – כאשר בדרך כלל מדובר על נשמות של אנשים שהיו בין החיים בעבר, ואינם נמצאים בגוף עוד – כלומר, אינם חיים עוד בממד הפיזי הזה שלנו. כאשר המתקשר מתחבר לנשמה כזאת, הוא מקבל ממנה מסרים המיועדים למי שהיא מבקשת, והרבה פעמים אלו מסרים לאנשים שהיו קרובים אליה בחייה, ונותרו פה בעולם הזה, חיים. אם זה נשמע לכם מוזר – דעו שזה אכן קיים.

אם זה נשמע לכם מוכר, ואולי נשמע לכם כמו ה"סיאנס" שאתם מכירים מפעם – דעו שהיום כל התחום הזה מפותח מאוד; כבר לא עושים סיאנס ושום דבר מזה אינו מתנהל כמו שאתם מדמיינים לעצמכם בראש. אין בזה שום דבר אפל או שרירותי, לא צריך לנחש אם זאת הנשמה שזימנו או שעלולה להגיע נשמה מזיקה, לא צריך לעשות את זה בחושך עם נרות ועם לוח וכן הלאה... מתקשר שמתמחה בתקשור עם נשמות, עושה את זה בצורה ובאופן הנקיים והטהורים ביותר שתוכלו לדמיין. ואז גם אין שום מקום לספקות אם זו הנשמה שביקשתם לפגוש או שלא.

איך יודעים באיזה מתקשר לבחור?

וזה מוביל אותנו לשאלה החשובה הבאה: איך יודעים באיזה מתקשר לבחור? ובכן, זאת אכן שאלה טובה. מתקשר שמתמחה בתקשור עם נשמות יודע איך לזמן אותן, מתי לעשות את זה וכיצד. ואחד הסימנים שלכם למתקשר כזה יהיה שהוא יסביר לכם הכול לפני שתבואו אליו, עוד בשיחה הראשונית! הוא יסביר לכם שלא תמיד הנשמה מסכימה להתחבר ולתקשר והוא יסביר מה עושים במצב כזה. הוא יסביר שאסור לגרום לנשמה לרדת ולתקשר עמנו, אלא רק להזמין אותה. הוא יסביר איך הוא מתנהל והוא יסביר לכם איך אתם מתנהלים בפגישה כזאת ואיך היא מתבצעת.

יתרה  מכך, בזמן הפגישה, תוכלו לדעת היטב אם הנשמה שביקשתם לפגוש אכן נמצאת שם או לא. בקלות. לכל אדם יש התדר הייחודי שלו, ונשמה של אדם שהכרתם היטב תהיה בעלת התדר של האדם שהכרתם היטב. כלומר – כבר בתדר של הנשמה שתגיע, תוכלו להרגיש בפשטות אם זה האדם שהכרתם או שלא. אתם תזהו. מעבר לכך, אנשים שהיו קרובים אליכם בחייכם יודעים עליכם דברים שאחרים אינם יודעים; הם חלקו עמכם חוויות מסוימות שאולי על חלקן לא סיפרתם לאיש, הם מכירים פרטים אישיים שלכם וכן הלאה. את כל אלה המתקשר אינו יכול לדעת בעצמו, והוא בהחלט יכול לדעת אותם אם הנשמה הנכונה אכן מתחברת אליו. במקרה כזה הוא פשוט יגיד לכם דברים שרק אתם ואותו אדם שנפטר ידעתם, פרטים, מקומות, אירועים וכן הלאה. זוהי האסמכתא הטובה ביותר עבורכם.

האם זה יכול להזיק לי?

התשובה לשאלה הזאת היא – לא. תקשור עם נשמות שנעשה באופן מקצועי ומפוקח על ידי המתקשר המבצע אותו, יכול להיות חוויה מועילה ואף משמעותית ביותר. יש לכם פה הזדמנות לשאול שאלות שרציתם ולא הספקתם, להגיד דברים שמעולם לא הודיתם בהם כאשר אותו אדם היה בחיים, לנקות מתוככם משקעים רגשיים ולדעת מה הוא באמת חשב עליכם והרגיש כלפיכם. בכל מקרה, מדובר בחוויה שכדאי מאוד לחוות, בעיקר אם אתם מסתובבים עם דברים שאינם פתורים בתוככם – ויש להם קשר לאנשים שאינם בין החיים עוד. 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article47208.aspx