דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר ניסור בטון או קידוח בטון?
ניסור בטון או קידוח בטון?
איילת צור 15/01/11 |  צפיות: 1011

אין ספק כי עבודות בטון הן עניין למקצוענים בלבד. הבטון, שבעין בלתי מזוינת נראה אותו דבר ממבנה למבנה, הוא למעשה חומר מאוד חמקמק ועשיר בתכונות ובמשתנים המשפיעים על העבודה. למשל, אין בטון של ממ"ד דומה בהרכבו ובעוביו לבטון של קיר חיצוני, קיר פנימי או חדר מדרגות.

בדיוק לשם כך, יש להזמין חברת עבודת בטון מקצועית שתתאים את המכשיר הנכון לבטון הקיים. אולם, עוד לפני כן, יש לעשות את האבחנה בין קידוח בטון לבין ניסור בטון.

ניסור בטון – חלק וסימטרי.

פרקטיקת ניסור ביטון, כשמה כן היא, נועדה על מנת לנסר את הבטון. הניסור יכול להיות לשם פירוק המבנה לגורמים או לשם הרחבת פתח. ניסור בטון היא פעולה המשאירה את הבטון חלק וסימטרי. ניסור בטון מתאים בעיקר להרחבת פתח לדלת או לחלון ומרפסת. הוא מתאים להורדת קיר לשם בנייה של עוד חדר ובכלל, מתאים לפירוק מבנים בצורה נקייה.

השיטה הכי טובה לניסור בטון היא באמצעות כבל יהלום. שיטה זו מאפשרת גילוח מהיר ומדויק ביותר. שיטת כבל הילהום מורכבת מכבל פלדה וחרוזי יהלום שהופכים ללהב החד ביותר הידוע כיום בתחום הבניין.

קידוח בטון – הכנת הבטון.

פרקטיקת קידוח בטון היא למעשה, עשיית מעבר עגול בתוך הבטון עצמו. למשל, אם צריך לעשות חור בתקרה בשביל ארובה או חור בקיר בשביל מזגן או מאוורר, קידוח בטון היא הפעולה הדרושה. המכשירים המודרנים מדויקים כל כך שהעיגול יוצא בצורה מושלמת וסימטרית. קידוח בטון מודרני לא מרעיש ולא פועל על עיקרון של רטט ולכן אינו מסוכן למבנה כולו. בנוסף, בזמן הקידוח ניתן להשתמש במים וכך למנוע מאבק רב להצטבר על הרהיטים ובחלל בכלל.

כעת נותר רק להחליט, איזו עבודת בטון אתם צריכים?


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איילת צור


 


מאמרים נוספים מאת איילת צור
 
מה באמת קורה עם חניה בתל אביב?
מה באמת קורה עם חניה בתל אביב? - לא מאמינים? תנסו בעצמכם. חפשו אתם במו המקלדת שלכם את הנחיות החניה בתל אביב של העירייה. ואם מידע זה לא שקוף עבורינו - כיצד נוכל לקבול עליו? ולקבל משפט צדק!!

שילוט עסקי בערי ישראל
22/09/14 | עיצוב
שילוט עסקי בערי ישראל- שילוט עסקי הוא אחד האלמנטים הכי חשובים עבור עסקים וחברות. השילוט הוא אמצעי שיווקי רב עוצמה, הוא דרך מצוינת לכוון והורות על מקומו של בית העסק והוא חלק מארגז הכלים שכל בעל עסק וחברה צריכים לשקול.

ניהול פרויקטים בבניה
22/09/14 | נדל"ן
ניהול פרויקטים בבניה - בשנים האחרונות צצים להם בכל רחבי הארץ פרויקטי בניה בסדרי גודל שונים. חלקם בערים גדולות ומרכזיות וחלקם באזורים מרוחקים ומבודדים

לפני שאתה משלם על ניסור בטון מחיר נמוך מדי...
16/03/11 | שיפוצים
ניסור בטון - בעל נכס, לפני שאתה מתפתה לחפש אדם שיבקש עבור ניסור בטון מחיר זול יותר ממה שיבקש מקצוען חשוב שתדע מספר דברים אודות אופן ואיכות העבודה של כל אחד מאותם אנשים.

בטוח אפשר למצוא ניסור בטון במחיר נמוך יותר...
16/03/11 | מעבר דירה
ניסור בטון מחיר - כששמעתי על ניסור בטון, התגובה הראשונה שלי בתור ישראלי טיפוסי הייתה לתהות האם אפשר לשלם על ניסור בטון מחיר נמוך יותר מזה שהוצע לי. התייעצתי עם חברים, וכולם אמרו לי ששווה לנסות. כלומר, כולם חוץ מאחד – זה שכבר מצא בעבר אדם שיוכל שהציע

בטוח אפשר למצוא ניסור בטון במחיר נמוך יותר...
16/03/11 | מעבר דירה
ניסור בטון מחיר - כששמעתי על ניסור בטון, התגובה הראשונה שלי בתור ישראלי טיפוסי הייתה לתהות האם אפשר לשלם על ניסור בטון מחיר נמוך יותר מזה שהוצע לי. התייעצתי עם חברים, וכולם אמרו לי ששווה לנסות. כלומר, כולם חוץ מאחד – זה שכבר מצא בעבר אדם שיוכל שהציע

עיצוב ביתי עם נסור בטון
03/03/11 | שיפוצים
ניסור בטון - נכון שאת חושבת על עיצוב הבית ולא תמד יודעת איך? בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבקשים להתייעץ עם אנשי מקצוע ומעצבים לגבי שינוי מראה פנים הבית שלהם. גם את יכולה לעשות כן.

ניסור בטון יריית הפתיחה לשיפוץ מושלם
03/03/11 | שיפוצים
ניסור בטון, קידוח בטון - לפעמים יכול לקחת לנו זמן רב מאוד עד שאנחנו אוזרים אומץ ומחליטים שזה הרגע שבו הכל מתחיל, והשיפוצים יוצאים לדרך. לכל אחד בבית יש את כל מה שהוא רוצה לשנות

לעבור לבית החלומות עם ניסור בטון
03/03/11 | מעבר דירה
ניסור בטון - עצמאות היא חלק מאוד חשוב מהדרך שבה אני חי את החיים שלי. חיכיתי ממש ליום שבו אוכל לעזוב את בית ההורים כדי שיהיה לי בית משלי, וביום שבו הצלחתי לחסוך מספיק כסף רכשתי את הבית

קידוח בטון לעתיד מרווח יותר
03/03/11 | מעבר דירה
קידוח בטון - יש כאלה שאומרים שאם הבית קטן מדי, אז מה שצריך לעשות זה לעבור לבית גדול יותר. האמת היא שזה רעיון לא רע, אבל יכול להיות שאין את היכולת הכלכלית לעבור לבית גדול יותר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI