אתר פריים מיאמי בייפרונט (Prime Miami Bayfront ) הוכרז על ידי Urban Core
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 25/03/23

אתר פריים מיאמי בייפרונט (Prime Miami Bayfront ) הוכרז על ידי Urban Core

הזדמנות נדירה במרכז העיר מציעה פוטנציאל לפיתוח מגורי יוקרה ביעד עולמי

מיאמי, פלורידה, 25 במרץ 2023, (ACCESSWIRE) :

The Urban Core Division, בראשות מיקה מאטינגלי וססיליה אסטבז, מכריזה בגאווה על זמינותו של אתר פיתוח מעולה על חוף המפרץ של מיאמי. האתר ממוקם בשדרות ביסקיין 400, בלב מרכז העיר מיאמי, ומחזיק כיום מרכז מכירות חדיש בשטח של 11,600 רגל רבוע, היושב על מגרש של 18,062 רגל רבוע המשתרע על פני 157 רגל של חזית עם נוף ללא הפרעה של מפרץ ביסקיין.

מיקום שדרות ביסקיין 400


אתר פיתוח עם נוף למפרץ הממוקם בשדרות ביסקיין 400, בלב מרכז העיר מיאמי.

מיקה מאטינגלי, סגנית נשיא בכירה, מציינת כי "זוהי הזדמנות נדירה לרכוש אתר פיתוח מעולה בחזית המפרץ בלב מרכז העיר מיאמי. האתר מיועד ל-T6-80-O, קוד הייעוד האינטנסיבי ביותר של מיאמי, המאפשר עד 80 קומות ו-1,000 יחידות להאקר מימין, עם הזדמנויות להגדיל את הגובה והצפיפות באמצעות תוכניות הבונוס של Miami21 ".

מקום האירוח מציע תוכניות של האדריכל סיגר סוארס (Sieger Suárez) לבניין דירות יוקרה בן 74 קומות הכולל 408 יחידות. קוד התב"ע הליברלי T6-80- O של האתר מאפשר 415 יח"ד מימין וכולל 82 יח"ד נוספות שהועברו מפיתוח אלסר (Elser) הסמוך, מה שמביא את סך היחידות הניתנות לבנייה ל-497.

מרכז העיר מיאמי הופך במהירות ליעד עולמי, ומושך אליו אנשים אמידים וכמה מהחברות הפיננסיות והטכנולוגיות הבולטות בעולם. האתר ממוקם בנוחות ליד האטרקציות והפיתוחים הבולטים ביותר של מיאמי, כולל מיאמי וורלדסנטר ו-וולדורף אסטוריה רזידנס.

המיקום הוא נקודה חמה לתיירים, המושכת למעלה מ -4 מיליון תיירים מדי שנה ברדיוס של 1/2 מייל. 400 Biscayne ממוקם אסטרטגית ליד נמל השייט הגדול ביותר בארה"ב ותחנת הרכבת ברייטליין במיאמי - תחנת רכבת מהירה המחברת לאוונטורה, בוקה, פורט לודרדייל, ווסט פאלם ביץ' ואורלנדו.

אתר פיתוח מעולה זה מציע הזדמנות ייחודית למשקיעים ומפתחים לנצל את הצמיחה המתמשכת של מרכז העיר מיאמי. קרבתו לאטרקציות מרכזיות, מרכזי תחבורה וסצנה פיננסית וטכנולוגית מתפתחת הופכים אותו לפוטנציאל אטרקטיבי לפיתוח מגורי יוקרה.

עם המיקום חסר התקדים ופוטנציאל הייעוד שלו, אתר400 Biscayneעומד להפוך לתוספת איקונית לקו הרקיע של מיאמי, מה שמבסס עוד יותר את מעמדו של מרכז העיר מיאמי כיעד עולמי לתושבים אמידים ותיירים כאחד.

למידע נוסף על הזדמנות פיתוח נדירה זו, בקרו בכתובת 400biscayne-blvd.comאו צרו קשר עם מיקה מאטינגלי וססיליה אסטבז ב- Urban Core Division.

אודות Urban Core Division

עם התמקדות מובהקת בשווקים העירוניים הצפופים של דרום פלורידה, Urban Core Division היא מתווכת נדל"ן מסחרי בשירות מלא המספקת שירותי מכירות וייעוץ לבעלים, משקיעים ויזמים. הצוות מונע על ידי נתונים שכונתיים מקומיים רבי עוצמה וקשרים תעשייתיים ללא תחרות, וממנף את רשת אנשי המקצוע מרחיקת הלכת שלו כדי למצב נכסים מסחריים לחשיפה מקסימלית בשוק. למידע נוסף, בקרו באתר 400biscayne-blvd.com.

למידע נוסף:

Mika Mattingly 
Commercial Real Estate Broker
[email protected]
(786) 486-4391

מקור: Urban Core

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article63944.aspx