דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat זכתה בפרס החדשנות CRN 2022 Tech Innovator עבור שרידות סייבר ואחסון נתונים בעל ביצועים גבוהים
חברת Infinidat זכתה בפרס החדשנות CRN 2022 Tech Innovator עבור שרידות סייבר ואחסון נתונים בעל ביצועים גבוהים
איריס וינשטיין 15/11/22 |  צפיות: 625

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי CRN®, מותג של חברת The Channel Company, העניק לה פרס חדשנות ב-2022 CRN Tech Innovator Awards.

Infinidat זכתה להכרה זאת בזכות פתרון InfiniSafe®, אשר דורג כבחירה המובילה בקטגוריית ההגנה על מידע (Data Protection Software). פתרון InfiniBox™ SSA II דורג כמוביל בקטגוריית אחסון הנתונים לארגוני אנטרפרייז.

"ההכרה של CRN בפתרונות שלנו מדגימה את החשיבות הקריטית של שרידות סייבר בשוק ואת ההובלה הטכנולוגית של Infinidat בהגנה מודרנית על מידע ואחסון מהיר וזמין-תמיד, כולל מערך אחסון flash המהיר ביותר בשוק", אמר אריק הרצוג, סמנכ"ל השיווק ב-Infinidat. "פתרונות InfiniSafe ו-InfiniBox SSA II משכו את תשומת לבם של סמנכ"לי מערכות מידע, אבטחת מידע ומקבלי החלטות אחרים, הפועלים כדי להגן בצורה יעילה יותר על ארגונים מפני כופרות, נוזקות והתקפות סייבר אחרות, תוך שיפור הביצועים וצמצום עלות הבעלות. הפרס נותן משנה תוקף לעובדה שטכנולוגיות השרידות שלנו חדשנית ומתקדמת".

שרידות הסייבר המקיפה של טכנולוגיית InfiniSafe משפרת את יכולתו של ארגון להילחם ולהתגונן מפני התקפות סייבר ופריצות לנתונים על ידי שילוב ייחודי של צילומי בזק בלתי ניתנים לשינוי (immutable snapshots), רשתות מגודרות, logical air gapping ושחזור נתונים כמעט מידי. החברה שילבה את היכולות המתקדמות של InfiniSafe בפלטפורמות InfiniBox®, InfiniBox™ SSA II ו- InfiniGuard®. בנוסף, החברה מספקת אחריות בתחום הסייבר עם יעדי SLA בפלטפורמותInfiniBoxו- InfiniBox SSA II ו-InfiniGuard ומספקת את טכנולוגיית InfiniSafe ללא עלות נוספת.

InfiniBox SSA II הוא פתרון ה-flash המהיר ביותר בשוק, עם זמן אחזור קצר באופן חסר תקדים, העומד על 35 מיקרו-שניות, דבר המאפשר ביצועים אופטימליים של יישומים ועומסי עבודה, קונסולידציה, יעילות גבוהה וצמצום העלות הכוללת. הפתרון מספק זמינות של 100%, שירות ועלות בעלות נמוכה יותר.

"פרסי CRN Tech Innovator מכירים בספקי טכנולוגיה בעלי ההשפעה הגדולה ביותר על טרנספורמציה דיגיטלית, עם מוצרים ושירותים ייחודיים ומתקדמים", אמר בליין ראדון, מנכ"ל The Channel Company. "אנו שמחים להכיר בספקים הטובים מסוגם, המניעים חדשנות בתחום מערכות המידע".

תכנית הפרס השנתית כוללת ספקים חדשניים בתחום מערכות המידע ב- 38 קטגוריות טכנולוגיות שונות, בתחומים עסקיים קריטיים, החל מענן, דרך אחסון נתונים ועד לאבטחת מידע ורשתות. תהליך הבחירה של הזוכים השנה היה בפיקוח הפאנל של עורכי CRN והוא מבוסס על סקירה של מאות מוצרים, תוך שימוש במספר קריטריונים. אלה כוללים יכולות מפתח, ייחודיות, כושר המצאה טכנולוגי והתאמה מיטבית לצרכי הלקוח.

פרסי Tech Innovator Awards יופיעו בגיליון דצמבר של CRN וניתן יהיה לצפות בהם בלינק: crn.com/techinnovators.

למידע נוסף על InfiniSafe הקליקו כאן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 ממנה את רן כהן למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין
חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את רן כהן (48) למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין. במסגרת תפקידו כהן יפעל לפיתוח השווקים והרחבתם באמצעות שותפים, מפיצים והשותפויות האסטרטגיות של החברה. בנוסף, כהן יהיה אחראי על פיתוח אסטרטגיות ערוצי ההפצה וכן על ניהול שיתופי הפעולה עם ספקי הענן השונים.

חברת F5 משיקה יכולות אבטחה מבוססות AI להגנה על שירותים דיגיטליים
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות אבטחה חדשות המעניקות לארגונים הגנה ושליטה מקיפות לאפליקציות וממשקי API בסביבות מבוזרות, הכוללות את הדטה סנטר המקומי, הענן והEdge-. מדובר ביכולות למידת מכונה חדשות המספקות גילוי אוטומטי מתקדם של נקודות קצה בממשקי API (API Endpoint Discovery), זיהוי אנומליות, איסוף טלמטריה מקיפה וניתוח התנהגותי.

חברת Netskope הוכרזה כמובילה עולמית ב- Gartner® Magic Quadrant™ for Security Service Edge לשנת 2023
חברת Netskope, הוכרזה כמובילה עולמית בתחום Secure Access Service Edge (SASE). החברה השיגה את הציון הגבוה ביותר בין שני הפתרונות המובילים שצוינו בכל מקרי השימוש שזוהו בדוח Gartner Critical Capabilities for Security Service Edge (SSE) לשנת 2023. בנוסף, Netskope היא הספקית היחידה שהוכרזה כמנהיגה ב-2023 Gartner Magic Quadrant™ for Security Service Edge ששוחרר לאחרונה, שדורגה גם בין שלושת הספקים בעלי הניקוד הגבוה ביותר עבור כל ארבעת מקרי השימוש ליכולות הקריטיות עבור SSE ב-.2023

פתרונות ה-Multi-cloud של F5 מגדילים את השליטה על אפליקציות מבוזרות ומאיצים את הנגשתן
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות רשת בסביבה רב עננית (multi-cloud networking - MCN) המיועדות להרחבה פשוטה של שירותי אפליקציות ואבטחה בענן ציבורי אחד או יותר, בארכיטקטורות היברידיות, בסביבות Kubernetes ובאתרי קצה שונים. היכולות החדשות מאפשרות לארגונים קישור מאובטח בין אתרים בתוך ספק שירותי ענן אחד או בין ספקי ענן שונים, כמו גם קישור ואבטחה של שירותי אפליקציה מבוזרים, וכתוצאה מכך מספקים זמינות מעולה למשתמשים.

דוח F5: מעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות בשש סביבות שונות
סביבות היברידיות כאן כדי להישאר, כך עולה מהדוח הגלובלי F5 2023 State of Application Strategy Report (SOAS)1 השנתי של חברת F5. מקבלי החלטות בתחום מערכות המידע, שהשתתפו בסקר, מציינים שמעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות בשש סביבות שונות, דבר שמעלה אתגרי אבטחת מידע ותפעול, כמו גם את הביקוש לפתרונות תשתית אפליקטיבית לסביבות מרובות עננים.

דוח F5 NGINX: ארגונים מתמודדים עם מורכבות הענן בעוד אימוץ אפליקציות מודרניות צובר מומנטום
מחקר חדש של חלוצי הקוד הפתוח F5 NGINX1 מעלה כי סביבות של אפליקציות מודרניות ממשיכות לצבור מומנטום סביב העולם, למרות האתגרים המיוחסים לענן ולסט הכישורים של הצוותים המקצועיים.

חברת F5 ממנה את משה שטרית למנהל הצלחת הלקוח
חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את משה שטרית (39) למנהל הצלחת הלקוח (Customer Success Manager). במסגרת תפקידו, שטרית יהיה אחראי על הבטחת שביעות רצון גבוהה של לקוחות החברה ושימוש מוצלח בפתרונותיה הטכנולוגיים. בכלל זאת, שטרית יהיה אחראי על עשרות החברות שנמצאות בתכנית ה-ELA (Enterprise License Agreement) של החברה, המאפשרת פריסת פתרונות באופן גמיש ועל פי דרישה.

מגן קרדיט משלימה סבב גיוס של 117 מיליון שקלים
חברת מגן קרדיט, המתמחה בפתרונות מימון ואשראי חוץ בנקאי למשקי בית, השלימה סבב גיוס של 117 מיליון שקלים, לטובת העמדת אשראי מגובה נדל"ן למשקי בית. במסגרת סבב הגיוס, אחת מחברות הביטוח הגדולות ביותר בישראל העמידה לחברה קו אשראי בסך 90 מיליון שקלים; קרן ארבל העמידה לחברה קו אשראי והשקעה הונית בהיקף כולל של עד 24 מיליון שקלים; והכשרה חברה לביטוח השקיעה 3 מיליון שקלים בהשקעה הונית.

חברת F5 משיקה פתרון הוליסטי לניטור והגנת התשתית האפליקטיבית של הארגון
חברתF5 (NASDAQ: FFIV) מרחיבה את פורטפוליו פתרונות האבטחה מבוססי ה-SaaS, עם פתרוןF5 Distributed Cloud App Infrastructure Protection (AIP) , המספק נראות והגנה לתשתית העננית של האפליקציות. הפתרון מרחיב את פורטפוליו שירותי הענן המבוזר של החברה (F5 Distributed Cloud Services), כך שהוא מספק כעת הגנה על אפליקציות לצד הגנה על התשתית שבה הן פועלות.

דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022 • 401 אפליקציות ענן נמצאו כנגועות בתוכנות זדוניות • Microsoft OneDrive סיפקה 30% מכל ההורדות של תוכנות זדוניות בענן
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI