דף הבית ביטוח ביטוח - אחר ביטוח דירה- מידע עניני עבור כל הזקוק לביטוח .
ביטוח דירה- מידע עניני עבור כל הזקוק לביטוח .
דני לוי 08/03/11 |  צפיות: 1589

המושג ביטוח דירה מכיל 2 שיטות ביטוח נפרדים. הראשון הוא ביטוח לדירה המיועד לבטח את המבנה והביטוח השני הינו ביטוח דירה שמיועד לבטח את תכולת הבית. במאמר זה נדון בשיטות הביטוח וניתן המלצות ועצות באיזו שיטה יתאפשר להנמיך את מחירי הביטוח.ביטוח דירה – לגבי שיטות הביטוח השונות

  • ביטוח מבנה מבטח את כל הנזקים היכולים להתרחש למבנה הבנין. כמעט כל נזק שייגרם לצנרת הבנין, לקירות, למערכת החשמל, לאמבטייה וכו' ייכלל בפוליסה העוסקת בביטוח מבנה. הבעיות לסניטציה האמורה יכוסו לרבות בכל מקרה מצער הנגרם עקב פריצה בזדון, גנבה, נזקי טבע, פיגועי טרור, נזק מתכוון ועוד.
  • ביטוח התכולה – ביטוח זה משפה את רוב הנזק שייגרם שיהיו לדירה, לרהיטי הדירה, למכשירים החשמליים, למכשירי הטלוויזיה, ליחידות מחשב, למערכות השמע ועוד. טוב להיות מודעים שביטוח הדירה לא מכסה ביטוח תכשיטים ו/או פריטי אמנות יקרי ערך. את כל אלה לבטח בצורה נפרדת.
  • ביטוח דירה לא מכיל באופן אוטומאטי את שני חלקי הביטוח. כדאי לרכוש כל חלק ביטוחי בנפרד. אם צריכים לבטח בנוסף גם את המבנה ובמקביל את התכולה אפשר לברר זאת בתוך פוליסת הביטוח.
  • ביטוח עבור דירה בשכירות - בעלי נכסים רבים אשר משכירים את הנכסים לשוכרים מזמינים רק את ביטוח המבנה. אם השוכרים נמצאים בדירה בשכירות חודשית, חשוב לברר באם ביטוח הדירה שקיים מבטח גם את הרהיטים של השוכר.
  • כאשר נרצה לספק לבני הבית ביטחון אישי כדאי להתקין בבית עינית לדלת . עינית דיגיטאלית לדלת היא מצלמה סימלית שדרכה אפשר ללהבחין בבירור מי עומד מאחורי הדלת שלנו. ההוספה של עינית דיגיטלית נוחה וידידותית.

ביטוח דירה באיזה אופן כדאי לצמצם את מחיר הביטוח

  • כמעט כולם משלמים עדיין משכנתא. התשלום למשכנתא כולל גם ביטוח דירה. ביטוח יקר. אפשר לעשותו ולהזמין בצורה פרטית ביטוח נוסף למבנה. קניית ביטוח פרטי יצמצם משמעותית את עלויות הביטוח.
  • כאשר ביטוח דירה כדאי לערוך סקר שוק. התחרות היום שבין מספר חברות הביטוח גדולה מתמיד והפרשי המחירים גדול. כאשר עורכים השוואה ב מחירים אפשר לבצע את זה על רקע עובדות שוות ולבדוק היטב את ההאמור באותיות הקטנות בסוף הדף.
  • בזמן שמזמינים חבילה של ביטוח ומבטחים מספר פריטים שונים דרך סוכן פרטי לשם דוגמא ביטוח רכב מומלץ לדרוש מהסוכן לעשות הפחתת מחיר משמעותית.
  • גופי ביטוח ידועות מוכרות פוליסת ביטוח על ידי האינטרנט או דרך שיחה שיחה טלפונית. אומנם ידוע שרכישת ביטוח דירה דרך סוכן ביטוח פרטי לעיתים יקרה יותר, אך הינה בטוחה יותר ובעת צרה יתקבל טיפול אישי ושירות השווה את ההשקעה.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דני לוי

כדי להצליחבדיאטה או בהרזיה צריך  יעוץ מקצועי. 


מאמרים נוספים מאת דני לוי
 
אומניות לחימה – כמעט כל דבר שראוי להכיר
04/03/13 | צרכנות
מכיוון שבני האדם מחפשים תמיד דרכים להגן על עצמם, על כן הם יצרו את אמצעי ההגנה אשר נקרא אומניות לחימה. אומניות הלחימה הסינית היו הראשונות ואלו היו מודל ודוגמה לאומניות לחימה בכל רחבי תבל וגם בארצות המערב. כיום אומניות לחימה הן ספורט תחרותי המשתתף באולימפיאדות רבות.

נדלן במושבים – על אודות השוני בין רכישה של נכס בעיר וקנייה במושב
04/03/13 | צרכנות
בנושא של נדלן במושבים נכללים אדמות מסחריות, אדמות חקלאיות ויחידות למגורים וכו'. מחיריהם של נדלן במושבים נתונים לשינויים ותלויים בכמה גורמים. משום כך, רצוי מאוד לגשת לייעוץ אל שמאי שמתמצא בתחום כדי לקבל ממנו הערכת מחיר ריאלית ועדכנית בטרם מחליטים על עיסקת נדלן במושבים.

קידוח בטון – שילוב של מומחיות וציוד איכותי
04/03/13 | צרכנות
מי שמעוניין לפעול בפעילות של קידוח בטון יש צורך להיות מקצוען. הודות לעבודות של קידוחי בטון אנחנו מסוגלים לקדוח במהירות וביעילות גם בחומר הבטון. המלאכה של קידוחי בטון מצריכה ציוד מקצועי מתאים, עובדים מומחים שיש להם ידע בענף.

ארונות הזזה – הכל על העיצוב המיוחד
04/03/13 | צרכנות
המילה האחרונה בנושא של הארונות הן ארונות הזזה. באמצעות ארונות הזזה ניתן לחסוך באופן משמעותי במקומות איחסון בצורה הטובה ביותר. ארונות הזזה הם ארונות מעוצבים. מעצבים רבים בוחרים לתכנן את הריהוט של הבית עם ארונות הזזה ומשקיעים מחשבה ומאמצים רבים בעיצובם.

עורך דין גירושין – בנושא תחומי העיסוק המגוונים
04/03/13 | צרכנות
כשבני זוג מגיעים להחלטה כי הם רוצים להיפרד זו מזה ויש צורך לערוך חלוקת רכוש ביניהם, פונים לצורך סידור העניין אל עורך דין גירושין. עורך דין גירושין יהיה יכול לסייע לבני הזוג לצלוח את הזמנים הקשים יותר בקלות וחלוקת הרכוש תיעשה בהסכמת בני הזוג.

טיסות לניו יורק – בנושא אתרי התיירות הטובים ביותר
04/03/13 | צרכנות
טיסות לניו יורק הם בין הטיסות הנדרשות ביותר. הדרך להגיע אל המעצמה הגדולה ביותר בעולם החופשי הינה דרך טיסות לניו יורק. יש אפשרות להגיע מישראל לניו יורק או בטיסה ישירה ואפשרי בנוסף באמצעות טיסה העוברת במדינה אירופאית.

טיול מאורגן לתאילנד - בנושא היתרונות
04/03/13 | צרכנות
כמו כל טיול אחר, גם טיול מאורגן לתאילנד נותן אפשרות לבקר באתרים שבהם לא היינו מצליחים לבקר בכוחות עצמינו. טיול מאורגן לתאילנד לוקח אותנו אל המקומות האקזוטיים ביותר בתבל. אין ספק, טיול מאורגן לתאילנד זאת חוויה מרגשת של פעם במהלך החיים.

דלתות פנים - הכול על סוגי הדלתות
28/01/13 | צרכנות
יש התקדמות גדולה בנושא עיצוב הבית בזכות דלתות פנים. כעת , דלתות פנים בנויות ממגוון רחב של מרכיבים, בגיוון של עיצובים רבים ושלל גוונים. לפני שנים רבות היו בשימוש גם דלתות פנים , אולם הם היו תמיד עם מראה אחיד.

אומניות לחימה - אודות סוגי הספורט המיוחדים
28/01/13 | צרכנות
ספורט של אומניות לחימה החל להיות נפוץ מתוך הצורך בהגנה עצמית. אומניות לחימה הוכנסו למסגרת של המשחקים האולימפיים, לאחר החלטתה של וועידת סורבון בשנת 1984 אשר דנה על המשחקים האולימפיים.

עורך דין פשיטת רגל – במטרה לעבור את ההליך בשלום
28/01/13 | צרכנות
הליך של פשיטת רגל הינו תהליך משפטי לא פשוט וכדי שהדבר יתבצע בשיטה הראויה , כדאי מאוד לגשת לאיש מקצוע שיידע איך ניתן לתת סיוע מתאים ולעבור את ההליכים בדרך הטובה ביותר . האיש שמתאים למטרה זו הוא, עורך דין פשיטת רגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI