דף הבית בידור ופנאי הומור וסטנד-אפ יוגה צחוק - שלמה צחוק
יוגה צחוק - שלמה צחוק
אורי פנג 08/08/11 |  צפיות: 13183

יוגה צחוק

הצחוק יפה לבריאות, אין זה רק פתגם והיום זה כבר מוכח מדעית. אחד החוקרים בתחום הוא רופא הודי שחיפש שיטה לגרום לאנשים לצחוק ופיתח את שיטת יוגה צחוק. משתתפים רבים זכו ללמוד את השיטה ישירות ממנו והפיצו אותה בכל רחבי העולם.
הפעילות שהגיעה לארץ רק רק לאחרונה, זכתה לסיקור נרחב באמצעי התקשורת והפכה למבוקשת באירועים מסוגים שונים מימי גיבוש לחברות וארגונים, ועד לכל מסיבה שניתן להעלות על הדעת.

יוגה צחוק

סדנאות צחוק

הצחוק הוא ככל הנראה הפעילות הגופנית הבריאה ביותר לגוף ולנפש, וכיום ישנם כאלפי מועדוני יוגה צחוק ברחבי העולם שבהם אנשים כבר רגילים לבוא ופשוט לצחוק ללא שום בדיחה או סיבה. אלא למען הצחוק עצמו והדברים הנפלאים שהוא עושה לנו. אולם מי שזו לוהפעם הראשונה נדרש להיפטר מהנורמה החברתית הלקוחה מימי הביניים שמי שצוחק ללא סיבה הוא משוגע. אז שכחו את השטות הזאת מיד והרשו לעצמכם להיסחף לחוויה מיוחדת במינה של צחוק סוחף ומשחרר של שלמה צחוק המעביר לכם גם סדנאות צחוק איכותיות.

סדנאות צחוק

אנדורפינים

מתברר שהצחוק מזוהה אצלנו עם חופש מוחלט וחוסר עכבות, ולכן צחוק אינטנסיבי גורם לנו להרגיש ולהתנהג כילדים. אינטואיטיבית אנחנו אוהבים לצחוק ולהשתתףבתרגילי יוגה צחוק וזאת מפני שהצחוק מאפשר לנו להתנער מילקוט הדאגות הרציניות שלנו והאנדורפינים המופרשים גורמים לנו לתחושת עירפול חושים מופלאה.

שחרור מלחצים
למתבונן מבחוץ אנו עשויים להראות כחבורה של דבילים, אבל כל המשתתף בקבוצה, חווה שחרור מהגבולות שאנו מציבים לעצמנו. ובטווח הארוך אדם המתרגל יוגה צחוק באופן קבוע הופך לאדם צחקן, קליל יותר ובעל אומץ לפרוץ קדימה ולבצע שינויים בחייו. מעוניינים לצחוק ללא הפסקה?

פנו אלינו ותהנו מסדנת צחוק של שלמה צחוק
0508785705


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי פנג


 


מאמרים נוספים מאת אורי פנג
 
דיירקט סחר - שימור לקוחות
26/06/13 | צרכנות
אחת הסיבות להצלחתה של חברת דיירקט סחר היא בכך שחברה זו יודעת לשמר את לקוחותיה מעבר להיותה חברת צרכנות מובילה הדואגת בראש ובראשונה לצרכן.

דיירקט סחר - זכויות הצרכן
חברת דיירקט סחר דואגת לצרכן בצורה הטובה ביותר ויוצרת תחרותיות במשק על ידי הורדת מחירים

דיירקט סחר - מגוון מוצרי צריכה
29/05/13 | צרכנות
חברת דיירקט סחר פועל למען הלקוח בכל מחיר על מנת ליצור עבורו הנאה משירותיות טובה.

דיירקט סחר - התמיכה בלקוח
08/05/13 | קניות
חברת דיירקט סחר פועלת רבות למען הצרכן ומעניקה לו יחס אישי בכל רכישה. מעבר לכך החברה מציעה מגוון רחב של מוצרי איכות שונים עבורך כצרכן.

סדנת צחוק לאירועים
מתכנן אירוע? ערב גיבוש? תוכל תמיד להינות מסדנת צחוק של שלמה צחוק ולשלבה באירוע שלך בצורה מעולה. סדנת צחוק המשולבת עם יוגה צחוק תתרום לך רבות לרוגע הנפשי.

קסמה של דיירקט סחר
15/04/13 | צרכנות
קיימות חברות רבות המשווקות מוצרים ביתיים. חברת דיירקט סחר נחשבת לחברה המובילה בתחום זה ובמאמר זה אפרט מדוע. מהו למעשה קסמה של דיירקט סחר?

סדנאות צחוק - שלמה צחוק
שלמה צחוק מעביר סדנאות צחוק באירועים רבים ויוצר עבורך שינוי חיובי בנפש. סדנת צחוק נחשבת למבוקשת מאוד בשנים האחרונות בשל העובדה שהיא מטיבה עם הנפש.

שערים חשמליים ומחסומים
שערים חשמליים ומחסומים הפכו עם השנים מעבר לאביזר הגנתי גם לאביזר דקורטיבי. הדבר תקף לאביזרי הגנה רבים כמו דלתות מתרוממות, תריסים וסורגי גלילה לחנויות ומפעלים ושערי כנף.

טפט - ישראל סקנדינביה
חברת ישראל סקנדינביה משקיעה רבות בהתקנת אריגי פיברגלס איכותיים עבורך. ממש כמו הטפט האריג מוסיף דקורציה לעיצוב פנים ומעבר לכך תורם רבות לתמיכה בו.

קידום אתרים באינטרנט - אופק חדש
במאמר זה אסביר על חשיבותו של שירות קידום אתרים באינטרנט בשילוב עם כתיבת מאמרים. עולם האינטרנט יצר למעשה אפשרויות שיווק רבות של בתי עסק שונים כאשר המרכזית מבינהן היא קידום אתרים באינטרנט.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI