דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat זכתה בפרס החדשנות CRN 2022 Tech Innovator עבור שרידות סייבר ואחסון נתונים בעל ביצועים גבוהים
חברת Infinidat זכתה בפרס החדשנות CRN 2022 Tech Innovator עבור שרידות סייבר ואחסון נתונים בעל ביצועים גבוהים
איריס וינשטיין 15/11/22 |  צפיות: 770

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי CRN®, מותג של חברת The Channel Company, העניק לה פרס חדשנות ב-2022 CRN Tech Innovator Awards.

Infinidat זכתה להכרה זאת בזכות פתרון InfiniSafe®, אשר דורג כבחירה המובילה בקטגוריית ההגנה על מידע (Data Protection Software). פתרון InfiniBox™ SSA II דורג כמוביל בקטגוריית אחסון הנתונים לארגוני אנטרפרייז.

"ההכרה של CRN בפתרונות שלנו מדגימה את החשיבות הקריטית של שרידות סייבר בשוק ואת ההובלה הטכנולוגית של Infinidat בהגנה מודרנית על מידע ואחסון מהיר וזמין-תמיד, כולל מערך אחסון flash המהיר ביותר בשוק", אמר אריק הרצוג, סמנכ"ל השיווק ב-Infinidat. "פתרונות InfiniSafe ו-InfiniBox SSA II משכו את תשומת לבם של סמנכ"לי מערכות מידע, אבטחת מידע ומקבלי החלטות אחרים, הפועלים כדי להגן בצורה יעילה יותר על ארגונים מפני כופרות, נוזקות והתקפות סייבר אחרות, תוך שיפור הביצועים וצמצום עלות הבעלות. הפרס נותן משנה תוקף לעובדה שטכנולוגיות השרידות שלנו חדשנית ומתקדמת".

שרידות הסייבר המקיפה של טכנולוגיית InfiniSafe משפרת את יכולתו של ארגון להילחם ולהתגונן מפני התקפות סייבר ופריצות לנתונים על ידי שילוב ייחודי של צילומי בזק בלתי ניתנים לשינוי (immutable snapshots), רשתות מגודרות, logical air gapping ושחזור נתונים כמעט מידי. החברה שילבה את היכולות המתקדמות של InfiniSafe בפלטפורמות InfiniBox®, InfiniBox™ SSA II ו- InfiniGuard®. בנוסף, החברה מספקת אחריות בתחום הסייבר עם יעדי SLA בפלטפורמותInfiniBoxו- InfiniBox SSA II ו-InfiniGuard ומספקת את טכנולוגיית InfiniSafe ללא עלות נוספת.

InfiniBox SSA II הוא פתרון ה-flash המהיר ביותר בשוק, עם זמן אחזור קצר באופן חסר תקדים, העומד על 35 מיקרו-שניות, דבר המאפשר ביצועים אופטימליים של יישומים ועומסי עבודה, קונסולידציה, יעילות גבוהה וצמצום העלות הכוללת. הפתרון מספק זמינות של 100%, שירות ועלות בעלות נמוכה יותר.

"פרסי CRN Tech Innovator מכירים בספקי טכנולוגיה בעלי ההשפעה הגדולה ביותר על טרנספורמציה דיגיטלית, עם מוצרים ושירותים ייחודיים ומתקדמים", אמר בליין ראדון, מנכ"ל The Channel Company. "אנו שמחים להכיר בספקים הטובים מסוגם, המניעים חדשנות בתחום מערכות המידע".

תכנית הפרס השנתית כוללת ספקים חדשניים בתחום מערכות המידע ב- 38 קטגוריות טכנולוגיות שונות, בתחומים עסקיים קריטיים, החל מענן, דרך אחסון נתונים ועד לאבטחת מידע ורשתות. תהליך הבחירה של הזוכים השנה היה בפיקוח הפאנל של עורכי CRN והוא מבוסס על סקירה של מאות מוצרים, תוך שימוש במספר קריטריונים. אלה כוללים יכולות מפתח, ייחודיות, כושר המצאה טכנולוגי והתאמה מיטבית לצרכי הלקוח.

פרסי Tech Innovator Awards יופיעו בגיליון דצמבר של CRN וניתן יהיה לצפות בהם בלינק: crn.com/techinnovators.

למידע נוסף על InfiniSafe הקליקו כאן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist באירופה המזרח התיכון ואפריקה
חברת F5 ממנה את ארז הסה ל- Sales Specialist EMEA. במסגרת תפקידו יהיה הסה אחראי על מכירת פתרון ה-Distributed Cloud, פתרון הSAAS - והסקיוריטי של F5 , בשיתוף עם אנשי מכירות ושותפים עסקיים של F5 ברוב מדינות EMEA על מנת לאתר, למצב ולמקד את פתרון הענן של F5 ללקוחות חדשים וקיימים של החברה.

חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח, חתמה על הסכם שותפות עם COMMITלשוק הישראלי
חברת Snyk , המובילה העולמית לאבטחת פלטפורמות פיתוח , חתמה על הסכם שותפות עם COMMIT. הסכם זה יאפשר ללקוחות COMMIT להנות מפלטפורמת אבטחה המיועדת למפתחים וישמש גם את הפעילות הענפה, של זרוע הפיתוח במיקור חוץ, שלה.

שלמה יונה מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון
שלמה יונה (51), מונה למנהל החטיבה העסקית של F5 בישראל ויוון. במסגרת תפקידו יוביל יונה את קבוצת המכירות ללקוחות אנטרפרייז ולארגונים מובילים בעולמות הטלקו, ההייטק והבריאות. בין היתר, ינהל יונה את צוותי המכירות בענפים אלו ויפעל להעמקת פתרונות החברה ולפיתוח שווקים חדשים, כמו גם לקידום פתרונות טכנולוגיים חדשים באזור.

אביב ששוני מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין
אביב ששוני (49, נ+4), מונה למנהל החטיבה הביטחונית והציבורית של F5 בישראל וקפריסין. במסגרת תפקידו ששוני יפעל להעמקת הפעילות והגדלת המכירות באזור. בנוסף, ששוני יהיה מנוי על גיבוש תכנית אסטרטגית להרחבת פעילות החברה ומערך המכירות בקפריסין ויישומה, תוך יצירת ערוצי שיווק חדשים והעמקת ערוצים קיימים, וקידום יוזמות לפיתוח שותפים מקומיים.

חברת F5 מספקת טכנולוגיה לצמצום עלויות ושיפור ביצועים באמצעות תמיכה בפרויקט טלמטריה בקוד פתוח
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על המשך תמיכתה ב-OpenTelemetry של Cloud Native Computing Foundation - מסגרת קוד פתוח, המספקת כלים סטנדרטיים להפקה וייצוא של נתוני טלמטריה, המסייעים לנתח טוב יותר ביצועים ופעילות של פתרונות טכנולוגיים בסביבת מערכות המידע.

מחקר גלובלי של F5 Labs: חמישית מבקשות האימות הן זדוניות
מחקר חדש של F5 Labs חושף כי זהויות דיגיטליות הפכו לשדה קרב בזירת הסייבר, כאשר חמישית מבקשות האימות מגיעות ממערכות אוטומטיות זדוניות. דוח 2023 Identity Threat Report: The Unpatchablesניתח 320 מיליארד טרנזקציות של נתונים, המתרחשות במערכות של 159 ארגונים בין מרץ 2022 לאפריל 2023. כאשר ההתקפות אינן מיורטות, שיעור האוטומציה הממוצע, המהווה אינדיקטור להתקפות credential stuffing, עמד על 19.4%. שיעור זה ירד ביותר משני שליש, ל-6%, כאשר יורטה הפעילות הזדונית באופן יזום.

קבוצת אמן תשווק ותטמיע את פתרונות ה-ERP הענניים של Infor בישראל
קבוצת אמן חתמה על הסכם שיתוף פעולה לשיווק והטמעה של פתרונות ה-ERP הענניים של חברת Infor לארגוני תעשייה. במסגרת השותפות, קבוצת אמן תהיה אמונה על פעילות פתרונות Infor CloudSuite בישראל ותספק שירותים מקצה לקצה לארגוני תעשייה, החל משלב המכירה, דרך ביצוע פרויקטי הטמעה וכלה במתן תמיכה ושירות שוטף. ההסכם בין החברות קובע עוד כי חברת Infor תבצע לוקליזציה של הפתרונות לשפה העברית, לרגולציה ולחוקי המיסוי הישראליים.

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI