דף הבית ביטוח ביטוח רכב צריך ביטוח דירה? בחן את הנתונים במאמר קצר שכאן .
צריך ביטוח דירה? בחן את הנתונים במאמר קצר שכאן .
דני לוי 08/03/11 |  צפיות: 1179

הנושא ביטוח דירה מכיל שני סוגי ביטוח נפרדים. סוג 1 הינו ביטוח דירה המבטח את המבנה עצמו והשני הוא ביטוח דירה שמיועד לבטח את תכולת הבית. בכתבה זו נעסוק בסוגי הביטוח ונמליץ על המלצות ועצות הכיצד יתאפשר להוזיל את מחירי הביטוח.ביטוח דירה – עוד טכניקות הביטוח הרצויות

  • ביטוח מבנה מבטח את רוב הנזקים העלולים לקרות למבנה הבנין. כל נזק שיהיה לצינורות, לקיר, למערכת החשמל, לחדר האמבטיה וכדומה יופיע כחלק מהפוליסה העוסקת בביטוח מבנה. הבעיות שיופיעו לסניטציה המוזכרת כאן ישופו לרבות בכל ארוע עקב פריצה בזדון, גנבה, נזקיםמהטבע, פיגועים, השחתה בזדון וכדומה.
  • ביטוח תכולת דירה – ביטוח זה יכלול את רוב הנזקים שיהיו לדירה, לרהיטי הדירה, למוצרים החשמליים, לטלויזיה, למחשבים, למגברים וכדומה. רצוי לדעת כי ביטוח הדירה לא כולל ביטוח אבני חן או פריטי יודאיקה נדירים. את אלה לבטח בצורה נפרדת.
  • ביטוח דירה אינו מכיל מיד את שני חלקי הביטוח. יש אפשרות לרכוש כל ביטוח ללא קשר לשני. אם צריכים לבטח גם את הבניין ובמקביל את התכולה רצוי להדגיש זאת בתוך פוליסת הביטוח.
  • ביטוח דירה שכורה - בעלי דירה רבים המשכירים את הנכסים לשוכרים מזמינים רק את ביטוח המבנה. במידה והשוכרים נמצאים בתוך דירה בשכירות, צריך לודא האם ביטוח הנכס מכסה כמו כן את רהיטי השוכר.
  • אם נרצה להעניק לדיירים הרגשת בטחון אישי רצוי לרכוש בבית עינית לדלת . עינית דיגיטאלית לדלת הינה מצלמה לא נראית שבאמצעותה אמורים ללהבחין בבירור מי מחכה מאחורי הדלת שלנו. ההתקנה של עינית לדלת נוחה וידידותית.

ביטוח דירה כיצד רצוי להקטין את עלויות הביטוח

  • כמעט כולם משלמים או ישלמו הלוואת משכנתא. תשלום המשכנתא כולל בתוכו את רכיב ביטוח דירה. שהוא ביטוח יקר. מומלץ לא לוותר עליו ולרכוש באופן פרטי ביטוח נוסף למבנה. קנייתו של ביטוח פרטי יצמצם מאוד את מחירו של הביטוח.
  • כאשר רוכשים ביטוח דירה אמורים להקפיד על סקר. התחרות המסחרית בין כל חברות הביטוח גדולה מתמיד והבדלי מחירים רב. אם עורכים השוואה של מחירים רצוי לבצע זאת על רקע עובדות זהות ולקרוא באופן מעמיק את ההאמור באותיות הקטנות בסוף הדף.
  • אם מזמינים חבילת ביטוח ומבטחים כמה מוצרים דרך סוכן למשל ביטוח רכב יש לא לשכוח לבקש מסוכן הביטוח לבצע הורדת מחיר טובה.
  • חברות ביטוח רבות מאוד מציעות ביטוח באמצעות הרשת או דרך שיחה ישירה. אומנם ידוע שרכישת ביטוח דירה באמצעות סוכן פרטי בדרך כלל יקרה יותר, אך היא בטוחה יותר ובעת הצורך יתקבל טיפול אישי וטיפול שירותי במיוחד.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דני לוי

כדי להצליחבדיאטה או בהרזיה צריך  יעוץ מקצועי. 


מאמרים נוספים מאת דני לוי
 
אומניות לחימה – כמעט כל דבר שראוי להכיר
04/03/13 | צרכנות
מכיוון שבני האדם מחפשים תמיד דרכים להגן על עצמם, על כן הם יצרו את אמצעי ההגנה אשר נקרא אומניות לחימה. אומניות הלחימה הסינית היו הראשונות ואלו היו מודל ודוגמה לאומניות לחימה בכל רחבי תבל וגם בארצות המערב. כיום אומניות לחימה הן ספורט תחרותי המשתתף באולימפיאדות רבות.

נדלן במושבים – על אודות השוני בין רכישה של נכס בעיר וקנייה במושב
04/03/13 | צרכנות
בנושא של נדלן במושבים נכללים אדמות מסחריות, אדמות חקלאיות ויחידות למגורים וכו'. מחיריהם של נדלן במושבים נתונים לשינויים ותלויים בכמה גורמים. משום כך, רצוי מאוד לגשת לייעוץ אל שמאי שמתמצא בתחום כדי לקבל ממנו הערכת מחיר ריאלית ועדכנית בטרם מחליטים על עיסקת נדלן במושבים.

קידוח בטון – שילוב של מומחיות וציוד איכותי
04/03/13 | צרכנות
מי שמעוניין לפעול בפעילות של קידוח בטון יש צורך להיות מקצוען. הודות לעבודות של קידוחי בטון אנחנו מסוגלים לקדוח במהירות וביעילות גם בחומר הבטון. המלאכה של קידוחי בטון מצריכה ציוד מקצועי מתאים, עובדים מומחים שיש להם ידע בענף.

ארונות הזזה – הכל על העיצוב המיוחד
04/03/13 | צרכנות
המילה האחרונה בנושא של הארונות הן ארונות הזזה. באמצעות ארונות הזזה ניתן לחסוך באופן משמעותי במקומות איחסון בצורה הטובה ביותר. ארונות הזזה הם ארונות מעוצבים. מעצבים רבים בוחרים לתכנן את הריהוט של הבית עם ארונות הזזה ומשקיעים מחשבה ומאמצים רבים בעיצובם.

עורך דין גירושין – בנושא תחומי העיסוק המגוונים
04/03/13 | צרכנות
כשבני זוג מגיעים להחלטה כי הם רוצים להיפרד זו מזה ויש צורך לערוך חלוקת רכוש ביניהם, פונים לצורך סידור העניין אל עורך דין גירושין. עורך דין גירושין יהיה יכול לסייע לבני הזוג לצלוח את הזמנים הקשים יותר בקלות וחלוקת הרכוש תיעשה בהסכמת בני הזוג.

טיסות לניו יורק – בנושא אתרי התיירות הטובים ביותר
04/03/13 | צרכנות
טיסות לניו יורק הם בין הטיסות הנדרשות ביותר. הדרך להגיע אל המעצמה הגדולה ביותר בעולם החופשי הינה דרך טיסות לניו יורק. יש אפשרות להגיע מישראל לניו יורק או בטיסה ישירה ואפשרי בנוסף באמצעות טיסה העוברת במדינה אירופאית.

טיול מאורגן לתאילנד - בנושא היתרונות
04/03/13 | צרכנות
כמו כל טיול אחר, גם טיול מאורגן לתאילנד נותן אפשרות לבקר באתרים שבהם לא היינו מצליחים לבקר בכוחות עצמינו. טיול מאורגן לתאילנד לוקח אותנו אל המקומות האקזוטיים ביותר בתבל. אין ספק, טיול מאורגן לתאילנד זאת חוויה מרגשת של פעם במהלך החיים.

דלתות פנים - הכול על סוגי הדלתות
28/01/13 | צרכנות
יש התקדמות גדולה בנושא עיצוב הבית בזכות דלתות פנים. כעת , דלתות פנים בנויות ממגוון רחב של מרכיבים, בגיוון של עיצובים רבים ושלל גוונים. לפני שנים רבות היו בשימוש גם דלתות פנים , אולם הם היו תמיד עם מראה אחיד.

אומניות לחימה - אודות סוגי הספורט המיוחדים
28/01/13 | צרכנות
ספורט של אומניות לחימה החל להיות נפוץ מתוך הצורך בהגנה עצמית. אומניות לחימה הוכנסו למסגרת של המשחקים האולימפיים, לאחר החלטתה של וועידת סורבון בשנת 1984 אשר דנה על המשחקים האולימפיים.

עורך דין פשיטת רגל – במטרה לעבור את ההליך בשלום
28/01/13 | צרכנות
הליך של פשיטת רגל הינו תהליך משפטי לא פשוט וכדי שהדבר יתבצע בשיטה הראויה , כדאי מאוד לגשת לאיש מקצוע שיידע איך ניתן לתת סיוע מתאים ולעבור את ההליכים בדרך הטובה ביותר . האיש שמתאים למטרה זו הוא, עורך דין פשיטת רגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI