דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אתר פריים מיאמי בייפרונט (Prime Miami Bayfront ) הוכרז על ידי Urban Core
אתר פריים מיאמי בייפרונט (Prime Miami Bayfront ) הוכרז על ידי Urban Core
חיים נוי 25/03/23 |  צפיות: 94

אתר פריים מיאמי בייפרונט (Prime Miami Bayfront ) הוכרז על ידי Urban Core

הזדמנות נדירה במרכז העיר מציעה פוטנציאל לפיתוח מגורי יוקרה ביעד עולמי

מיאמי, פלורידה, 25 במרץ 2023, (ACCESSWIRE) :

The Urban Core Division, בראשות מיקה מאטינגלי וססיליה אסטבז, מכריזה בגאווה על זמינותו של אתר פיתוח מעולה על חוף המפרץ של מיאמי. האתר ממוקם בשדרות ביסקיין 400, בלב מרכז העיר מיאמי, ומחזיק כיום מרכז מכירות חדיש בשטח של 11,600 רגל רבוע, היושב על מגרש של 18,062 רגל רבוע המשתרע על פני 157 רגל של חזית עם נוף ללא הפרעה של מפרץ ביסקיין.

מיקום שדרות ביסקיין 400


אתר פיתוח עם נוף למפרץ הממוקם בשדרות ביסקיין 400, בלב מרכז העיר מיאמי.

מיקה מאטינגלי, סגנית נשיא בכירה, מציינת כי "זוהי הזדמנות נדירה לרכוש אתר פיתוח מעולה בחזית המפרץ בלב מרכז העיר מיאמי. האתר מיועד ל-T6-80-O, קוד הייעוד האינטנסיבי ביותר של מיאמי, המאפשר עד 80 קומות ו-1,000 יחידות להאקר מימין, עם הזדמנויות להגדיל את הגובה והצפיפות באמצעות תוכניות הבונוס של Miami21 ".

מקום האירוח מציע תוכניות של האדריכל סיגר סוארס (Sieger Suárez) לבניין דירות יוקרה בן 74 קומות הכולל 408 יחידות. קוד התב"ע הליברלי T6-80- O של האתר מאפשר 415 יח"ד מימין וכולל 82 יח"ד נוספות שהועברו מפיתוח אלסר (Elser) הסמוך, מה שמביא את סך היחידות הניתנות לבנייה ל-497.

מרכז העיר מיאמי הופך במהירות ליעד עולמי, ומושך אליו אנשים אמידים וכמה מהחברות הפיננסיות והטכנולוגיות הבולטות בעולם. האתר ממוקם בנוחות ליד האטרקציות והפיתוחים הבולטים ביותר של מיאמי, כולל מיאמי וורלדסנטר ו-וולדורף אסטוריה רזידנס.

המיקום הוא נקודה חמה לתיירים, המושכת למעלה מ -4 מיליון תיירים מדי שנה ברדיוס של 1/2 מייל. 400 Biscayne ממוקם אסטרטגית ליד נמל השייט הגדול ביותר בארה"ב ותחנת הרכבת ברייטליין במיאמי - תחנת רכבת מהירה המחברת לאוונטורה, בוקה, פורט לודרדייל, ווסט פאלם ביץ' ואורלנדו.

אתר פיתוח מעולה זה מציע הזדמנות ייחודית למשקיעים ומפתחים לנצל את הצמיחה המתמשכת של מרכז העיר מיאמי. קרבתו לאטרקציות מרכזיות, מרכזי תחבורה וסצנה פיננסית וטכנולוגית מתפתחת הופכים אותו לפוטנציאל אטרקטיבי לפיתוח מגורי יוקרה.

עם המיקום חסר התקדים ופוטנציאל הייעוד שלו, אתר400 Biscayneעומד להפוך לתוספת איקונית לקו הרקיע של מיאמי, מה שמבסס עוד יותר את מעמדו של מרכז העיר מיאמי כיעד עולמי לתושבים אמידים ותיירים כאחד.

למידע נוסף על הזדמנות פיתוח נדירה זו, בקרו בכתובת 400biscayne-blvd.comאו צרו קשר עם מיקה מאטינגלי וססיליה אסטבז ב- Urban Core Division.

אודות Urban Core Division

עם התמקדות מובהקת בשווקים העירוניים הצפופים של דרום פלורידה, Urban Core Division היא מתווכת נדל"ן מסחרי בשירות מלא המספקת שירותי מכירות וייעוץ לבעלים, משקיעים ויזמים. הצוות מונע על ידי נתונים שכונתיים מקומיים רבי עוצמה וקשרים תעשייתיים ללא תחרות, וממנף את רשת אנשי המקצוע מרחיקת הלכת שלו כדי למצב נכסים מסחריים לחשיפה מקסימלית בשוק. למידע נוסף, בקרו באתר 400biscayne-blvd.com.

למידע נוסף:

Mika Mattingly 
Commercial Real Estate Broker
mika@urbancoredivision.com
(786) 486-4391

מקור: Urban Core

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
®HEINZ חושפת פלטפורמת קריאייטיב מותגים ראשונה מזה 150 שנה
המיצוב החדש חוגג ומציג את האהבה הלא רציונלית של מעריצי המותג האמיתיים למותג

מודל הבינה המלאכותית המוביל בעולם Falcon 40B מאיחוד האמירויות זמין כעת לשימוש ללא תמלוגים
Falcon 40B, מודל הבינה המלאכותית של Technology Innovation Institute (TII) בעל הקוד הפתוח בקנה מידה נרחב המוביל באיחוד האמירויות, זמין כעת לשימוש מסחרי ולצורכי מחקר ללא צורך בתשלום תמלוגים, זאת כמענה לדרישה הגלובלית לגישה מכלילה אל משאבי בינה מלאכותית.

סדרת שאקה אילמבה מוכנה להגיע למסכים העולמיים!
*MultiChoice Group, המפיקה הגדולה ביותר של תוכן מקורי ביבשת אפריקה, עומדת להשיק לראשונה את SHAKA ILEMBE, סדרת הדרמה הגדולה ביותר שלה אי פעם בפריים-טיים.

תחרות Huawei ICT הגלובלית לשנת 2022-2023 נערכה בשנזן - 146 צוותים מ-36 ארצות ואזורים זכו בפרסים
‏ב-27 במאי 2023 הסתיים השלב השביעי של תחרות הגמר Huawei ICT בשנזן לשנת 2022-2023. זהו האירוע הראשון אשר מתקיים פיזית מאז 2019, ושיאו היה תחרות בין מועמדי הגמר ב-146 צוותים מ-36 ארצות. לפני תחרות הגמר, למעלה מ-120,000 סטודנטים מלמעלה מ-2000 אוניברסיטאות ב-74 ארצות ואזורים ברחבי העולם לקחו חלק בתחרות ICT.

התראת דדליין סופי לתביעה נגד HSAI: רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את המשקיעים בקבוצת Hesai לקבל ייעוץ
התראת דדליין סופי לתביעה נגד HSAI: רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את המשקיעים בקבוצת Hesai לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב של 6 ביוני בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהגישה החברה – HSAI

תאריך יעד חשוב למשקיעי BIRD: רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את המשקיעים ב- Allbirds, Inc לקבל ייעוץ
תאריך יעד חשוב למשקיעי BIRD: רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את המשקיעים ב- Allbirds, Inc לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב של 12 ביוני בתביעה ייצוגית בניירות ערך – BIRD

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Cutera, Inc לקבל ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Cutera, Inc לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – CUTR

הודעת מועד אחרון לתביעה נגד MPW: משרד עורכי הדין רוזן המוכר ברחבי העולם מעודד את המשקיעים ב- Medical Properties Trust, Inc. שצברו עודף הפסדים מעל 100 אלף דולר להבטיח ייעוץ
הודעת מועד אחרון לתביעה נגד MPW: משרד עורכי הדין רוזן המוכר ברחבי העולם מעודד את המשקיעים ב- Medical Properties Trust, Inc. שצברו עודף הפסדים מעל 100 אלף דולר להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב של 12 ביוני בתביעה ייצוגית בניירות ערך - MPW

התראת המועד האחרון לתביעה נגד GWGHQ: רוזן, יועץ גלובלי מדורג במקום הראשון, מעודד את המשקיעים ב- GWG Holdings, Inc שצברו עודף הפסדים העולים על 100 אלף דולר להבטיח ייעוץ
התראת המועד האחרון לתביעה נגד GWGHQ: רוזן, יועץ גלובלי מדורג במקום הראשון, מעודד את המשקיעים ב- GWG Holdings, Inc שצברו עודף הפסדים העולים על 100 אלף דולר להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – GWGHQ

Berliner Tageszeitung: תלונה פלילית בברלין, גרמניה, נגד אילון מאסק וטוויטר בגין הונאה אפשרית לרעת המשתמשים
עיתון ברלינר צייטונג BERLINER TAGESZEITUNG מדווח היום כי הוגשה תלונה פלילית נגד אילון מאסק למשרד התובע הכללי בברלין, מספר תיק: 253 UJs 1012/23, בטענה כי מאסק חייב את כרטיסי האשראי של משתמשי טוויטר אך השעה חשבונות טוויטר מאומתים מבלי לתת כל סיבה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI