דף הבית עבודה וקריירה עבודה וקריירה - אחר עבודה בחו"ל
עבודה בחו"ל
מישל ארנסט 19/12/10 |  צפיות: 1493

עבודה בחו"ל

לעבוד מחוץ לגבולות מדינת ישראל זוהי משימה לא קלה, אך יחד עם זה כאשר אתם כבר אחרי כל המכשולים מצפות לכם הפתעות טובות למכביר או שבעצם זוהי חוויה אחת גדולה לכל אורך הדרך.

עבודה בחו"ל יכולה לספק מספר הצלחות : לימוד שפה, רווח כספי, טיול עם חוויות, הכרת תרבויות זרות, לימודים ולא נעים לכתוב הגירה.

לפעמים זה הכל ביחד.

כאן לפניכם נפרוש את האפשרויות ואת החלטות שעליכם לעשות, כמובן שהתוצאה הסופית היא בידכם. הרבה מרכיבים שותפים בכל החלטה, כמו פירמידה הנבנית מהשפיץ כלפי מטה.

החליטו מה המטרה הראשית ובאיזו מדינה : טיול,לימודים הגירה.

מדינות מומלצות : אמריקה, ספרד, איטליה, אנגליה, סקוטלנד,

גרמניה, יפן, אפריקה, הולנד, קנדה, אוסטרליה, מכסיקו.

בכל אחת ממדינות אלו עובדים ישראלים, לכל אחת ממדינות אלו יש את שטחי התעסוקה שישראלים מתמחים. החל ממכירות, היי טק, אבטחה, משק בית, גננות, שיפוצים והובלות.

ברוב המדינות שאתם מעוניינים לעבוד חייבים אשרת עבודה, אחרת אתם פורעי חוק וצפויים לקנס גדול וגירוש. יש מדינות שרק עם תעודת סטודנט מקבלים אשרת עבודה.

אם ההחלטה לעבוד בחו"ל היא כתוצאה מהתעניינות במדינה המיועדת ובטיולים דהיינו עבודה וטיולים, אז ההחלטה היא כמובן את איזו מדינה אתם רוצים להכיר מבפנים על ידי עבודה הכרת האוכלוסייה וטיולים

בין עבודה לעבודה. הקלות ביותר הן הארצות דוברות האנגלית שכל אחד מאיתנו יודע את היסודות הרעועים שנשארו לו מבתי הספר.

בין מדינות אלו הן : בריטניה, אמריקה, אוסטרליה. על מנת לבצע את תוכניתכם בארצות דוברות שפות אחרות עליכם ללמוד את יסודות השפה בארץ, אם בבית ספר רציני או כמו שפעם למדנו עם קלטות , ש אינני מוצא אותן היום.

בדרך כלל רוב הישראלים שאין להם משפחה בארץ שהם מעוניינים לעבוד בה, נוהגים לקבל פרטים בכמה חברות כח אדם המתמחות בפרויקט מתחילתו ועד סופו.

חברת כוח האדם על פי רוב יודעת היכן יש עבודה איזו עבודה .

ומתאימה את העובד למדינה שתתן לו את מירב הסיכויים להגשים את חלומו. שירותי חברות כוח האדם מגוונים החל מייעוץ לגבי וזת עבודה, דרך הדרכה בשיטות העבודה אם זה במכירות או באבטחה או גננות, כמו כן ישן כאלו המספקות דיור מותאם וזול שנמצא בקרבת מקום, כמובן חובה לבדוק על מה אתם חותמים בחוזי העסקה.

באים אתם חרוצים ולא מפונקים השכר בחול גבוה מאוד, ואם הריחוק מהביצה הישראלית לא מפריעה לכם יש מצב שבשלוש שנים תחזרו עם חבילות כסף לישראל או לשם שינוי תתאהבו באיזה בן זוג ותשארו שם לנצח נצחים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מישל ארנסט

http://www.2uk.co.il/ 


מאמרים נוספים מאת מישל ארנסט
 
ברלין 10 אתרי ביקור
ברלין היא אחת הערים המעניינות ביותר בגמניה אם לא הכי הכי.

גרמניה מדריך למטייל
גרמניה היא אחת המדינות העשירות ביותר בעולם, מיקומה במרכז אירופה מקנה לה מגוון אפשרויות בכל תחומי החיים

תאילנד ויהודים
28/02/11 | דתות
עד המאה העשרים בתאילנד לא הייתה קיימת אוכלוסיה יהודית למרות שברחבי אסיה התגוררו יהודים משחר ההיסטוריה . בשנת 1920 הגיע לתאילנד אדריכל יהודי מרוסיה, כדי לבצע פרויקט עבור בית המלוכה התאילנדי ובכלל זה ארמון המלך, ובסיום העבודה החליטו בני המשפחה להישאר.

מזרח תאילנד למטייל
מחוז טראט הוא המחוז הדרומי ביותר בחלק המזרחי של תאילנד, המחוז שוכן על החוף המזרחי ביותר של מפרץ תאילנד, לטראט יש גבול עם קמבודיה, המעבר הוא גבול מסודר וחוקי כמובן עם תשלומים נאים עבור המעבר והחתמת הדרכונים.

תאילנד מזג אויר וחיי העם
האקלים בתאילנד הינו טרופי אשר מאופיין בעיקרו במונסונים על פי תקופות: בתקופה מאמצע מאי עד סוף ספטמבר תאילנד נמצאת בהשפעת מונסון ד' -מערבי, גשום חם ולח. בתקופה מנובמבר עד אמצע מרץ מושפעת תאילנד ממונסון צפון-מזרחי,יבש וצונן. אזורי הצפון והמזרח בד"כ קרירים יותר מעיר הבירה- בנגקוק בעונת החורף, וחם יותר בקיץ. עונת התיירות המומלצת- מומלץ לבקר בתאילנד כל השנה, אולם, מחירי הטיסות והמחייה זולים יותר הינם בין מאי ליוני, מכיוון שזוהי עונה גשומה ואינה מתויירת., הגשם היורד בעיקר בבנגקוק, גורם לשיפור איכות האוויר בבנגקוק ומטהר את המבנים , הכבישים וערפיח בעיר עצמה. כמות המשקעים השנתית הממוצעת נעה בין 900 מ"מ

מאמר על לימודי טיסה בתאילנד
בית ספר לטיסה בעיר צ 'יאנג מאי סמוך לעיר צ'יאנג מאי יש מועדון טיסה למטוסים קלים, 25 דקות דרומה נסיעה ממרכז העיר.
מועדון הטיסה נוסד בשנת 1998 על ידי קבוצה של חובבי טיסה,


למה לטוס לתאילנד ?
בשנים האחרונות הפכה תאילנד ליעד נופש מבוקש בקרב צעירים ישראלים חיילים משוחררים ומשפחות עם ילדים.

תאילנד מסלול מומלץ 15 יום.
מסלול מומלץ תאילנד מאורגן 15 יום.

חשמלאות תעשיה
13/02/11 | תעשייה
את החשמל המציאו לפני כמאה שנים, החשמל ברבות הימים החליף את כוח האדם וכוח הסוס שהיוו את כוח העבודה העיקרי. עד היום, חוזק של מנועים מחושב בכוחות סוס גם לגבי מכוניות. אם נדע להשתמש נכון נוכל להפיק הרבה מאוד "מכוח החשמל".

תאילנד פוקט והאי קופיפי
תאילנד : הופכת בשנים האחרונות לאחד היעדים התיירותיים הנחשקים והפופולאריים במזרח הרחוק.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI