חברת Infinidat זכתה בפרס החדשנות CRN 2022 Tech Innovator עבור שרידות סייבר ואחסון נתונים בעל ביצועים גבוהים
נכתב על ידי: איריס וינשטיין
תאריך: 15/11/22

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי CRN®, מותג של חברת The Channel Company, העניק לה פרס חדשנות ב-2022 CRN Tech Innovator Awards.

Infinidat זכתה להכרה זאת בזכות פתרון InfiniSafe®, אשר דורג כבחירה המובילה בקטגוריית ההגנה על מידע (Data Protection Software). פתרון InfiniBox™ SSA II דורג כמוביל בקטגוריית אחסון הנתונים לארגוני אנטרפרייז.

"ההכרה של CRN בפתרונות שלנו מדגימה את החשיבות הקריטית של שרידות סייבר בשוק ואת ההובלה הטכנולוגית של Infinidat בהגנה מודרנית על מידע ואחסון מהיר וזמין-תמיד, כולל מערך אחסון flash המהיר ביותר בשוק", אמר אריק הרצוג, סמנכ"ל השיווק ב-Infinidat. "פתרונות InfiniSafe ו-InfiniBox SSA II משכו את תשומת לבם של סמנכ"לי מערכות מידע, אבטחת מידע ומקבלי החלטות אחרים, הפועלים כדי להגן בצורה יעילה יותר על ארגונים מפני כופרות, נוזקות והתקפות סייבר אחרות, תוך שיפור הביצועים וצמצום עלות הבעלות. הפרס נותן משנה תוקף לעובדה שטכנולוגיות השרידות שלנו חדשנית ומתקדמת".

שרידות הסייבר המקיפה של טכנולוגיית InfiniSafe משפרת את יכולתו של ארגון להילחם ולהתגונן מפני התקפות סייבר ופריצות לנתונים על ידי שילוב ייחודי של צילומי בזק בלתי ניתנים לשינוי (immutable snapshots), רשתות מגודרות, logical air gapping ושחזור נתונים כמעט מידי. החברה שילבה את היכולות המתקדמות של InfiniSafe בפלטפורמות InfiniBox®, InfiniBox™ SSA II ו- InfiniGuard®. בנוסף, החברה מספקת אחריות בתחום הסייבר עם יעדי SLA בפלטפורמותInfiniBoxו- InfiniBox SSA II ו-InfiniGuard ומספקת את טכנולוגיית InfiniSafe ללא עלות נוספת.

InfiniBox SSA II הוא פתרון ה-flash המהיר ביותר בשוק, עם זמן אחזור קצר באופן חסר תקדים, העומד על 35 מיקרו-שניות, דבר המאפשר ביצועים אופטימליים של יישומים ועומסי עבודה, קונסולידציה, יעילות גבוהה וצמצום העלות הכוללת. הפתרון מספק זמינות של 100%, שירות ועלות בעלות נמוכה יותר.

"פרסי CRN Tech Innovator מכירים בספקי טכנולוגיה בעלי ההשפעה הגדולה ביותר על טרנספורמציה דיגיטלית, עם מוצרים ושירותים ייחודיים ומתקדמים", אמר בליין ראדון, מנכ"ל The Channel Company. "אנו שמחים להכיר בספקים הטובים מסוגם, המניעים חדשנות בתחום מערכות המידע".

תכנית הפרס השנתית כוללת ספקים חדשניים בתחום מערכות המידע ב- 38 קטגוריות טכנולוגיות שונות, בתחומים עסקיים קריטיים, החל מענן, דרך אחסון נתונים ועד לאבטחת מידע ורשתות. תהליך הבחירה של הזוכים השנה היה בפיקוח הפאנל של עורכי CRN והוא מבוסס על סקירה של מאות מוצרים, תוך שימוש במספר קריטריונים. אלה כוללים יכולות מפתח, ייחודיות, כושר המצאה טכנולוגי והתאמה מיטבית לצרכי הלקוח.

פרסי Tech Innovator Awards יופיעו בגיליון דצמבר של CRN וניתן יהיה לצפות בהם בלינק: crn.com/techinnovators.

למידע נוסף על InfiniSafe הקליקו כאן.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article63093.aspx