דף הבית רוחניות תקשור וטלפתיה תקשור עם נשמות – חוויה שתשנה את חייכם
תקשור עם נשמות – חוויה שתשנה את חייכם
מאיר בן מרום 14/10/15 |  צפיות: 12697

תקשור עם נשמות – חוויה מעולם אחר

תקשור עם נשמות הוא מצב שבו המתקשר המומחה בכך מתחבר עם נשמות – כאשר בדרך כלל מדובר על נשמות של אנשים שהיו בין החיים בעבר, ואינם נמצאים בגוף עוד – כלומר, אינם חיים עוד בממד הפיזי הזה שלנו. כאשר המתקשר מתחבר לנשמה כזאת, הוא מקבל ממנה מסרים המיועדים למי שהיא מבקשת, והרבה פעמים אלו מסרים לאנשים שהיו קרובים אליה בחייה, ונותרו פה בעולם הזה, חיים. אם זה נשמע לכם מוזר – דעו שזה אכן קיים.

אם זה נשמע לכם מוכר, ואולי נשמע לכם כמו ה"סיאנס" שאתם מכירים מפעם – דעו שהיום כל התחום הזה מפותח מאוד; כבר לא עושים סיאנס ושום דבר מזה אינו מתנהל כמו שאתם מדמיינים לעצמכם בראש. אין בזה שום דבר אפל או שרירותי, לא צריך לנחש אם זאת הנשמה שזימנו או שעלולה להגיע נשמה מזיקה, לא צריך לעשות את זה בחושך עם נרות ועם לוח וכן הלאה... מתקשר שמתמחה בתקשור עם נשמות, עושה את זה בצורה ובאופן הנקיים והטהורים ביותר שתוכלו לדמיין. ואז גם אין שום מקום לספקות אם זו הנשמה שביקשתם לפגוש או שלא.

איך יודעים באיזה מתקשר לבחור?

וזה מוביל אותנו לשאלה החשובה הבאה: איך יודעים באיזה מתקשר לבחור? ובכן, זאת אכן שאלה טובה. מתקשר שמתמחה בתקשור עם נשמות יודע איך לזמן אותן, מתי לעשות את זה וכיצד. ואחד הסימנים שלכם למתקשר כזה יהיה שהוא יסביר לכם הכול לפני שתבואו אליו, עוד בשיחה הראשונית! הוא יסביר לכם שלא תמיד הנשמה מסכימה להתחבר ולתקשר והוא יסביר מה עושים במצב כזה. הוא יסביר שאסור לגרום לנשמה לרדת ולתקשר עמנו, אלא רק להזמין אותה. הוא יסביר איך הוא מתנהל והוא יסביר לכם איך אתם מתנהלים בפגישה כזאת ואיך היא מתבצעת.

יתרה  מכך, בזמן הפגישה, תוכלו לדעת היטב אם הנשמה שביקשתם לפגוש אכן נמצאת שם או לא. בקלות. לכל אדם יש התדר הייחודי שלו, ונשמה של אדם שהכרתם היטב תהיה בעלת התדר של האדם שהכרתם היטב. כלומר – כבר בתדר של הנשמה שתגיע, תוכלו להרגיש בפשטות אם זה האדם שהכרתם או שלא. אתם תזהו. מעבר לכך, אנשים שהיו קרובים אליכם בחייכם יודעים עליכם דברים שאחרים אינם יודעים; הם חלקו עמכם חוויות מסוימות שאולי על חלקן לא סיפרתם לאיש, הם מכירים פרטים אישיים שלכם וכן הלאה. את כל אלה המתקשר אינו יכול לדעת בעצמו, והוא בהחלט יכול לדעת אותם אם הנשמה הנכונה אכן מתחברת אליו. במקרה כזה הוא פשוט יגיד לכם דברים שרק אתם ואותו אדם שנפטר ידעתם, פרטים, מקומות, אירועים וכן הלאה. זוהי האסמכתא הטובה ביותר עבורכם.

האם זה יכול להזיק לי?

התשובה לשאלה הזאת היא – לא. תקשור עם נשמות שנעשה באופן מקצועי ומפוקח על ידי המתקשר המבצע אותו, יכול להיות חוויה מועילה ואף משמעותית ביותר. יש לכם פה הזדמנות לשאול שאלות שרציתם ולא הספקתם, להגיד דברים שמעולם לא הודיתם בהם כאשר אותו אדם היה בחיים, לנקות מתוככם משקעים רגשיים ולדעת מה הוא באמת חשב עליכם והרגיש כלפיכם. בכל מקרה, מדובר בחוויה שכדאי מאוד לחוות, בעיקר אם אתם מסתובבים עם דברים שאינם פתורים בתוככם – ויש להם קשר לאנשים שאינם בין החיים עוד.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מאיר בן מרום


 


מאמרים נוספים מאת מאיר בן מרום
 
איך תזהו תקשור אמיתי?
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

איך לנסח שאלה? קלפי טארוט ואיך עובדים איתם
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

עין הרע ושיטות לטפל בה – הסרת עין הרע
מסתבר שהיא נמצאת בכל מקום וחלקנו חשופים אליה הרבה יותר מאחרים ומושפעים ממנה. עין הרע – מהי ואיך היא משפיעה עלינו? ואיך מבצעים הסרת עין הרע?

קלפי טארוט – היקום בשירות הקלפים
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

הסרת עין הרע – לא אזוטרי כמו שחשבתם
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

תקשור עם נשמות – חוויה שתשנה את חייכם
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

למה כדאי להתנסות בתקשור עם מלאכים?
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

תקשור עם נפטרים – כל אחד חייב לנסות את זה!
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מה ההורה צריך לעשות כשהוא פונה למאיר בן מרום לבחירת שם?
נולד לכם ילד חדש? קודם כול מזל טוב! רק בריאות והרבה נחת. לפני שאתם פונים אליי כדי שאסייע בבחירת שם לילד החדש שזה עתה נולד לכם, יש כמה דברים שחשוב שתהיו מודעים אליהם. נוסף על הדברים העקרוניים שהסברתי במאמר הקודם בנושא הזה, חשוב לדעת שלא אני ולא אף מיסטיקן או נומרולוג אחר "בוחרים" בעבורכם את השם של הילד שלכם. כל מה שאני עושה הוא לייעץ לכם בהתאם לתאריך הלידה ובהתאם לאפשרויות הטובות ביותר שעולות מתוך הידע שבו אני משתמש בתחום.

טיפים לבחירת שם לילד
במאמר הנוכחי אפרוס בפניכם את הבסיס לאופן שבו נעשית בחירת שם לילד שזה עתה נולד, על פי הנומרולוגיה והקבלה. יותר ויותר הורים כיום מודעים לחשיבות של בחירת שם לילדם הרך, ומתייעצים בכל הקשור בכך. איך יודעים אם השם טוב לילד? איך יודעים אם השם פותח לו במזל? הנה הדברים הבסיסיים, הטיפים שכדאי שכל אחד שמתעניין בתחום ידע.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI