דף הבית ביטוח ביטוח רכב האם יש דבר כזה ביטוח רכב זול וכיצד משיגים אותו?
האם יש דבר כזה ביטוח רכב זול וכיצד משיגים אותו?
neri bennun 21/04/11 |  צפיות: 1684

ביטוח רכב זול הוא אמנם ביטוי הקוסם לכולנו, אך כדאי לזכור כי ביטוח רכב זול הוא לא הדבר החשוב ביותר בעת רכישת ביטוח. ביטוח רכב זול יכול אמנם להקל על ההוצאות השוטפות, להפוך את השימוש ברכב לנוח יותר, וכמובן לחסוך עבורנו כסף לעתיד, אך ביטוח רכב זול חייב להגיע כחלק משירות רחב יותר על מנת לספק לנו את ההגנה האופטימאלית.

במילים אחרות, ביטוח רכב זול, אשר לצידו פוליסה מצומצמת במיוחד שלא מכסה אותנו בשום שלב מפגיעות ונזקים אופציונאליים אינו משתלם. מצד שני, הצעה עבור ביטוח רכב זול, אשר מתקבלת מחברה מוכרת ומנוסה אטרקטיבי הרבה יותר, והופך את עניין רכישת הביטוח לנוח יותר. אך כיצד ניתן להשיג ביטוח רכב זול, מה היא מהות ההבדלים בין חברות הביטוח השונות, ואילו המלצות כדאי לקחת איתנו לפני שחותמים על הפוליסה?

גם בתחום הביטוחים לרכב: התחרות עוזרת ללקוח

שוק הביטוח התחרותי בישראל ללא ספק עוזר רבות לעניין של מציאת ביטוח רכב זול. החברות השונות וההצעות המתחדשות בתדירות גבוהה מורידות מצד אחד את המחיר, ומצד שני מעלה את הרף אליו הן צריכות לשאוף, על מנת לענות על צרכי המבוטחים והלקוחות. כיום ניתן לבצע השוואות בין מחירי ביטוחים לרכב באמצעות האינטרנט, מבלי לצאת מהבית. כמובן שהשוואות אלו אינן לוקחות בחשבון משתנים, שלעיתים יכולים לעשות את ההבדל המשמעותי ביותר, אך הן ללא ספק מהוות אינדיקציה חשובה.
אם תרצו, תוכלו להיעזר גם באתר של משרד האוצר בו תמצאו מחשבון ביטוח רכב המספק את עלות ביטוח החובה לרכב הספציפי שלכם. במידת הצורך תוכלו להשתמש בנתון הזה על מנת למצוא ביטוח רכב זול בין החברות השונות, ולצרף אותו לעלות שיציעו לכם לגבי ביטוחי מקיף או צד ג'.

גם המבוטחים אשמים לפעמים

בניגוד למה שנהוג לחשוב, ישנם מקרים רבים בהם ניתן להשיג ביטוח רכב זול, אך הלקוחות אינם משקיעים את המאמצים הדרושים על מנת לעשות זאת. מבוטחים רבים מסתפקים בהצעה הראשונה בה נתקלו, ולכן לא מבצעים את הבדיקות הדרושות על מנת להשיג ביטוח רכב זול יותר. כך למשל, מומלץ לציין בפני חברת הביטוח האם אתם נוסעים בשבת, מה הם מאפייני הנהגים הרלוונטיים לרכב עבורכם, האם יש לכם הרשעות נהיגה או האם עברתם תאונות דרכים, ובאופן כללי לא להסתיר מידע אשר יכול לפגוע בכם ברגע שבו באמת תצטרכו את חברת הביטוח. זכרו, כי ביטוח רכב זול נקבע על פי פרמטרים שונים, וההבדלים בין החברות נובעים בעיקר מההבדלים בין הרכבים ומשיקולי אחרים של חברות הביטוח.

אל תוותרו על אמינות וניסיון

הניסיון להשיג ביטוח רכב זול יכול להיות קל יותר, במידה ופונים לחברת ביטוח בעלת שם אמין והמלצות. בצורה כזו תוכלו לוודא, כי אכן מדובר במחיר הביטוח הזול ביותר, ולבדוק יחד עם נציגי השירות השונים מהם תנאי הפוליסה שאתם מקבלים על מנת להבטיח הגנה מלאה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 neri bennun


 


מאמרים נוספים מאת neri bennun
 
לימודי הנדסת מחשבים – לימודי הנדסה לכל דבר
לימוד מחשבים הפך בעשרות השנים האחרונות ללימודים מאד מבוקשים. עולם המחשבים זקוק לאנשי מקצוע מסוגים שונים ובעלי מיומנות שונה בכל תחום ספציפי. הנדסת מחשבים היא תת-תחום בענף במחשבים - מה לומדים במסלול זה?

הסבה מקצועית – לשיפור החיים
בעבר היה אדם מתקבל במקום עבודה והוא היה יכול להיות בטוח שמקומו מובטח לו עד הפנסייה. הזמנים השתנו ומקומות עבודה כאלה לא נשארו כמעט בכלל.

סוכרת – המחלה והטיפול
אורח החיים המלחיץ רבים מאיתנו גורם לרבים להזניח את אורח החיים הבריא, לתזונה לא נכונה הכוללת אוכל שומני ורווי סוכרים, לחוסר פעילות גופנית המביאים לעלייה לא מבוקרת במשקל ולצריכת חומרים ממכרים. אלה הם גורמי הסיכון המרכזיים לסוכרת מסוג 2.

סרטן השד – אבחון מוקדם מציל חיים
03/10/12 | סרטן
סרטן השד הוא סרטן מאד שכיח אצל נשים ומקורו ברקמות השד העוטפות את בלוטות החלב. סרטן השד ידוע כסרטן שיכול לשלוח גרורות לאברים חיוניים בגוף אם לא התגלה בשלב מוקדם.

חשיבות ביטוח בריאות פרטי
בשנת 1995 נחקק חוק בריאות ממלכתי הקובע כי כל אדם במדינת ישראל זכאי לביטוח בריאות מטעם הביטוח הלאומי.

סוגים שונים של ביטוח רכב
03/06/12 | ביטוח רכב
במדינת ישראל קיים חוק הנקרא 'חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים' אשר אומר כי כל אדם אשר נפגע בתאונת דרכים זכאי לקבל פיצוי כספי בגין נזק גופני או נפשי אשר נגרם לו, הוצאות רפואיות ועוד.

השוואת ביטוח טובה בשבילכם!
24/04/12 | ביטוח רכב
לרוב האנשים ישנו לפחות סוג רכב אחד שהם חולמים שיהיה להם, ולרוב החלום מתחיל בהיותם צעירים. למרות שישנה דעה כללית כזו שאומרת שרק גברים אוהבים מכוניות, או שגברים יותר אוהבים מכוניות, הרי שבשטח לא כך הדברים, וכמובן שגם לגבי הסטיגמה שנשים נוהגות פחות טוב, ישנם אנשים רבים שיחלקו עליה.

ביטוח צד שלישי – כך תבחרו את הטוב ביותר
11/03/12 | ביטוח רכב
כמו שכולכם בוודאי יודעים, על הכביש אף אחד לא ממש בטוח, בין אם אתם נוהגים ברכב ובין אם אתם הולכי רגל. תאונות לצערנו קורות ואף אחד אינו מחוסן מפניהן. לכן, אם אתם בעלי רכב, עליכם לבטח אותו.

ביטוח צד ג – מה זה ולמי זה מתאים?
11/03/12 | ביטוח רכב
סוף סוף הגשמתם משאלה וקניתם רכב. אין זה משנה אם הרכב שקניתם הוא חדש או ישן, גדול או קטן. אתם צריכים לבטח אותו. קיימים שלושה סוגי ביטוחי רכב – ביטוח חובה, ביטוח מקיף וגם ביטוח צד ג. במאמר זה נעסוק בסוג השלישי, אך לפני כן, נציג סקירה קצרה של כל סוגי הביטוחים.

רכישת ביטוח רכב און ליין - לנסוע עם הזמן
15/01/12 | ביטוח רכב
תחילת המאה ה21 היא תקופה מרתקת מסיבות רבות. ללא ספק מדובר במעין תקופת מעבר, בה אנו עדים לשינויים מרחיקי לכת, אשר משנים מדי יום ביומו את עולמנו ואת הדרך בה אנו מתנהלים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI